wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6426)

 • Poszukiwania malezyjskiego boeinga mogą zostać zawieszone

  Poszukiwania malezyjskiego boeinga mogą zostać zawieszone

  Jeśli zaginiony malezyjski boeing nie zostanie odnaleziony na obszarze, gdzie obecnie trwają jego poszukiwania, operacja zostanie zawieszona. W Kuala Lumpur o przyszłości najdroższej operacji poszukiwawczej w dziejach lotnictwa, rozmawiali przedstawiciele Malezji, Chin i Australii.
 • Graham: Jemu niestraszne są wypadki drogowe

  Graham: Jemu niestraszne są wypadki drogowe

  Brak szyi, głęboko osadzone oczy i nos, nienaturalny kształt klatki piersiowej i podłużne stopy. To wcale nie jest opis zdeformowanej osoby. Poznajcie Grahama, który jest modelem człowieka zdolnego do przetrwania każdego wypadku samochodowego. Naukowcy nie mają wątpliwości - wszyscy powinniśmy tak wyglądać.
 • ​Tragiczny wypadek na A4. Jedna osoba nie żyje

  ​Tragiczny wypadek na A4. Jedna osoba nie żyje

  Na autostradzie A4, w rejonie węzła Brzesko, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Mężczyzna kierujący osobówką zginął na miejscu - informuje Radio Kraków.
 • ​Wypadek w Łętowicach. Osiem osób rannych

  ​Wypadek w Łętowicach. Osiem osób rannych

  W Łętowicach w woj. małopolskim (powiat tarnowski) doszło do groźnego zderzenie busa z ciężarówką - podała TVN 24.
 • ​Poważny wypadek w centrum Krakowa

  ​Poważny wypadek w centrum Krakowa

  W niedzielę (17 lipca) rano w centrum Krakowa zderzyły się: bus, tramwaj i autobus komunikacji miejskiej.
 • Łódź: Dziecko wpadło pod ciężarówkę

  Łódź: Dziecko wpadło pod ciężarówkę

  9-letni chłopiec zginął w wypadku na ulicy Kusocińskiego w Łodzi – podał "Dziennik Łódzki".
 • Tragiczny wypadek na Mazowszu. Zginęły dwie osoby

  Tragiczny wypadek na Mazowszu. Zginęły dwie osoby

  W pobliżu miejscowości Lipsko, w województwie mazowieckim, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Zginęły dwie osoby. Droga jest zablokowana.
 • Olsztyn: Pracownik robót drogowych potrącony przez ciężarówkę

  Olsztyn: Pracownik robót drogowych potrącony przez ciężarówkę

  Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku do którego doszło po godz. 1 w nocy w Olsztynie na ulicy Warszawskiej. Kierowca ciężarówki potrącił pracownika malującego pasy na przejściu dla pieszych.
 • Motocyklista zginął na torze "Poznań"

  Motocyklista zginął na torze "Poznań"

  ​Na torze Poznań zginął motocyklista. Mężczyzna uczestniczył w tzw. "Speed Day". Pod pojęciem tym kryje się otwarcie toru dla osób chcących pojeździć szybko i legalnie.
 • Wielka Brytania: Wypadek w zakładach recyklingu metali; pięć ofiar śmiertelnych

  Wielka Brytania: Wypadek w zakładach recyklingu metali; pięć ofiar śmiertelnych

  Pięć osób zginęło, a jedna została ranna w wypadku przemysłowym, do którego doszło w czwartek w zakładach recyklingu metali w Birmingham w środkowej Anglii - poinformowała miejscowa policja.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (462)

 • Rowerzysta miał niesamowite szczęście!

  To nieprawdopodobne, że mężczyźnie nic się nie stało.
 • Grał w Pokemon GO prowadząc samochód. Zderzył się z radiowozem

  Pewien kierowca z Baltimore w USA spowodował wypadek, ponieważ w trakcie jazdy próbował złapać pokemona. Kolizja była dla niego tym gorsza, że uderzył w stojący na poboczu radiowóz. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę przyczepioną do munduru jednego z funkcjonariuszy. Nikomu nic się nie stało. - Oto, co dostajesz, grając w tę głupią grę - mówił po wszystkim kierowca. (STORYFUL/X-news)
 • Uważaj! Zmęczenie to jedna z przyczyn wypadków

  Aż 92 procent Polaków stwierdza, że zmęczenie podczas jazdy jest istotną przyczyną wypadków na drodze. Co drugi Polak przyznaje, że był zmuszony do przerwania jazdy samochodem z powodu zmęczenia. Mimo to, w trasie zatrzymujemy się rzadko i na krótko. - Światowe badania pokazują, że zmęczony kierowca może zapaść na 3 sekundy w mikrosen. Przy prędkości 110 km/h może nieświadomie przejechać w tym czasie aż 100 metrów – mówi Natalia Kuszwara z biura prasowego Kongsberg Automotive Pruszków. Niemalże 70 proc. respondentów badania najczęściej podróżuje w towarzystwie członka rodziny. Ponad ¾ z nich stanowią kobiety. Na pytanie, jak często robią przerwy w czasie długiej jazdy, blisko połowa badanych wskazała, że robi je rzadziej niż co 3 godziny. Tylko co dziesiąta osoba przyznała, że zatrzymuje się już po pierwszej godzinie jazdy samochodem. Co czwarty badany planuje postój w połowie trasy wyznaczonej do pokonania, a jedynie 5 procent przyznaje, że może jechać cały dzień lub całą noc i nie odczuwa zmęczenia.
 • Wypadek podczas pikowania lotnią

  Wypadek pokazany jest z dwóch perspektyw. Mimo, iż wyglądało to przerażająco, mężczyźnie nic się nie stało.