Film - Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (8)

 • Ile osób oglądało przez lata skoki Małysza?

  Ile osób oglądało przez lata skoki Małysza?

  Adam Małysz skończył sportową karierę. Z tej okazji postanowiono sprawdzić, ilu Polaków oglądało jego skoki, a także jak dużo TVP zarobiła dzięki transmitowaniu konkursów Pucharu Świata z jego udziałem.
 • Benefis Adama Małysza w TVP

  Benefis Adama Małysza w TVP

  W sobotę, 26 marca, w Zakopanem odbędzie się Benefis Adama Małysza połączony z konkursem "Skoków do celu". Kibice ostatni raz będą mogli zobaczyć sportowca w roli skoczka. Transmisję z imprezy przeprowadzi Telewizja Polska.
 • Początek sezonu Małysza w TVP

  Początek sezonu Małysza w TVP

  Najbliższy weekend (26-28 listopada) to prawdziwe rozpoczęcie sezonu w sportach zimowych. W fińskim Kuusamo zainaugurują Puchar Świata skoczkowie narciarscy, z Adamem Małyszem na czele. Transmisja w TVP1 oraz TVP Sport.
 • Małysz, Kowalczyk i Sikora w TVP

  Małysz, Kowalczyk i Sikora w TVP

  Justyna Kowalczyk w TVP2, Adam Małysz w TVP1, Tomasz Sikora w TVP Sport - na tych antenach Telewizji Polskiej będzie można obserwować zmagania naszych zimowych mistrzów. Niektóre zawody także w TVP HD.
 • Małysz zarobił miliony dla TVP

  Małysz zarobił miliony dla TVP

  Telewizja Polska zarobiła ponad 20 mln złotych z reklam wyświetlanych podczas konkursów skoków narciarskich w Pucharze Świata. Najwięcej TVP zarobiła jednak na igrzyskach w Vancouver.
 • Małysz prawie jak "M jak Miłość"!

  Małysz prawie jak "M jak Miłość"!

  Wygląda na to, że w minionym tygodniu Adam Małysz przeskoczył prawie wszystkich. Tylko "M jak Miłość" zgromadziło więcej widzów.
 • Małysz lepszy od szczypiornistów

  Małysz lepszy od szczypiornistów

  Okazuje się, że to nie polscy piłkarze ręczni walczący w finale mistrzostw świata przyciągnęli przed telewizory najwięcej widzów. Lepszy był Adam Małysz.
 • Wiktor dla Janusza Gajosa

  W poniedziałek wieczorem, 18 marca, podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Narodowym Janusz Gajos odebrał statuetkę Wiktora w kategorii "Aktor Roku". Laureatami Super Wiktorów, nagród przyznawanych za całokształt twórczości, zostali m.in. Daniel Olbrychski i Jerzy Stuhr. Wikor jest nagrodą telewizyjną przyznawaną od 1985 roku.