Motoryzacja - Adam Małysz

Synonimy:
adama małysz, Małysz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Małysz (6)

 • Małysz kontra rwąca rzeka - niezwykły pojedynek

  Małysz kontra rwąca rzeka - niezwykły pojedynek

  Adam Małysz w swojej karierze mierzył się z różnymi siłami natury, ale nigdy wcześniej, jego przeciwnikiem nie była woda. Teraz przyszła pora, by zmierzyć się z tym żywiołem. Razem ze pilotem Xavierem Panseri wybrał się na Dolny Śląsk, by stanąć oko w oko z rwącym nurtem.
 • Motopasje Adama Małysza

  Motopasje Adama Małysza

  Adam Małysz lubi samochody. Jeździ jeepem bo lubi Chryslery, rocznie przejeżdża 60 tys. km i cholera go bierze jak siedzi jako pasażer. Egzamin na prawo jazdy zdał za drugim razem, kiedyś jechał 245 kilometrów na godzinę, ale mandatów nie płaci. Chyba, że w Czechach.
 • Adam Małysz - jeździłem viperem!

  Nasz słynny skoczek narciarski Adam Małysz bardzo lubi samochody. Na co dzień jeździ jeepem dieslem a jego żona audi. Ale marzy o... prawdziwie sportowym samochodzie.
 • Małysz i Stilo

  Małysz i Stilo

  Zdobywca srebrnego i brązowego medalu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City, Adam Małysz z żoną Izabellą, odebrał nagrodę Fiat Auto Poland - sponosora Polskiego Komitetu Olimpijskiego - samochód Fiat Stilo. W spotkaniu, które miało miejsce w Centrum Sprzedaży FAP w Bielsku-Białej uczestniczył członek zarządu FAP, Czesław Świstak.
 • Małysz odebrał pierwsze A4

  Małysz odebrał pierwsze A4

  Do autoryzowanych salonów sprzedaży w Polsce trafił najnowszy model samochodu Audi A4. Duża popularność jaką cieszyła się poprzednia generacja modelu A4 skłoniła firmę Audi do uświetnienia w szczególny sposób faktu wprowadzenia nowego produktu na rynek. Pierwszy egzemplarz, jaki trafił do Polski otrzymał tegoroczny Mistrz Świata w Skokach Narciarskich, Adam Małysz. Zdjęcia nowego audi A4
 • A4 dla Małysza

  A4 dla Małysza

  W roku 2000 Audi sprzedało najwięcej samochodów w swojej historii. Na całym świecie sprzedaż wzrosła w porównaniu z rokiem 1999, o ok. 3 procent i przekroczyła 650.000 samochodów. Wzrost sprzedaży uzyskano głównie dzięki zwiększeniu eksportu do krajów pozaeuropejskich. W roku bieżącym sprzedaż może być jeszcze większa, a to za sprawą nowego modelu A4, który wchodzi właśnie do sprzedaży. W Polsce jako pierwszy samochodem takim jeździć będzie Adam Małysz. Zdjęcia nowego audi A4