Adam Jaworski

Synonimy:
DJ Adamus, Jaworski Adam
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Adam Jaworski (58)

Zdjęcia - Adam Jaworski (4)

 • muzyka.interia.pl
  DJ Adamus i Paulla na planie teledysku "Nigdy o tobie nie zapomnę"
 • muzyka.interia.pl
  DJ Adamus i Paulla na planie teledysku "Nigdy o tobie nie zapomnę"
 • muzyka.interia.pl
  DJ Adamus i Paulla na planie teledysku "Nigdy o tobie nie zapomnę"
 • muzyka.interia.pl
  DJ Adamus i Paulla na planie teledysku "Nigdy o tobie nie zapomnę"

Filmy - Adam Jaworski (5)

 • Ibiza w Warszawie. Tak stolica bawi się latem

  DJ Adamus w wyjątkowy sposób rozpoczął sezon wakacyjny. Mając na uwadze jego dalekie podróże i jedno z ulubionych miejsc na świecie - Ibizę - zorganizował drugą edycję swojego autorskiego festiwalu - DJ Adamus Ibiza Camp On! Festival. Nie zabrakło na nim czołowych polskich DJ-ów (wśród których znaleźli się Wutes i #KBTW). Pojawił się także gość specjalny z Ibizy i Barcelony - Luis del Villar. W rytm klubowych przebojów bawiły się zaproszone gwiazdy: Ilona Felicjańska, Anna Głogowska, Anna Oberc, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Thirty Fashion, Patrycja Wieja (zwyciężczyni 1 edycji Projekt Lady), Marta Tomczak (Projekt Lady), Joanna Majstrak, Ewelina Ruckgaber, Eliza Gwiazda, Marek Kaliszuk, Krzysztof "Kasa" Kasowski, Piotr Zelt.
 • Sarsa o krytyce ze strony DJ Adamusa

  - Zrobiło mi się po ludzku przykro – tak Sarsa komentuje słowa krytyki ze strony DJ Adamusa. Kompozytor w rozmowie z Agnieszką Szulim określił wokalistkę mianem produktu spożywczego. Zdaniem Sarsy wypowiedź ta świadczy o nieprofesjonalnym podejściu DJ Adamusa do swojego zawodu. DJ Adamus w jednym z odcinków programu „Na językach” stwierdził, że Sarsę traktuje nie jako artystkę, ale jako produkt spożywczy. Dodał też, że nie widzi różnicy między jogurtem a tą wokalistką, a jej teksty określił mianem grafomanii. DJ Adamus zaznaczył jednak, że nie przeszkadza mu to, ponieważ od czasów zespołu The Beatles na światowych rynkach muzycznych pojawiało się wiele produktów. – Jak usłyszałam te opinie, to po ludzko zrobiło mi się przykro. Ale to nie jest do końca mój problem, że ktoś nie doczytał – mówi Sarsa.
 • DJ Adamus: Jestem wielkim zwolennikiem legalizacji miękkich narkotyków

  Nie da się walczyć z ludzkimi słabościami – uważa DJ Adamus. Producent muzyczny chce legalizacji marihuany w Polsce, nie tylko dla ludzi przewlekle chorych. Jego zdaniem może to przynieść wymierne korzyści nie tylko obywatelom, ale i państwu. DJ Adamus jest natomiast wielkim przeciwnikiem dopalaczy, które mają negatywny wpływ na ludzkie zdrowie. – Jestem wielkim zwolennikiem legalizacji miękkich narkotyków, nawet tylko do celów medycznych, ale i rozrywkowych. Bo jeżeli coś, co jest pod kontrolą państwa jest o wiele bardziej bezpieczne niż coś, co nie jest pod kontrolą państwa – mówi DJ Adamus.
 • Paulla o relacji z DJ Adamusem: Uwielbiam z nim przebywać. Po prostu się kochamy

  Paulla, którą paparazzi kilka miesięcy temu przyłapali na romantycznym spacerze z DJ Adamusem, odpiera zarzuty, jakoby ich znajomość miała cel marketingowy. Nie chce jednak opowiadać o szczegółach relacji, bo wyznaje zasadę, że sprawy osobiste zostawia tylko dla siebie. – Po prostu się kochamy – podsumowała Paulla relację z DJ Adamusem. – Bardzo lubię Adama, bardzo go szanuję, jest pozytywną postacią, uwielbiam z nim pracować, uwielbiam z nim przebywać.