agent

Synonimy:
agenci,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agent (33)

Filmy - Agent (2)

  • "Wielka Brytania nie udostępniła Rosji substancji do analizy". S. Ławrow zarzuca Londynowi brak współpracy ws. wyjaśnienia otrucia S. Skripala

    Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow powiedział w Moskwie, że Rosja nie stoi za otruciem swojego byłego szpiega Siergieja Skripala. Ławrow zarzucił Londynowi, że „członkowie brytyjskiego rządu rozsiewają plotki”, a Wielka Brytania nie udostępniła Rosji substancji do analizy. – Wystosowaliśmy oficjalny wniosek o dostęp do tej substancji, by eksperci przeprowadzili analizę zgodnie z konwencją o zakazie broni chemicznej. Poprosiliśmy także o udostępnienie nam wszelkich informacji na temat śledztwa, ponieważ jedną z ofiar jest obywatelka Rosji Julia Skripal. Otrzymaliśmy niezrozumiałą odpowiedź – powiedział Ławrow, dla którego jest to równoznaczne z odrzuceniem uzasadnionego roszczenia strony rosyjskiej. Premier Wielkiej Brytanii Theresa May powiedziała w poniedziałek (12 marca), że jej rząd "uznał za bardzo prawdopodobne, że to Rosja stoi za atakiem na Siergieja i Julię Skripalów”. Do otrucia doszło 4 marca w Salisbury.
  • Agent Tomek: Przecież nie mogłem jeździć maluchem!

    Praca agenta to nie zabawa! - mówił na antenie RMF FM Tomasz Kaczmarek. Pytany o to, czy dobrze się bawił, wykonując powierzone mu zadania, stwierdził: - Nie byłbym wiarygodny w środowisku skorumpowanych biznesmenów, gdybym występował w dresie i jeździł maluchem!