InteriaTV - Adam 'Nergal' Darski

Filmy - Adam 'Nergal' Darski (4)

 • Nergal: Behemoth jest najważniejszy

  Czasem słyszę, że zmieniłem swoje priorytety. To bzdura; Behemoth był, jest i zawsze będzie najważniejszy - mówi Nergal, zdradzając, że zespół jest obecnie bardzo mocno zaangażowany w proces tworzenia nowej płyty. - Powinna ukazać się jesienią przyszłego roku.
 • Nergal o księdziu Bonieckim: Szacunek

  Ksiądz Boniecki to mądry i otwarty człowiek. A to, że nosi koloratkę? To w tym wypadku nieistotne - mówi Nergal, pytany o swój stosunek do księdza Adama Bonieckiego. I dodaje, że poruszenie, jakie wywołało jego ostatnie spotkanie z księdzem, cieszy go, bo dowodzi ułomności naszego społeczeństwa.
 • Nergal i jego "5 minut"

  Czy Nergal czuje, że teraz jest "jego czas"? - W życie wpisane są zarówno okresy bardzo intensywne, jak i okresy ascezy - mówi nam artysta. - Wydaje mi się, że w moim przypadku powoli zbliża się moment wycofania. Dynamika musi być zachowana.
 • Spowiedź Nergala

  Główna cecha mojego charakteru to upór - zdradził nam Nergal. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jakich cech lider Behemota szuka u kobiety, o czym marzy i... dlaczego nie może sprecyzować, co jest jego największą wadą.