ZOO

Artykuły - ZOO (382)

Zdjęcia - ZOO (0)

 • Polska Lokalna
  Narodziny gerezy w chorzowskim zoo

Filmy - ZOO (66)

 • Tego tygrysa lepiej nie wyrywać ze snu

  Linzi i jej partner Ger odwiedzają ogród zoologiczny prawie w każdy weekend. Ich córki uwielbiają spędzać czas na łonie natury, obserwując zwierzęta. Podczas ostatnich odwiedzin w irlandzkim zoo rodzina przekonała się, że tygrysy to prawdziwe drapieżniki. Jeden z osobników ucinał sobie właśnie drzemkę, podczas gdy drugi postanowił go obudzić. Co zdarzyło się potem? (STORYFUL/x-news)
 • Zacięta walka dwóch tygrysów w zoo

  Bitwa tygrysów w australijskim zoo. Walka potężnych zwierząt w zwolnionym tempie robi ogromne wrażenie. Całemu zdarzeniu z zaciekawieniem przyglądali się odwiedzający park turyści. (STORYFUL/x-news)
 • Antylopa niespodziewanie atakuje żyrafę w zoo

  Holandia. Odwiedzający zoo w Rotterdamie byli świadkami niespodziewanego zdarzenia. Znajdująca się tam antylopa napastliwie atakowała żyrafę, która w dosyć nieudolny sposób próbowała się przed nią bronić. Na szczęście zaatakowane zwierzę nie odniosło poważnych obrażeń. (STORYFUL/x-news)
 • Kiedy tylko zobaczył dziecko... zobaczcie sami!

  Podczas wizyty w zoo, rodzina podeszła do wybiegu z orangutanem. Kiedy przystawili dziecko bliżej szyby, by ten mógł zobaczyć małpę stało się coś niesamowitego. Zwierzę przybliżyło się, by posłać całusa maluchowi.