Adam Adamonis

Artykuły - Adam Adamonis (3)

 • Adam Adamonis w "Tańcu z Gwiazdami": Po pierwsze tancerz

  Adam Adamonis w "Tańcu z Gwiazdami": Po pierwsze tancerz

  - Wszyscy walczymy o Kryształową Kulę, ale za kulisami panuje serdeczna atmosfera. Po prostu taniec zbliża ludzi – mówi Adam Adamonis, który w tajniki tańca wprowadza Sandrę Kubicką - modelkę, która na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych.
 • Trening rozwoju osobistego Adama Adamonisa

  Trening rozwoju osobistego Adama Adamonisa

  Adam Adamonis rozwija działalność jako trener rozwoju osobistego. Pomaga już nie tylko osobom publicznym, pragnącym poprawić swoją wiarygodność i zredukować stres, lecz także kobietom, które doświadczyły przemocy domowej. Autorska metoda aktora ma pomóc im pozbyć się blokad z ciała i umysłu oraz na nowo otworzyć się na relacje z ludźmi.
 • Adam Adamonis: Zmienił nazwisko po śmierci dziadka

  Adam Adamonis: Zmienił nazwisko po śmierci dziadka

  Adam Adamonis, aktor, którego widzowie serialu "Przyjaciółki" wcześniej znali jako Adam Krawczyk, nie bał się, że zmiana nazwiska odbierze mu fanów ani że będzie musiał od nowa pracować na swoją popularność. Koledzy z planu już się przyzwyczaili do tej zmiany, większość ludzi również. Aktorowi zdarza się jednak czasem słyszeć oskarżenia, że zrobił to dla lepszego brzmienia.

Filmy - Adam Adamonis (4)

 • Adam Adamonis będzie pomagać kobietom

  Aktor rozwija działalność jako trener rozwoju osobistego. Pomaga już nie tylko osobom publicznym, pragnącym poprawić swoją wiarygodność i zredukować stres, lecz także kobietom, które doświadczyły przemocy domowej. Autorska metoda Adama Adamonisa ma pomóc im pozbyć się blokad z ciała i umysłu oraz na nowo otworzyć się na relacje z ludźmi. Adam Adamonis prowadzi firmę zajmującą się rozwojem osobistym. O sobie mówi jako o specjaliście od budowania relacji i zdejmowania blokad w ciele. Wraz ze swymi współpracownikami prowadzi warsztaty grupowe i indywidualne dla osób pracujących publicznie, szukających rozwoju osobistego, pragnących pozbyć się blokad ciała i umysłu. Celem szkolenia jest redukcja stresu, relaks ciała i umysłu, wzmocnienie pewności siebie i wiarygodności. W pracy tej aktor wykorzystuje techniki relaksujące ciało i umysł, pracę z głosem i kamerą, techniki motywacji i improwizacji oraz pracę ze skojarzeniami emocjonalnymi. – Od dziecka dużo pracowałem ruchowo, trochę tańczyłem. I przez te zajęcia tak naprawdę widziałem siebie, moje blokady, moją pracę rozwojową i to wszystko dało mi tak duże doświadczenie, że potrzebuje się tym dzielić z innymi. Chcę pokazać, jak sobie poradziłem ze zdejmowaniem blokad w ciele, które odbierały mi mowę, odwagę. – mówi Adam Adamonis.
 • Trening rozwoju osobistego Adama Adamonisa

  Adam Adamonis rozwija działalność jako trener rozwoju osobistego. Pomaga już nie tylko osobom publicznym, pragnącym poprawić swoją wiarygodność i zredukować stres, lecz także kobietom, które doświadczyły przemocy domowej.
 • Adam Adamonis o zmianie nazwiska

  Adam Adamonis, aktor, którego widzowie serialu „Przyjaciółki” wcześniej znali jako Adam Krawczyk, nie bał się, że zmiana nazwiska odbierze mu fanów ani że będzie musiał od nowa pracować na swoją popularność. Koledzy z planu już się przyzwyczaili do tej zmiany, większość ludzi również. Aktorowi zdarza się jednak czasem słyszeć oskarżenia, że zrobił to dla lepszego brzmienia. – Zmiana nazwiska pojawiła się z pragnienia, a nie z potrzeby, że coś mi to da. Poczułem, że albo je wezmę, będzie ze mną i będę cały czas trzymał taką ideę i energię dziadka, albo nie. Nie było ważne, że wykonując zawód, pracowałem na nazwisko Krawczyk. Dopiero później pojawiła się chwila zastanowienia, pomyślałem, że ludzie mogą mnie nie kojarzyć – opowiada Adam Adamonis.
 • Adam Adamonis: Dlaczego zmienił nazwisko?

  Adam Adamonis, aktor, którego widzowie serialu „Przyjaciółki” wcześniej znali jako Adam Krawczyk, nie bał się, że zmiana nazwiska odbierze mu fanów ani że będzie musiał od nowa pracować na swoją popularność. Koledzy z planu już się przyzwyczaili do tej zmiany, większość ludzi również. Aktorowi zdarza się jednak czasem słyszeć oskarżenia, że zrobił to dla lepszego brzmienia.