związek

Synonimy:
zwązek, związki
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Związek (475)

 • Dziesięć cech szczęśliwych związków

  Dziesięć cech szczęśliwych związków

  Jakie są zwyczaje szczęśliwych par? Poznaj proste sposoby, aby wasz związek kwitł i trwał przez lata.
 • Jak przeżyć ze sobą 50 lat i nadal być razem

  Jak przeżyć ze sobą 50 lat i nadal być razem

  Jak ważna jest rola odpowiedniej komunikacji w budowaniu trwałego związku? Wielu konfliktów udałoby się uniknąć, gdyby tylko w porę wprowadzono zmiany w postępowaniu.
 • Zranić do żywego

  Zranić do żywego

  Czasami najukochańsza osoba potrafi skrzywdzić nas słowem tak mocno i celnie, że boli bardziej niż najbrutalniejszy cios. Nie bez przyczyny mówimy „zranić do żywego”. Czasami tych ran jest tak dużo, granice są przekroczone i potem niestety nie ma już powrotu – do miłości, do związku.
 • Ja tu rządzę!

  Ja tu rządzę!

  Ona zawsze decyduje, on grzecznie słucha. Patologia? Niekoniecznie.
 • Jak ważna dla dzieci jest relacja pomiędzy tatą a mamą

  Jak ważna dla dzieci jest relacja pomiędzy tatą a mamą

  Dziecko jest owocem związku i jest w tym związku najważniejsze. W emocjach zapominamy jednak czasem, jak bardzo możemy na tego malucha oddziaływać.

Filmy - Związek (31)

 • Jak nie zwariować będąc ze sobą 24 godziny na dobę?

  W studiu programu muzycy powiedzieli o przepisie na udany związek. Jak dbać o dobre relacje z partnerem? - Trzeba znaleźć rozgraniczenie między tym, jak pracujemy i jak jesteśmy razem - zaznaczyła Anna Szlęzak, autorka poradników dla kobiet. Jakie są minusy ciągłego przebywania razem? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy warto być szczerym w związku?

  Niektórzy wychodzą z założenia, że nie warto o wszystkim mówić swojemu partnerowi. Czy to właściwe podejście? Jak wyjawić sekret, aby nie zranić przy tym swojego wybranka? W "Dzień Dobry TVN" psycholog Piotr Mosak opowiedział o szczerości w związku. Na jakim etapie miłości najlepiej jest wyjawić swoje tajemnice? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Różnice i podobieństwa. Co jest lepsze dla związku?

  Różnice i podobieństwa. Co jest lepsze dla związku? - Różnice nas przyciągają, ale przez to, że jesteśmy różni, nie da się wytrzymać z tą osobą pięćdziesięciu lat - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Piotr Mosak. Musimy mieć jakiś krąg podobieństw - zaznaczył psycholog. Co powinno być fundamentem dla związku? - Powinniśmy mieć podobne spojrzenie na świat, podobne rozumienie świata - wyjaśnił. Czym ludzie w związku powinni się od siebie różnić? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Miłość jak z filmu. Ewelina i Łukasz Dziadowicz o tragedii, która zrodziła miłość

  Łukasz Dziadowicz po urazie czaszkowo-mózgowym był w śpiączce. Jego stan określano wtedy jako wegetatywny. Na szczęście zaczął się wybudzać. W dojściu do sprawności pomagała mu m.in. rehabilitantka Ewelina. Między dwojgiem tak bardzo zaiskrzyło, że zostali małżeństwem. Jak budowali swój związek? Jak znajomi zareagowali na ich miłość? O swojej historii powiedzieli w "Dzień Dobry TVN". (Dzień Dobry TVN/x-news)