absurdy

Synonimy:
absurd, absurdalne przepisy
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Absurdy (110)

Filmy - Absurdy (6)

 • Ludzkie pojęcie: Kara śmierci za Napoleona

  Jeśli masz świnkę i kochasz ją ponad wszystko, a wyrazem bezgranicznej miłości jest nazwanie jej imieniem Napoleon na cześć wielkiego cesarza, nie masz – lekko mówiąc – lekko. Za Napoleona poniesiesz klęskę… stracisz wszystko… I to nie jest żart. Francuskim rolnikom nie wolno w ten sposób nazywać żadnej ze świń, a złamanie zakazu grozi karą śmierci, nawet w przypadku, gdy pupil na takie miano w oczach właściciela zasłużył. No bo przecież co innego, gdyby to imię nosiła krowa, baran albo na przykład osioł, prawda? PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 19:00.
 • Rosyjski pociąg

  Zaraz, zaraz... Czy to aby na pewno pociąg?
 • Horror w polskim urzędzie!

  Cała prawda o absurdach polskiej biurokracji. Jak powszechnie wiadomo, potrafi ona wykończyć człowieka... A już niedługo trzeba będzie rozliczyć PIT-y...
 • "Ale lipa?!": Test na "modową" tolerancję

  Zapraszamy na kolejny odcinek programu "Ale lipa?!", w którym tropimy absurdy naszej rzeczywistości. Tym razem o modzie, ubraniach i twórczości własnej. Przy tej okazji - wywiad z Maruną. Przesyłajcie do nas swoje historie! Nasz adres: alelipa.program@interia.pl i koniecznie polubcie nas na FACEBOOKU.