Ach śpij kochanie

Artykuły - Ach śpij kochanie (22)

 • Tomasz Schuchardt: Sentymentalny powrót do Krakowa

  Tomasz Schuchardt: Sentymentalny powrót do Krakowa

  Tomasz Schuchardt, przy okazji realizowanych w Krakowie zdjęć do "Ach śpij kochanie", mógł odwiedzić stare kąty i powspominać studenckie czasy. W thrillerze Krzysztofa Langa gra milicjanta, który depcze po piętach seryjnemu mordercy.
 • Katarzyna Warnke: Kontakt wzrokowy w scenie erotycznej

  Katarzyna Warnke: Kontakt wzrokowy w scenie erotycznej

  Helena Mazurkiewicz do perfekcji opanowała sztukę obchodzenia się z mężczyznami, jest jak Greta Garbo czy Marlena Dietrich. W thrillerze "Ach śpij kochanie" Katarzynie Warnke przypadła do zagrania postać kobiety, która tkwi w osobliwej relacji miłosnej z seryjnym mordercą.
 • "Ach śpij kochanie": Kobiety w męskim świecie

  "Ach śpij kochanie": Kobiety w męskim świecie

  W obecnym od piątku na ekranach kin kryminale Krzysztofa Langa "Ach śpij kochanie" zobaczymy dwie cenione aktorki: Katarzynę Warnkę i Karolinę Gruszkę. Pierwsza pełni funkcję estetycznego ozdobnika, druga jest ofiarą stawki w męskiej rywalizacji.
 • Seryjny morderca z Krakowa bohaterem filmu

  Seryjny morderca z Krakowa bohaterem filmu

  Historia Władysława Mazurkiewicza, zwanego "Pięknym Władkiem", seryjnego mordercy z Krakowa, stała się kanwą thrillera "Ach śpij kochanie". Był on królem życia, kobieciarzem, szanowanym obywatelem, ale też człowiekiem o zaskakujących powiązaniach.
 • "Ach śpij kochanie" [recenzja]: Kołysanka dla wisielca

  "Ach śpij kochanie" [recenzja]: Kołysanka dla wisielca

  O tym, kto jest mordercą, dowiadujemy się już w pierwszej scenie filmu. "Ach śpij kochanie", inspirowana autentycznymi wydarzeniami historia słynnego krakowskiego seryjnego zabójcy Władysława Mazurkiewicza, nie kłopocze więc widza klasycznym kryminalnym dylematem "kto zabił?". Reżyser Krzysztof Lang atrakcję suspensu przenosi w stronę mniej oczywistego pytania: dlaczego, skoro wiemy, kto zabił, zabójca wciąż unika stryczka? Niestety, bez powodzenia.
 • "Ach śpij kochanie": Coś innego o czasach komunizmu

  "Ach śpij kochanie": Coś innego o czasach komunizmu

  - Chciałem dopowiedzieć o czasach komunizmu coś innego, o czym nie mówiono - mówi Krzysztof Lang, reżyser "Ach śpij kochanie". Premiera thrillera, inspirowanego Władysławem Mazurkiewiczem, określanego "eleganckim mordercą", odbędzie się w środę w Krakowie.
 • "Ach śpij kochanie": Prawdziwa historia seryjnego mordercy

  "Ach śpij kochanie": Prawdziwa historia seryjnego mordercy

  Andrzej Chyra i Tomasz Schuchardt grają główne role w nowym filmie Krzysztofa Langa "Ach śpij kochanie".
 • "Ach śpij kochanie": Miłość, która prowadzi do zbrodni

  "Ach śpij kochanie": Miłość, która prowadzi do zbrodni

  W nowym filmie Krzysztofa Langa "Ach śpij kochanie" zobaczymy dwa aktorskie duety: Andrzej Chyra i Katarzyna Warnke zagrają byłych małżonków, z kolei Karolina Gruszka i Tomasz Schuchardt wcielą się zakochanych w sobie kelnerkę i śledczego.
 • Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter w "Ach śpij kochanie"

  Andrzej Chyra jako polski Hannibal Lecter w "Ach śpij kochanie"

  Plejada gwiazd polskiego kina w osnutym na faktach thrillerze o miłości, która prowadzi do zbrodni.
 • Padł ostatni klaps na planie filmu "Śpij kochanie"

  Padł ostatni klaps na planie filmu "Śpij kochanie"

  Zakończyły się zdjęcia do najnowszego pełnometrażowego filmu fabularnego Krzysztofa Langa "Śpij kochanie". Na dużym ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd. W główne role wcielili się Tomasz Schuchardt i Andrzej Chyra. Obraz ma wejść do kin późną wiosną 2017 roku.

Filmy - Ach śpij kochanie (7)