zwierzęta

Artykuły - Zwierzęta (975)

Filmy - Zwierzęta (163)

 • Zapierający dech w piersiach podwodny świat

  Kalifornia, Stany Zjednoczone. Niesamowite ujęcia podwodnego świata udało się uchwycić nurkom u wybrzeży Kalifornii. Na materiale doskonale widać m.in. ośmiornicę, która zmienia kolor i wtapia się w otoczenie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • A jak wygląda relaks w wykonaniu twoich zwierząt?

  Każdemu z nas zdarzają się dni, w których nie mamy ochoty ruszać się z łóżka. Okazuje się, że leniwe leżenie na kanapie i oglądanie telewizji to także ulubione zajęcie czworonogów. Jak wygląda relaks w wykonaniu psów? UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niezwykła wyspa Kangura z lotu ptaka

  Wyspa Kangura położona jest na południowym wybrzeżu Australii. Duża część tego obszaru należy do rezerwatu przyrody. Ten piękny teren jest domem dla wielu niezwykłych gatunków zwierząt. Można tam spotkać m.in. koale, kangury i lwy morskie. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Psia impreza na basenie

  Michigan, Stany Zjednoczone. Wygląda na to, że nie tylko ludzie lubią urządzać imprezy nad basenem. Te pieski uwielbiają bawić się wspólnie w wodzie. Skokom do zbiornika i nurkowaniu nie ma końca! UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.