InteriaTV - Agnieszka Dygant

Synonimy:
Dygant Agnieszka,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Agnieszka Dygant (17)

 • Agnieszka Dygant o graniu scen łóżkowych

  Agnieszka Dygant przyznaje, ze granie w śmiałych scenach erotycznych jest dla niej krępujące. Gwieździe serialu „Prawo Agaty” niełatwo jest pokonać tremę na planie zdjęciowym, gdy niemal całkowicie rozebrana musi przytulać się do obcego mężczyzny i udawać podniecenie. Aktorka stara się wtedy wyobrazić sobie, że po prostu jest w nim zakochana. Jedną z odważniejszych scen łóżkowych w swojej karierze Agnieszka Dygant zagrała z Leszkiem Lichotą w najnowszym sezonie „Prawa Agaty”. – Scenę łóżkową postanowiliśmy rozegrać inaczej, bo pokazaliśmy końcówkę zbliżenia między kobietą a mężczyzną i to nie było grzeczne, nie było glamour. Nie ma dotykania, nie ma rozrzuconych części garderoby, tylko skupiamy się na esencji, czyli na tym, co tam się dzieje, że mężczyzna jest na kobiecie i uprawiają seks. Nie chcieliśmy tego ugrzecznić, ulepszyć i robić z tego takiej figury obłej – mówi Agnieszka Dygant.
 • "Prawo Agaty": Szczęście Agaty i Marka nie potrwa długo

  W piątej serii „Prawa Agaty” romans Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) i Marka Dębskiego (Leszek Lichota) kwitnie, ale szczęście pary nie potrwa długo. W życiu prawników ponownie pojawi się bowiem Hubert (Bartłomiej Świderski), który wielokrotnie wpędzał bohaterkę w kłopoty. W obliczu problemów nieoczekiwanie do bohaterki wyciągnie dłoń Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), narażając dla koleżanki własną karierę.
 • Agnieszka Dygant: Dzięki „Prawu Agaty” studenci zdają egzaminy na piątki

  Agnieszka Dygant wraca na antenę z nowym sezonem „Prawa Agaty”. Aktorka cieszy się, że postać Agaty Przybysz stanowi inspirację dla Polek. Aktywna, niezależna bohaterka pozwala młodym kobietom uwierzyć we własne możliwości i spróbować swoich sił w zawodzie prawnika. – Ostatnio spotkałam młodą dziewczynę, która bardzo mi dziękowała. Powiedziała, że dzięki naszemu serialowi zdała na piątkę sesję - opowiada Dygant.
 • "Prawo Agaty": co nas czeka w nowym sezonie?

  Kryzys w kancelarii, uczuciowe zawirowania, skomplikowane sprawy prawnicze - aktorzy serialu "Prawo Agaty" zdradzają, co przyniosą ze sobą nowe odcinki, które widzowie zobaczą tej jesieni.
 • Dygant przyznaje: Sypiam z reżyserem!

  A do tego poluje na kobiety... Szczególnie podoba jej się Małgorzata Rozenek, czyli Perfekcyjna Pani Domu.
 • Dygant planuje wyjazd nad polskie morze

  Aktorka Agnieszka Dygant zdradziła swoje plany urlopowe (Dzień Dobry TVN/x-news).
 • Agnieszka Dygant zdradza, w czym wygląda świetnie

  Proste, seksowne, nowoczesne stroje to według Agnieszki Dygant kwintesencja kobiecości i mody. - Kiedy jakaś rzecz wygląda niepozornie na wieszaku, wiem, że będę się w niej świetnie prezentować - mówi aktorka, która "odnajduje się" w modowych propozycjach Łukasza Jemioła.
 • Skarpetki, pieluchy... Co gwiazdy mają w torebkach?

  Jednym brakuje kluczyków do sportowego auta, innym - kremu do rąk lub skarpetek. INTERIA.TV sprawdzała, co gwiazdy mają, a czego nie mają w swoich torebkach.
 • Gwiazdy kochają Natalię Jaroszewską!

  Natalia Jaroszewska jest wierna kobiecości - zgodnie twierdzą gwiazdy, które zapytaliśmy o wrażenia z pokazu specjalnej kolekcji projektantki, zorganizowanego z okazji 10-lecia jej pracy.
 • Gwiazdy na pokazie mody

  Daria Widawska, Edyta Herbuś, Ada Fijał, Ola Kwaśniewska, Agnieszka Dygant czy Natalia Przybysz - to gwiazdy, które pojawiły się podczas prezentacji jubileuszowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej.