Agata Kornhauser-Duda

Artykuły - Agata Kornhauser-Duda (10)

 • Agata Kornhauser-Duda w kolorowych butach

  Agata Kornhauser-Duda w kolorowych butach

  Agata Kornhauser-Duda słynie z dobrego gustu. Pierwszej damie nie zdarza się popełniać wizerunkowych gaf - wręcz przeciwnie - często jest chwalona za swoje wybory.
 • Książka o sekretach Agaty Dudy

  Książka o sekretach Agaty Dudy

  Duet pisarski Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz i Michał Kramek rzuca snop światła na nieco tajemniczą postać polskiej prezydentowej. Do księgarni trafiła ich biografia Agaty Kornhauser-Dudy pt. "Agata. Sekrety pierwszej damy".
 • Para prezydencka odwiedziła Ground Zero

  Para prezydencka odwiedziła Ground Zero

  Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Duda oddali w środę hołd ofiarom zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 roku w Nowym Jorku. Duda podsumował również pobyt w Stanach Zjednoczonych.
 • Andrzej Duda "zachęci kanadyjskich żołnierzy do powrotu do Polski"

  Andrzej Duda "zachęci kanadyjskich żołnierzy do powrotu do Polski"

  - Wzmocnienie wschodniej flanki NATO, polityka klimatyczna, relacje gospodarcze, Ukraina - to tematy rozpoczynającej się w niedzielę wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Kanadzie. Prezydent spotka się z kanadyjskim premierem Justinem Trudeau i gubernatorem generalnym Kanady.
 • Byłe Pierwsze Damy piszą list ws. aborcji

  Byłe Pierwsze Damy piszą list ws. aborcji

  Byłe Pierwsze Damy Danuta Wałęsa, Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska zabrały głos w sprawie aborcji. Wspólnie podpisały oświadczenie, w którym bronią dotychczasowego kompromisu aborcyjnego. Treść listu publikuje Radio Zet.
 • Pierwsza Dama poprowadziła lekcję niemieckiego

  Pierwsza Dama poprowadziła lekcję niemieckiego

  Lekcję języka niemieckiego, poświęconą zaangażowaniu społecznemu młodych ludzi, poprowadziła w piątek II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Końskich (świętokrzyskie) małżonka prezydenta Agata Kornhauser-Duda.Pierwsza dama spotkała się też ze społecznością szkoły prowadzącej innowacyjne metody nauczania i uczestniczyła w dorocznej gali, podczas której władze placówki honorują wspierające ją instytucje i firmy.
 • ​Para prezydencka złożyła Polakom życzenia wielkanocne

  ​Para prezydencka złożyła Polakom życzenia wielkanocne

  Prezydent z małżonką złożyli w sobotę Polakom życzenia wielkanocne. "Aby liturgiczne obchody Męki i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa napełniły Państwa serca Bożymi łaskami, nadzieją i miłością" - mówił Andrzej Duda w klipie zamieszczonym na stronie prezydenta.
 • ​Para prezydencka wzięła udział w akcji "Szlachetna Paczka"

  ​Para prezydencka wzięła udział w akcji "Szlachetna Paczka"

  Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą przygotowali w niedzielę "Szlachetną Paczkę" dla rodziny pani Małgorzaty z woj. mazowieckiego, która samotnie wychowuje ośmioro dzieci. Para prezydencka spotkała się też z pomysłodawcą akcji, ks. Jackiem Stryczkiem.
 • Andrzej Duda z żoną udają się do Watykanu

  Andrzej Duda z żoną udają się do Watykanu

  Prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą udają się w dzisiaj po południu z wizytą do Watykanu. Wieczorem para prezydencka weźmie udział we mszy w Bazylice św. Piotra przy grobie Jana Pawła II. W poniedziałek rano odbędzie się audiencja u papieża Franciszka.
 • Andrzej Duda: Czego możemy spodziewać się po nowym prezydencie?

  Andrzej Duda: Czego możemy spodziewać się po nowym prezydencie?

  Po złożeniu uroczystej przysięgi przed Zgromadzeniem Narodowym Andrzej Duda oficjalnie obejmie urząd Prezydenta Rzeczpospolitej. Jako kandydat w czasie kampanii złożył wiele obietnic, a tuż po ogłoszeniu wyników wyborów zapowiedział, że będzie "prezydentem wszystkich Polaków". Czy uda mu się dotrzymać słowa? Jakim prezydentem będzie Andrzej Duda?