Agnieszka Dygant

Synonimy:
Dygant Agnieszka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agnieszka Dygant (338)

 • Agnieszka Dygant: Dla pieniędzy? Nigdy

  Agnieszka Dygant: Dla pieniędzy? Nigdy

  Agnieszka Dygant zaprzecza pogłoskom mówiącym, że nie jest zadowolona ze swojego dorobku artystycznego. Twierdzi, że lubi swoje role, a znaczna część widzów uważa je za ciekawe kreacje aktorskie. Gwiazda "Botoksu" zapewnia też, że wybierając role, nigdy nie kierowała się wysokością gaży.
 • Agnieszka Dygant: Zbyt mało kobiet protestuje

  Agnieszka Dygant: Zbyt mało kobiet protestuje

  Kobiety powinny się jednoczyć i manifestować swoje prawa i potrzeby - twierdzi Agnieszka Dygant. Gwiazda filmu i serialu "Botoks" popiera czarne marsze i ubolewa, że uczestniczy w nich relatywnie mało kobiet.
 • Agnieszka Dygant o kinie Patryka Vegi

  Agnieszka Dygant o kinie Patryka Vegi

  Agnieszka Dygant jest pełna uznania dla kunsztu reżyserskiego Patryka Vegi. Jej zdaniem dobry film powinien wzbudzać kontrowersje, a jednocześnie ukazywać nieprzewidywalność ludzkiej natury w zależności od okoliczności, z którymi człowiek musi się w danym momencie zmierzyć. I tak zdaniem aktorki jest właśnie w produkcjach jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów: czasem bohaterowie są tragiczni, innym razem wręcz żenujący. Chodzi bowiem o to, by wywołać u widzów silne wrażenia, zarówno pozytywne, jak i negatywne.
 • Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk: Znamy się mniej więcej od trzydziestu lat

  Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk: Znamy się mniej więcej od trzydziestu lat

  Już w najbliższy piątek, 10 listopada, kinowa premiera trzeciej części "Listów do M.". Trudno wyobrazić sobie tę wigilijną opowieść bez Agnieszki Dygant i Piotra Adamczyka. – Choć pogoda jest jaka jest, dzięki "Listom" oraz świętom będzie nam milej i weselej – mówi aktorka.
 • Rozwalone trzustki, nogi i wątroby? Agnieszka Dygant o "Botoksie"

  Rozwalone trzustki, nogi i wątroby? Agnieszka Dygant o "Botoksie"

  ​"Dla tego filmu obrzydzamy się, kuśtykamy, mamy rozwalone trzustki, nogi i wątroby. Ale aktorzy lubią takie wyzwania" - wyznaje Agnieszka Dygant i zaprasza za kulisy nowego hitu Patryka Vegi zatytułowanego "Botoks".
 • Agnieszka Dygant wraca na duży ekran. Zagra... Kurę

  Agnieszka Dygant wraca na duży ekran. Zagra... Kurę

  Agnieszka Dygant wraca na duży ekran. Zagrała w drugiej części hitu "Listy do M." oraz w filmie "Pitbull: Nowe porządki". Aktorka nie ukrywa, że na planie filmu Patryka Vegi miewała chwile zwątpienia i strachu. Vega okazał się jednak reżyserem, który dba o komfort psychiczny swoich aktorów. Jak twierdzi Dygant, wspierał ją zwłaszcza w trudnych scenach.
 • Agnieszka Dygant dziewczyną gangstera

  Agnieszka Dygant dziewczyną gangstera

  Patryk Vega rozpoczął zdjęcia do filmu "Pitbull. Nowe porządki". W jednej z ról widzowie zobaczą Agnieszkę Dygant, która wciela się w postać dziewczyny gangstera. Aktorka twierdzi, że zaciekawił ją scenariusz filmu i wyraziści bohaterowie. Gwiazda nie ma też poczucia presji wynikającej z udziału w kontynuacji kultowego filmu.
 • Agnieszka Dygant nagrywa bajki. Jakie opowiada swojemu dziecku?

  Agnieszka Dygant nagrywa bajki. Jakie opowiada swojemu dziecku?

  Aktorka Agnieszka Dygant nagrywa bajki dla dzieci. Czy pamięta bajkę, którą opowiadała jej mama? - Moja mama opowiadała mi bajkę o kotku i kogutku. To była dosyć drastyczna bajka - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". Czy syn aktorki ma jakieś tendencje aktorskie? Czego przestraszył się podczas pobytu z mamą na planie?

Zdjęcia - Agnieszka Dygant (116)

Filmy - Agnieszka Dygant (23)

 • Dlaczego Agnieszka Dygant nie opowiada o życiu prywatnym?

  Dlaczego Agnieszka Dygant nie opowiada o życiu prywatnym? - Zawsze uważałam, że coś trzeba chronić, kogoś trzeba chronić - powiedziała aktorka w "Dzień Dobry TVN". - Jak się ciągle pracuje, to nie ma się nic do powiedzenia, a życie odbywa się jednak poza pracą - dodała. Co skłoniło ją do wywiadu o życiu prywatnym? - Jeżeli się trochę poprzebywa z ludźmi, z dzieckiem, jeżeli przez chwilę znowu ma się normalne życie i problemy, to też ma się przemyślenia - podkreśliła.
 • Agnieszka Dygant o kinie Patryka Vegi

  Agnieszka Dygant jest pełna uznania dla kunsztu reżyserskiego Patryka Vegi. Jej zdaniem dobry film powinien wzbudzać kontrowersje, a jednocześnie ukazywać nieprzewidywalność ludzkiej natury w zależności od okoliczności, z którymi człowiek musi się w danym momencie zmierzyć.
 • "Kosmiczna jazda": Agnieszka Dygant jak Strzała

 • Agnieszka Dygant o roli w filmie "Pitbull. Nowe porządki"

  Agnieszka Dygant wraca na duży ekran. Zagrała w drugiej części hitu „Listy do M.” oraz w filmie „Pitbull: Nowe porządki”. Aktorka nie ukrywa, że na planie filmu Patryka Vegi miewała chwile zwątpienia i strachu. Vega okazał się jednak reżyserem, który dba o komfort psychiczny swoich aktorów. Jak twierdzi Dygant, wspierał ją zwłaszcza w trudnych scenach.