zabójstwo

Synonimy:
zabici, zabicie zabili zabił zabity zabojstwo zabójst zabójstwa zabójstwo żony zabóstwo
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zabójstwo (4284)

Filmy - Zabójstwo (41)

 • Morderstwo brata Kim Dzong Una. "Brutalność" Korei Północnej

  Morderstwo brata Kim Dzong Una. "Brutalność" Korei Północnej.
 • "Nie ma dowodów, które wskazują na winę Adama Z.". Z kilka dni rusza proces ws. zabójstwa Ewy Tylman

  3 stycznia rusza proces w sprawie zabójstwa Ewy Tylman. Zdaniem prokuratury, Adam Z. oskarżony o "zabójstwo z zamiarem ewentualnym" miał gonić ofiarę nad brzegiem Warty, zepchnąć ją ze skarpy, a następnie nieprzytomną wrzucić do rzeki. Inny pogląd na sprawę ma jednak obrońca 24-latka Ireneusz Adamczak. - Nie ma dowodów, które by wskazywały na winę Adama Z. Jestem przekonany, że nie dopuścił się zabójstwa i będę go bronił - zapewnił.
 • Dwóch mężczyzn z zarzutami zabójstwa 21-latka w Ełku

  Zatrzymany Algierczyk jest drugą osobą, która usłyszała zarzut zabójstwa 21-latka w barze z kebabem w Ełku. Wcześniej prokuratura postawiła zarzut zabójstwa także Tunezyjczykowi, który pracował tam jako kucharz. - Prokurator uznał, że w trakcie szamotaniny dwie osoby atakujące działały z zamiarem dokonania zabójstwa. To spowodowało, że postanowiliśmy postawić zarzuty dokonania zabójstwa w porozumieniu - poinformował Wojciech Piktel z Prokuratury Rejonowej w Ełku. Daniel R. zginął w noc sylwestrową po awanturze przed miejscowym barem kebab. 21-latek miał wynieść z lokalu dwie butelki napojów bez płacenia za nie. Według ustaleń śledczych właściciel i kucharz wybiegli za mężczyzną. Skończyło się tragicznie - 21-latek zginął od ciosów nożem.
 • Oskarżony o zabójstwo Ewy Tylman poczeka na proces w areszcie

  Sąd Okręgowy w Poznaniu przedłużył tymczasowy areszt dla Adama Z. Mężczyzna jest oskarżony o zabójstwo Ewy Tylman "z zamiarem ewentualnym". Sąd uzasadnił swoją decyzję m.in. wysokim prawdopodobieństwem popełnienia zarzucanego czynu. Z wnioskiem nie zgadza się jednak adwokat oskarżonego Ireneusz Adamczak, który zapowiedział już złożenie zażalenia. - Zebrany w sprawie materiał dowodowy nie uzasadnia stwierdzenia, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa przez mojego klienta - stwierdził. Ewa Tylman zaginęła 23 listopada 2015 roku - tej samej nocy, której bawiła się ze znajomymi z pracy w centrum Poznania. Ciało kobiety wyłowiono z Warty po ośmiu miesiącach poszukiwań. Proces w sprawie zabójstwa rozpocznie się 17 stycznia. (TVN24/X-news)