zakład

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zakład (Film (1985)[Summer Rental] Reż.Carl Reiner) ,

Artykuły - Zakład (22)

Filmy - Zakład (3)

  • Mężczyzna podróżuje w bardzo dziwnej pozycji!

    Ci Irlandczycy to miłośnicy zakładów. Koledzy znaleźli idealny sposób na nudę w pociągu, dając towarzyszowi niebezpieczne zadanie. Co tym razem musiał zrobić jeden z nich? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
  • W stroju bobra na trójkołowym rowerku. Tak jeździ gwiazda IndyCar!

    Na trójkołowym rowerku i w przebraniu bobra - tak tor wyścigowy w Indianapolis pokonał kierowca Indy Car Alex Tagliani. Pochodzący z Kanady zawodnik założył się ze swoim kolegą, kierowcą Scottem Dixonem o to, który z nich uzbiera większą sumę na cele charytatywne. Tagliani przegrał zakład. Kierowcy uzbierali w sumie 13 tysięcy dolarów (US CBS/x-news).
  • Mówili, że jest czubem! Teraz wiszą mu 3 tys. zł!

    - Ludzie mówili, że jestem czubem, ale ogólnie było pozytywnie - opowiada Rafał Kusarek, który założył się z kolegami, że na 20-letnim jubilacie przejedzie blisko 1200 km z Chełma do Gdańska i z powrotem. Rafał, zwany też Żabą, na wyprawę zabrał 200 zł, pompkę, namiot i śpiwór. Do Chełma wrócił rowerem po dwóch tygodniach od startu, w tym czasie na Facebooku zyskał sobie sympatię 6 tys. fanów. A koledzy winni mu są 3 tys. zł. (Wschodnia.tv/x-news)