absurdy

Synonimy:
absurd, absurdalne przepisy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Absurdy (79)

Filmy - Absurdy (3)

  • Ludzkie pojęcie: Kara śmierci za Napoleona

    Jeśli masz świnkę i kochasz ją ponad wszystko, a wyrazem bezgranicznej miłości jest nazwanie jej imieniem Napoleon na cześć wielkiego cesarza, nie masz – lekko mówiąc – lekko. Za Napoleona poniesiesz klęskę… stracisz wszystko… I to nie jest żart. Francuskim rolnikom nie wolno w ten sposób nazywać żadnej ze świń, a złamanie zakazu grozi karą śmierci, nawet w przypadku, gdy pupil na takie miano w oczach właściciela zasłużył. No bo przecież co innego, gdyby to imię nosiła krowa, baran albo na przykład osioł, prawda? PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 19:00.
  • "Ale lipa?!": Test na "modową" tolerancję

    Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Ale lipa?!", w którym tropimy absurdy naszej rzeczywistości. Tym razem o modzie, ubraniach i twórczości własnej. Przy tej okazji - wywiad z Maruną. Przesyłajcie do nas swoje historie! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl i koniecznie polubcie nas na FACEBOOKU.
  • "Misja pokojowa to absurd"

    Talibem może być każdy: kobieta w ciąży i 12-letnie dziecko - podkreśla prof. dr hab. Piotr Kruszyński, obrońca jednego z żołnierzy podejrzanych ws. Nangar Khel.