10 osób

Artykuły - 10 osób (22)

 • Centralne Biuro Śledcze uderza w górnicze spółki

  Centralne Biuro Śledcze uderza w górnicze spółki

  Centralne Biuro Śledcze zatrzymało ostatnio 10 osób zajmujących kierownicze stanowiska w jednej z największych w kraju spółek węglowych. Z informacji uzyskanych w Prokuraturze Okręgowej w Bydgoszczy wynika, że zatrzymani to osoby z kierownictwa firmy składywęgla.pl.
 • Love Parade: 10 osób oskarżonych za spowodowanie śmierci uczestników imprezy

  Love Parade: 10 osób oskarżonych za spowodowanie śmierci uczestników imprezy

  Czterech pracowników z ramienia organizatora wydarzenia oraz sześciu członków administracji miasta Duisburg zostało oskarżonych za nieumyślne spowodowanie śmierci 21 uczestników festiwalu Love Parade 2010 oraz zaniedbanie związane z przygotowaniem wydarzenia.
 • Rządowy program USA: Zielona Karta za inwestycje

  Rządowy program USA: Zielona Karta za inwestycje

  Polacy, którzy są zainteresowani amerykańskim obywatelstwem, mają szanse je zdobyć, inwestując w projekty w ramach programu inwestycyjno-imigracyjnego amerykańskiego rządu o nazwie EB-5. Poszukiwanych jest 10 osób, które zainwestują po 500 tys. dolarów.
 • MakoLab ułatwi zakup używanego samochodu!

  Według raportu Sektora Badań Rynku Motoryzacyjnego TNS OBOP, zaledwie 10% osób chcących kupić auto w 2012 roku, zdecydowałoby się na samochód fabrycznie nowy. MakoLab - spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu m.in. dla centrali koncernu Renault-Nissan - zakończyła realizację projektu badawczo-rozwojowego w zakresie stworzenia ontologii1 opisującej zagadnienia samochodów używanych i możliwości ich konfiguracji.
 • "Sprytny", "Zając", i inni kradli głównie "japończyki"

  "Sprytny", "Zając", i inni kradli głównie "japończyki"

  10 osób podejrzanych o kradzieże samochodów na terenie Polski i Niemiec zostało zatrzymanych przez stołeczną policję. W akcji na terenie Mazowsza i Wielkopolski uczestniczyli także funkcjonariuszy z Biura Operacji Antyterrorystycznych i z grupy szturmowej ABW.
 • Nielegalnie zdobyli prawo jazdy. Jest oskarżenie

  10 osób zostało oskarżonych o wręczanie lub przyjmowanie łapówek w zamian za pośrednictwo w załatwieniu praw jazdy oraz o poświadczenie nieprawdy w dokumentach.
 • Kto dyrektorem festiwalu w Gdyni?

  Kto dyrektorem festiwalu w Gdyni?

  Do konkursu na stanowisko dyrektora artystycznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, ogłoszonego na początku grudnia 2010 roku, zgłosiło się 10 osób. Kto pokieruje w tym roku festiwalem? Wciąż nie wiadomo.
 • Odmieni FPFF w Gdyni?

  Odmieni FPFF w Gdyni?

  Janusz Wróblewski został rekomendowany na dyrektora artystycznego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Do konkursu na to stanowisko, ogłoszonego na początku grudnia 2010 roku, zgłosiło się 10 osób.
 • Sukces. Tylko 10 zabitych

  10 osób zginęło, 176 zostało rannych w 125 wypadkach - to bilans świątecznego weekendu na polskich drogach. Jak zaznaczają policjanci, tegoroczne Boże Narodzenie było najbezpieczniejsze od wielu lat.
 • 10 osób oskarżonych o działanie na szkodę Rafinerii Glimar

  10 osób oskarżonych o działanie na szkodę Rafinerii Glimar

  Prokuratura Okręgowa w Krakowie skierowała w środę do sądu w Nowym Sączu akt oskarżenia przeciwko 10 osobom oskarżonym o działanie na szkodę Rafinerii Glimar w Gorlicach (woj. małopolskie) oraz pranie brudnych pieniędzy.