Gry - afera

Synonimy:
afear, afery
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Afera (13)

 • Deskorolkowa afera w USA

  Deskorolkowa afera w USA

  Niezły bigos narobiły sobie wzajemnie firmy Sony Computer Entertainment America i Ubisoft z premierą gry Shaun White Skateboarding w wersji na PS3 w USA.
 • Hydrophobia: Afera na premierę

  Hydrophobia: Afera na premierę

  Wczoraj swoją premierę miała Hydrophobia - produkcja, w której ważną rolę odgrywa realistycznie odwzorowana woda. Debiucie gry towarzyszą kontrowersje.
 • Dragon Age II i afera dialogowa

  Dragon Age II i afera dialogowa

  Wygląda na to, że w Dragon Age II poważne zmiany zajdą nie tylko w kwestii tworzenia postaci. Na trwającej wciąż imprezie Comic-Con BioWare zaprezentowało nowy system dialogów, który daje tylko trzy opcje do wyboru: dobry, zły, hardkor.
 • Afera w Infinity Ward - odcinek 10

  Afera w Infinity Ward - odcinek 10

  W kilka godzin po ogłoszeniu przez Electronic Arts faktu powołania do życia studia Respawn Entertainment, na czele którego stanęli Vince Zampella i Jason West, czyli byli szefowie Infinity Ward, pojawiły się pierwsze branżowe komentarze na ten temat.
 • Afera w Infinity Ward!

  Afera w Infinity Ward!

  Głównodowodzący studiem Infinity Ward zostali zwolnieni przez Activision. Wieść gminna niesie, że wydawca nie wywiązał się ze zobowiązań związanych z sukcesem Modern Warfare 2.
 • EA zakończy współpracę z Tigerem Woodsem

  EA zakończy współpracę z Tigerem Woodsem

  Ostatnie internetowe ankiety firmy Greenfield Online ujawniają, że Electronic Arts też myśli o opuszczeniu Tigera Woodsa.
 • Modern Warfare 2 - afera i dodatek

  Modern Warfare 2 - afera i dodatek

  Czym zajmie się Infinity Ward teraz, po premierze Modern Warfare 2? Oczywiście DLC, co twórcy raczyli właśnie potwierdzić. Tymczasem wybuchła mała afera wokół danych sprzedażowych...
 • Modern Warfare 2 - afera trwa

  Modern Warfare 2 - afera trwa

  W weekend Robert Bowling, człowiek odpowiedzialny za kontakt z fanami, przyniósł bardzo złą wiadomość pecetowym fanom Modern Warfare 2, która wywołała burzę wśród graczy. Dziś Infinity Ward przemówiło po raz pierwszy.
 • Afera z Modern Warfare 2 na PC

  Afera z Modern Warfare 2 na PC

  W weekend sieć obiegła zatrważająca wiadomość - multiplayer pecetowej edycji Modern Warfare 2 zostanie "ukonsolowiony" (własny system matchmakingu; brak dedykowanych serwerów i wsparcia dla modów ).
 • Afera z pierwszą recenzją Super Mario Galaxy

  Afera z pierwszą recenzją Super Mario Galaxy

  Super Mario Galaxy to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na Wii - nic więc dziwnego, że każdy magazyn chciałby zamieścić jego pierwszą recenzję.