Ace

Artykuły - Ace (107)

 • "Bez owijania w bawełnę"

  "Bez owijania w bawełnę"

  Wszyscy wciąż czujemy tę samą pasję - tak Ace, gitarzysta Skunk Anansie, tłumaczy udany powrót tej grupy. Brytyjska formacja reaktywowała się w 2009 roku, a w połowie września wydała drugi album po powrocie - "Black Traffic".
 • Pazura zrobił to przed Jimem Carreyem

  Pazura zrobił to przed Jimem Carreyem

  "Gram wariata w pozytywnym znaczeniu tego słowa - nie podkładam głosu pod normalnych ludzi (śmiech)" - mówi Cezary Pazura, który w komediowym przeboju "Na tropie Marsupilami" jest jak Ace Ventura. I przekonuje, że już dawno temu przebił Carreya.
 • Linda Pritchard - biografia

  Linda Pritchard to szwedzka tancerka i piosenkarka. Przygodę z branżą muzyczną rozpoczęła od współpracy z grupą Ace of Base oraz Magnusem Uggla, popularnym w Szwecji artystą, tańcząc w ich teledyskach. Zanim rozpoczęła karierę piosenkarki udzielała się w chórkach u boku Celine Dion oraz wzięła udział w programie "Idol 2008", jednak bez większego sukcesu. Oficjalnie zadebiutowała własną wersją utworu "Fast Car" z repertuaru Tracy Chapman, która znalazła się na kompilacyjnym albumie "Abs
 • Galaxy Beam i Ace 2 - garść nowych informacji o nowościach Samsunga

  Galaxy Beam i Ace 2 - garść nowych informacji o nowościach Samsunga

  Mamy kilka ciekawych informacji dotyczących Samsunga Galaxy Beam i Ace 2 - nowości z Mobile World Congress 2012 w Barcelonie.
 • Samsung Galaxy Ace 2 w przedsprzedaży

  Samsung Galaxy Ace 2 w przedsprzedaży

  Samsung Galaxy Ace 2 zadebiutował na krótko przed targami Mobile World Congress, będąc kolejnym smartfonem ze średniej półki. Właśnie rozpoczął się proces przedsprzedaży tego modelu.
 • Samsung prezentuje Galaxy Ace 2 i Galaxy Mini 2

  Samsung prezentuje Galaxy Ace 2 i Galaxy Mini 2

  Cały świat czeka na jakąkolwiek zapowiedź dotyczącą ujawnienia Galaxy S III, a Samsung wydaje się nie zwracać na to uwagi i skupia się na następcach pozostałych modeli. Tym razem przyszła kolej na modele Ace 2 oraz Mini 2.
 • Samsung zasypie nas smartfonami dual SIM

  Samsung zasypie nas smartfonami dual SIM

  W gąszczu smartfonów z Androidem niewiele jest takich, które obsługują więcej niż jedną kartę SIM. Do chlubnych wyjątków należą trzy nowe telefony Samsunga z rodziny Galaxy: Y DUOS, Y Pro DUOS oraz Ace DUOS.
 • LG Optimus 2 odpowiedzią na Galaxy Ace Plus

  LG Optimus 2 odpowiedzią na Galaxy Ace Plus

  Samsung zaprezentował Galaxy Ace'a, a LG błyskawicznie odpowiada premierą Optimusa 2. Czy te dwa modele średniej klasy mogą ze sobą konkurować?
 • Ace Plus - nowość Samsunga wkrótce w Polsce

  Ace Plus - nowość Samsunga wkrótce w Polsce

  Latem Samsung zaprezentował ulepszony model pierwszego Galaxy S - Galaxy S Plus. Teraz ukazuje się odświeżona wersja popularnego mid-endowego Ace'a. Czy nowa odsłona jest warta uwagi?
 • Grupa ACE przedstawia strategię

  Zarząd Grupy ACE przewiduje, że w 2011 roku, dzięki kontynuacji rozwoju rynku motoryzacyjnego w Europie Zachodniej (w okresie styczeń - listopad 2011 wzrost w Europie Zachodniej o 4,4 proc.) i Europy Środkowo-Wschodniej (wzrost o 12,9 proc.), przychody Grupy wzrosną o około 10 proc. w porównaniu z rokiem 2010. Przełoży się to na nieco wyższe rentowności i wynik EBITDA zbliżony do 10 mln euro.

Filmy - Ace (5)

 • Skunk Anansie: Przerwa dobrze nam zrobiła

  Brytyjska formacja Skunk Anansie wraca po ponad ośmioletniej przerwie w działalności. - Okazało się, że wciąż czujemy tę samą pasję, a rozstanie korzystnie wpłynęło na naszą muzyczną formę. Nasza nowa płyta jest taka, jak my: to mieszanka różnych smaków - mówią Skin i Ace.
 • Skin: Wiem, jak radzić sobie z facetami

  Każdy zespół potrzebuje silnego, charakterystycznego wokalisty, który byłby jego twarzą - mówi Skin, wokalistka Skunk Anansie. - A my cieszymy się, bo dzięki temu nasze poczynania mogą pozostać niezauważone - śmieje się reprezentujący męską większość w zespole Ace.
 • Skunk Anansie imprezują z umiarem

  Zespół, który w swojej twórczości porusza kwestie społeczne i polityczne, z definicji nie jest zespołem, dla którego najważniejsze są groupies czy alkoholowe i narkotykowe ekscesy - zgodnie twierdzą Skin i Ace.
 • Skunk Anansie: ich własna firma

  Prywatne firmy płytowe to przyszłość branży muzycznej - uważają Skin i Ace ze Skunk Anansie. - Dojrzeliśmy do tego, by zacząć działać pod własnym szyldem.