zmiana czasu

Artykuły - Zmiana czasu (68)

 • Cofamy wskazówki o godzinę. Pracodawca musi oddać półtorej!

  Cofamy wskazówki o godzinę. Pracodawca musi oddać półtorej!

  Dziś w nocy z soboty na niedzielę będziemy spali godzinę dłużej, bo zmieniamy czas z letniego na zimowy. 30 października nad ranem cofniemy wskazówki zegarów z godz. 3.00 na godz. 2.00. Do czasu letniego wrócimy 26 marca 2017 roku. Osoba, która w nocy z soboty na niedzielę będzie zatrudniona pracuje nie osiem a dziewięć godzin ale dodatkowo płatnych.
 • Fundacja Republikańska przeciw zmianie czasu

  Fundacja Republikańska przeciw zmianie czasu

  Fundacja Republikańska jest przeciw zmianie czasu. Eksperci tej organizacji przekonują, że przestawianie wskazówek zegara przynosi więcej szkody niż pożytku. Ich zdaniem, polski rząd powinien zdecydować o wprowadzeniu czasu letniego.
 • Zmiana czasu na letni. Z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki

  Zmiana czasu na letni. Z soboty na niedzielę przestawiamy zegarki

  W nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. 27 marca na ranem przesuniemy wskazówki zegarka z 2.00 na 3.00. Tym samym w wielkanocną niedzielę pośpimy o godzinę krócej.
 • W Wielkanoc zmiana czasu z zimowego na letni

  W Wielkanoc zmiana czasu z zimowego na letni

  W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni. Nad ranem 27 marca przesuniemy wskazówki zegara z godz. 2.00 na 3.00. W tym roku zmiana czasu wypada w Niedzielę Wielkanocną.
 • Zmiana czasu: Pracujesz w nocy - zarobisz więcej

  Zmiana czasu: Pracujesz w nocy - zarobisz więcej

  Pracujący w nocy z 24 na 25 października mogą otrzymać dodatek za nadgodziny. W najbliższą niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Przewiduje to rozporządzenie prezesa Rady Ministrów z 5 stycznia 2012 r. w sprawie wprowadzenia i odwołania czasu letniego środkowoeuropejskiego w latach 2012-2016 (Dz.U. z 2012 r. poz. 33).
 • W przyszły weekend zmienimy czas z letniego na zimowy

  W przyszły weekend zmienimy czas z letniego na zimowy

  Kiedy cofamy zegarki? Na czas zimowy, a co za tym idzie godzinę snu dłużej, będziemy musieli poczekać do najbliższego weekendu. Zegarki cofniemy z godziny 3:00 na 2:00 w nocy z 24 na 25 października.
 • Korea Północna tworzy własną strefę czasową

  Korea Północna tworzy własną strefę czasową

  Władze Korei Północnej ogłosiły w piątek ustanowienie własnej strefy czasowej. Od soboty 15 sierpnia, kiedy to przypada 70. rocznica wyzwolenia Półwyspu Koreańskiego spod okupacji japońskiej, obecny czas zostanie cofnięty o pół godziny.
 • Zmiana czasu z zimowego na letni nie tylko w Polsce

  Zmiana czasu z zimowego na letni nie tylko w Polsce

  W Europie Islandia i Białoruś nie zmieniają czasu z zimowego na letni. Nie czyni tego również Rosja.
 • Przechodzimy na czas letni

  Przechodzimy na czas letni

  W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni, przez co pośpimy godzinę krócej. 29 marca nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 2.00 na 3.00. W całej Unii Europejskiej czas letni zaczyna się w ostatnią niedzielę marca, a kończy w ostatnią niedzielę października.
 • Przed nami zmiana czasu

  Przed nami zmiana czasu

  W najbliższą noc - z soboty na niedzielę zmieniamy czas z zimowego na letni, przez co pośpimy godzinę krócej. 29 marca nad ranem wskazówki zegarów przesuniemy z godz. 2.00 na 3.00. Zmiana czasu może pomóc w walce z dziecięcą otyłością, ale też zwiększać ryzyko zawału serca.

Zdjęcia - Zmiana czasu (0)

 • Polska Lokalna
  Zmiana czasu z zimowego na letni
 • Polska Lokalna
  Zmiana czasu z zimowego na letni
 • Polska Lokalna
  Zmiana czasu z zimowego na letni
 • Polska Lokalna
  Zmiana czasu z zimowego na letni
 • Polska Lokalna
  Zmiana czasu z zimowego na letni