Nowe Technologie - afera

Synonimy:
afear, afery
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Afera (7)

 • Afera łapówkowa w Apple

  Afera łapówkowa w Apple

  "The Mercury News" donosi o pracowniku średniego szczebla w firmie Apple, który został aresztowany i oskarżony o przyjęcie łapówek na łączną kwotę jednego miliona dolarów od dostawców podzespołów do iPadów oraz iPodów.
 • Mały seks, wielka afera

  Indie żyją od wczoraj aferą goszczącą na łamach wszystkich tamtejszych gazet. A zaczęło się niewinnie. 17-letni uczeń uprawiał seks oralny ze swoją 16-letnią przyjaciółką, robiąc przy tym użytek z nowo nabytego telefonu komórkowego pozwalającego kręcić wideoklipy.
 • Afera w Glasgow

  Podczas remontu jednej ze szkół w Glasgow hydraulicy odkryli kamerę sprytnie ukrytą w ścianie damskich natrysków. Policja aresztowała właściciela komputera, do którego była podłączona kamera. Okazał się nim 46-letni mieszkaniec stykającej się przez ścianę ze szkolną łazienką kamienicy.
 • Afera na pomarańczowo

  Prywatny notatnik dwóch holenderskich studentek psychologii z Utrechtu został wykradziony, a jego zawartość znalazła się w sieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego - blogi i inne intymne zwierzenia są bowiem w internecie na porządkiu dziennym, gdyby nie to, że zawartość tego notatnika byla szczególna.
 • Afera z 1409 w sieci

  Dostępny jest już pierwszy zwiastun filmu "1409. Afera na zamku Bartenstein" realizowanego przez ekipę Filmforum.pl we współpracy z toruńską grupą satyryczną Kompania M3,. Założeniem twórców jest nakręcenie komedii absurdu utrzymanej w klimacie produkcji Monty Pythona i Woody Allena. Czy udało się to rodzimym twórcom?
 • Afera w Davos

  Komputerowym złodziejom udało się włamać się do tajnej bazy danych, zawierającej numery kart kredytowych, telefonów komórkowych i prywatne adresy uczestników Forum. Wśród "ofiar" hakerów znaleźli się między innymi szef Microsoftu Bill Gates, były prezydent USA Bill Clinton oraz lider Autonomii Palestyńskiej Jaser Arafat.