Agnieszka Jastrzębska

Artykuły - Agnieszka Jastrzębska (8)

Filmy - Agnieszka Jastrzębska (2)

  • Agnieszka Jastrzębska: Druga edycja "Kto poślubi mojego syna?" powali na kolana

    Po sukcesie pierwszej edycji „Kto poślubi mojego syna?” program powraca na antenę TVN. Po raz kolejny stanie się ratunkiem dla zagubionych w meandrach dorosłości singli. Ich matki chcą za wszelką cenę pomóc im znaleźć drugą połówkę. W nowej edycji show duże zmiany. Ekipa podróżuje po Polsce, ponieważ każda para pochodzi z innego miasta. Agnieszka Jastrzębska jest z nimi cały czas. Przepytuje, pociesza, wspiera, ale też podsyca atmosferę. Każdy odcinek reality „Kto poślubi mojego syna?” to porcja prawdziwych emocji, które w nowym sezonie eksplodują już na samym początku – w środę 2 września o godzinie 21:30.
  • Agnieszka Jastrzębska o „Kto poślubi mojego syna?”: który mężczyzna nie marzy o tym, by wybrać partnerkę spośród 10 pięknych kobiet

    „Kto poślubi mojego syna?” to nowa propozycja w ramówce TVN. Program poświęcony poszukiwaniom wybranki dla dorosłych synów mieszkających z matką poprowadzi Agnieszka Jastrzębska, reporterka „Dzień dobry TVN”, była redaktor naczelna „Gali”. Format, który zrealizowano już w kilkunastu krajach, cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Głównymi bohaterami „Kto poślubi mojego syna?” są mężczyźni będący pod dużym wpływem swoich mam. Kobiety szukają dla syna idealnej partnerki, która spodobać ma się nie tylko jemu, lecz przede wszystkim przyszłej teściowej. – Mamy zgłaszają synów do programu, żeby mogli odnaleźć kobietę swojego życia. Tutaj zaczyna się prawdziwa dramaturgia, ponieważ mamy w tym wyborze im pomagają. Myślę, że w najlepszej sytuacji w programie są panowie, bo który mężczyzna nie marzy o tym, żeby móc wybierać partnerkę spośród dziesięciu pięknych kobiet – mówi Agnieszka Jastrzębska.