zwierzęta

Artykuły - Zwierzęta (982)

Filmy - Zwierzęta (165)

 • Byłeś na wakacjach ze zwierzęciem? Lepiej zabierz je do weterynarza

  Wydaje się, że Polacy coraz chętniej wyjeżdżają na wakacje ze swoimi zwierzętami. Czy na pewno jest to rozsądne? Niekoniecznie, szczególnie jeśli udajemy się za granicę, np. do jakiegoś egzotycznego kraju.
 • Dlaczego skorpiony świecą?

  Choć większość z nas boi się skorpionów, ich życie wciąż zadziwia naukowców. Kochają życie na pustyni, a bez pokarmu przeżyją nawet kilka miesięcy! To jedynie parę ciekawostek na temat tych zwierząt. Resztę zobaczycie w materiale.
 • Zapierający dech w piersiach podwodny świat

  Kalifornia, Stany Zjednoczone. Niesamowite ujęcia podwodnego świata udało się uchwycić nurkom u wybrzeży Kalifornii. Na materiale doskonale widać m.in. ośmiornicę, która zmienia kolor i wtapia się w otoczenie. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • A jak wygląda relaks w wykonaniu twoich zwierząt?

  Każdemu z nas zdarzają się dni, w których nie mamy ochoty ruszać się z łóżka. Okazuje się, że leniwe leżenie na kanapie i oglądanie telewizji to także ulubione zajęcie czworonogów. Jak wygląda relaks w wykonaniu psów? UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.