Adamczyk Piotr

Artykuły - Adamczyk Piotr (18)

 • Piotr Adamczyk świętuje rocznicę związku

  Piotr Adamczyk świętuje rocznicę związku

  Wygląda na to, że 46-letni Piotr Adamczyk wreszcie może mówić o uczuciowej stabilizacji. Ostatnio świętował drugą rocznicę związku.
 • Piotr Adamczyk jest nie do poznania

  Piotr Adamczyk jest nie do poznania

  Patryk Vega jest chyba najbardziej kontrowersyjnym (a przy okazji najlepiej zarabiającym) polskim reżyserem.
 • Piotr Adamczyk z nagrodą Rzym-Warszawa

  Piotr Adamczyk z nagrodą Rzym-Warszawa

  Piotr Adamczyk otrzymał w Wiecznym Mieście specjalną nagrodę Rzym-Warszawa, ustanowioną w ramach partnerstwa obu stolic. Premio Roma dostali też przewodniczący Parlamentu Europejskiego Antonio Tajani i laureat Oskara, komik, aktor i reżyser Roberto Benigni.
 • Konkurentka na horyzoncie

  Konkurentka na horyzoncie

  Mogłoby się wydawać, że problemy tej pary wreszcie się skończyły.
 • Z gwiazdą na trasie, czyli boom na triathlon

  Z gwiazdą na trasie, czyli boom na triathlon

  Na co dzień są znanymi aktorami, prezenterami, politykami. Podczas zawodów przeistaczają się z VIP-ów w szeregowych zawodników, takich, jakimi możemy być także my, każdy z nas... Możliwość rywalizowania z zawodowcami i postaciami znanymi z mediów, a także dobra kondycja i zgrabna sylwetka to poważne zalety uprawiania dynamicznie rozwijającego się w naszym kraju triathlonu.
 • Kulisy rozstania Kate Rozz i Piotra Adamczyka

  Kulisy rozstania Kate Rozz i Piotra Adamczyka

  Rozpacza? Został porzucony? Będzie starał się o unieważnienie ślubu kościelnego?
 • Kto ich wyswatał?

  Kto ich wyswatał?

  Czy to przeżytek? Nic podobnego! Dzięki swatom poznało się wiele znanych par. Zobacz, kto sprawił, że się w sobie zakochali...

Filmy - Adamczyk Piotr (3)

 • Piotr Adamczyk: Nie trzeba być przystojnym, by grać amanta. Coś o tym wiem

  Piotr Adamczyk zagra w nowym serialu stacji TVN „Sama słodycz”. Wciela się w nim w rolę Fryderyka. Jego bohater, choć jest samotnikiem i z pozoru nie przypomina amanta, cieszy się powodzeniem u kobiet. Piotr Adamczyk uważa, że uroda wcale nie jest potrzebna do tego, by zagrać amanta. – Tak naprawdę w życiu nikt by na niego nie zwrócił uwagi. Ale tutaj kamera go pokazuje, jego reakcje i nagle te dziewczyny wokół to grają. Dwór gra króla jak się mówi w naszym zawodowym slangu. I dzięki temu mam okazję zagrać niby-przystojnego Fryderyka – mówi Piotr Adamczyk.
 • Piotr Adamczyk głównym bohaterem nowego serialu TVN: mam zagrać nudziarza w sposób interesujący

  3 marca na antenie TVN-u pojawi się serial „Sama słodycz” – nowa produkcja twórców „Przepisu na życie”. To opowieść o samotnym mężczyźnie, którego życie diametralnie zmienia się w dniu, kiedy z impetem w jego poukładany świat wkracza dziewięcioletni syn Staś. Główny bohater nowego serialu – Fryderyk, jest nauczycielem akademickim, pisze książki i gra na saksofonie. To wrażliwy samotnik, mężczyzna po przejściach i z przeszłością. W tę postać wciela się Piotr Adamczyk. To bardzo trudna rola, bo mam zagrać nudziarza w sposób interesujący. To jest człowiek z jakąś blizną, z poważnym rozczarowaniem miłosnym, który się zamknął w swoim własnym świecie. Ten świat stawia do góry nogami jego syn. I on nagle musi nauczyć się być ojcem – mówi Piotr Adamczyk.
 • Nowa komedia z Piotrem Adamczykiem od dziś w kinach

  Dziś na ekrany kin wchodzi komedia „Wkręceni” w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada o zwolnionych pracownikach fabryki samochodów, którzy postanawiają wydać swoje oszczędności na szalony wyjazd do Warszawy. Po drodze zostają omyłkowo wzięci za biznesmenów. W głównych rolach występują Piotr Adamczyk, Bartosz Opania i Paweł Domagała. O filmie opowiadają reżyser Piotr Wereśniak oraz grający w nim aktorzy: Piotr Adamczyk i Katarzyna Glinka.