ABC Data SA

Artykuły - ABC Data SA (223)

 • ABC Data otworzy pierwszy salon Xiaomi Mi Store w Warszawie

  ABC Data, pierwszy w Polsce dystrybutor urządzeń Xiaomi, 12 maja 2018 r. otworzy w Warszawie Mi Store - oficjalny salon z urządzeniami chińskiego producenta. Sklep będzie mieścił się na parterze centrum handlowego Arkadia.
 • ABC Data wybrana Dystrybutorem Roku rozwiązań OKI w Polsce

  ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT i elektroniki użytkowej w Polsce i w regionie CEE, została wybrana "Dystrybutorem Roku OKI 2016 w Polsce". Tytuł przyznano spółce za doskonałą sprzedaż urządzeń i materiałów eksploatacyjnych marki OKI. Jest on najlepszym dowodem na to, jak bardzo jeden z wiodących producentów urządzeń drukujących na świecie ceni współpracę z ABC Data w naszym kraju, która trwa już od 2003 roku.
 • ABC Data oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych urządzeń drukujących Triumph-Adler

  ABC Data, lider nowoczesnej dystrybucji sprzętu IT w regionie CEE, znany jest ze swej kompleksowej oferty produktowej. Jedną z jej najmocniejszych stron już od lat stanowi bogate portfolio urządzeń drukujących i dedykowanych im materiałów eksploatacyjnych. Obserwując rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne urządzenia drukujące i oprogramowanie umożliwiające kompleksowe zarządzanie procesem wydruku, spółka podpisała właśnie nowy kontrakt. W jego efekcie asortyment dystrybutora wzbogaci się o szereg specjalistycznych rozwiązań renomowanej niemieckiej marki Triumph-Adler.
 • ABC Data stabilnie zwiększa udział w polskim rynku dystrybucji IT

  ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT w Polsce i w regionie CEE, zwiększyła udział w krajowym rynku dystrybucji IT o blisko 2 pp. Oznacza to, że spółka kontroluje 23 proc. rynku już po roku od ogłoszenia strategii rozwoju na lata 2016-2018 i jest bliska zrealizowania jednego z jej kluczowych założeń.
 • ABC Data największym dystrybutorem rozwiązań APC by Schneider Electric

  ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT w Polsce i w regionie CEE, została wyróżniona tytułem "Największego dystrybutora rozwiązań APC by Schneider Electric 2015". Nagroda została wręczona podczas zorganizowanego przez Schneider Electric spotkania dla Kluczowych Partnerów. Było ono okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy i nagrodzenia najlepszych firm.
 • ABC Data najlepszym dystrybutorem rozwiązań ATEN ALTUSEN

  ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT w regionie CEE, została wybrana "Najlepszym Dystrybutorem rozwiązań ATEN ALTUSEN w regionie CEE 2015". Wyróżnienie zostało przyznane spółce za doskonałą współpracę i skuteczną realizację projektów w oparciu o produkty ATEN. To kolejna nagroda, którą w ciągu czterech lat współpracy dystrybutor otrzymał od tego producenta. Wyraźnie wskazuje ona, jak ważnym partnerem biznesowym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej jest dla niego ABC Data.
 • Paweł Szymański w zarządzie ABC Data

  W dniu 15 marca 2016 roku Rada Nadzorcza ABC Data podjęła decyzję o poszerzeniu składu zarządu spółki. Nowym członkiem zarządu został Paweł Szymański, który od 4 kwietnia br. obejmie funkcję wiceprezesa zarządu ds. finansowych.
 • Prezes Ilona Weiss odebrała nagrodę Dell dla ABC Data

  Ilona Weiss, prezes zarządu ABC Data SA lidera rynku dystrybucji IT i elektroniki użytkowej w Polsce i w regionie CEE, odebrała przyznaną spółce nagrodę dla Dystrybutora Roku. Za najwyższą jakość współpracy uhonorowała swojego wiodącego dystrybutora jedna z największych firm technologicznych na świecie - Dell. Wyróżnienie przekazał Aongus Hegarty, prezes Dell na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.
 • ABC Data - nowy rok pod znakiem coraz szerszej oferty

  Jednym z najważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej w nowoczesnej dystrybucji jest komplementarność portfolio produktowego. ABC Data, zgodnie z przyjętą strategią dynamicznie poszerza swoją ofertę.
 • Prezes ABC Data Ilona Weiss wybrana na kolejną trzyletnią kadencję

  Ilona Weiss jest prezesem ABC Data od stycznia 2015 roku. Od tego czasu spółka pod jej zarządem wyraźnie wzmocniła swoją pozycję zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym poprzez zdobycie w całym regionie CEE licznych kontraktów, osiągniecie mocnej pozycji finansowej i ciągłe poszerzanie oferty.