zwierzęta

Artykuły - Zwierzęta (994)

Filmy - Zwierzęta (126)

 • Zwierzęta ze schroniska dostały nowe posłania

  Te zwierzaki są zachwycone nowymi posłaniami. Schronisko w Burwood East zorganizowało akcję wśród właścicieli zwierząt, by zamiast wyrzucać stare kojce swoich pupilów, oddali je potrzebującym. W rezultacie przytułek dostał ponad... 100 łóżek! Radość czworonogów była nieoceniona. (STORYFUL/x-news)
 • Te zwierzęta kochają zimę

  Zwierzęta z ogrodu zoologicznego w stanie Oregon doskonale bawią się podczas zimowej aury. Ich ulubionym zajęciem jest wówczas tarzanie się w śniegu. Jak sporty zimowe wyglądają w ich wykonaniu? (STORYFUL/x-news)
 • Co zwierzęta robią pod naszą nieobecność?

  Zwierzęta podczas naszej nieobecności dbają o dom. Jednak i nasi pupile mają swoje słabości, zwłaszcza kiedy właściciel pozostawi smakołyki na stole. Pies i koty walczą z pokusą. Zjeść czy nie zjeść? Oto jest pytanie. (STORYFUL/x-news)
 • Czego o seksie dowiemy się od zwierząt?

  Ruszyła kampania społeczna Ministerstwa Zdrowia promująca zdrowy styl życia. Zachęca do ruchu, zdrowego odżywiania, unikania stresu i używek oraz płodzenia potomstwa. Jako wzór do naśladowania posłużyły twórcom spotu króliki. Czy rzeczywiście w tej kwestii powinniśmy naśladować te zwierzęta? Powiedział o tym w "Dzień Dobry TVN" biolog Łukasz Bożycki. (Dzień Dobry TVN/x-news)