70-latek

Artykuły - 70-latek (10)

 • Mick Jagger w liczbach

  Mick Jagger w liczbach

  70 - tyle lat skończył 26 lipca Mick Jagger, ikoniczny wokalista zespołu The Rolling Stones. Jego charyzmy i wpływu na światowy show-biznes w żaden sposób zmierzyć się nie da. Ale inne fragmenty jego życiorysu są już jak najbardziej mierzalne i policzalne. Oto nasza wyliczanka!
 • Dlaczego hipsterzy nie klękają przed Paulem Simonem?

  Dlaczego hipsterzy nie klękają przed Paulem Simonem?

  W Stanach Zjednoczonych Paul Simon cieszy się statusem porównywalnym ze swoim rówieśnikiem Bobem Dylanem. Uznawany za gwiazdę folk-rocka odpowiada także za album "Graceland" (1986), który zwrócił uwagę świata na muzykę afrykańską.
 • Bob Dylan: 10 klasyków na 70-lecie

  Bob Dylan: 10 klasyków na 70-lecie

  Wielu twierdzi, że przez charakterystyczny nosowy głos ("śpiewa jak koza"), nie jest w stanie słuchać jego piosenek. Ale nie da się zaprzeczyć, że bez utworów Boba Dylana historia muzyki w ostatnim półwieczu wyglądałaby inaczej.
 • 70-latek kończy z imprezowaniem i podrywaniem

  70-latek kończy z imprezowaniem i podrywaniem

  Piosenkarz Tom Jones w wieku 70 lat nie czuje już potrzeby chodzenia na imprezy do klubów i flirtowania z kobietami za plecami swojej małżonki.
 • 70-latek skazany za szaleństwa na rolkach

  Trzysta funtów kary dla 70-letniego brytyjskiego łyżworolkarza. Geof Dornan został skazany za zakłócanie porządku publicznego, bo pędził na rolkach przez centrum miasta Ormskerk w środkowej Anglii.
 • 70-latek najlepszym trenerem

  70-latek najlepszym trenerem

  70-letni Luis Aragones został uznany najlepszym trenerem drużyn reprezentacyjnych w 2008 roku - poinformowała Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu (IFFHS). Z hiszpańską kadrą sięgnął w czerwcu po mistrzostwo Europy.
 • 70-latek strzelał do raperów

  70-latek strzelał do raperów

  W północno-wschodnim Senegalu podczas hiphopowego koncertu o mało nie doszło do tragedii.
 • 70-latek ćwiczył przed egzaminem

  70-latek ćwiczył przed egzaminem

  Goleniowscy policjanci zatrzymali 70-latka, który kierował samochodem bez uprawnień. Staruszek oświadczył funkcjonariuszom, że trenował przed egzaminem na prawo jazdy, który ma zaplanowany na wtorek. Teraz odpowie za jazdę bez uprawnień przed sądem.
 • 70-latek odpowie za gwałt i zabójstwo

  Zgwałcił i brutalnie zamordował nastolatkę. Szukano go 46 lat - informuje brytyjskie "Metro".
 • Młody 70-latek

  Młody 70-latek

  70 lat temu, 28 sierpnia 1937 roku, powstała w Japonii Toyota Motor Corporation. Dziś firma jest największym producentem samochodów na świecie.

Filmy - 70-latek (1)