wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6498)

 • Potrącenie rowerzystki. Nie miała świateł?

  Potrącenie rowerzystki. Nie miała świateł?

  Mandatem karnym zakończyła się interwencja policji na skrzyżowaniu ulic Wilczyńskiego i Kanta w Olsztynie. Kilkanaście minut przed godziną 6.00 rano doszło tam do kolizji samochodu z rowerzystką.
 • To jest Porsche 911. Początkowo policjanci nie byli pewni...

  To jest Porsche 911. Początkowo policjanci nie byli pewni...

  Takiego widoku nie spodziewali przybyli na miejsce przedstawiciele służb ratunkowych. Miejsce zdarzenia przypominało raczej krajobraz powstały po katastrofie lotniczej, niż wypadek drogowy!
 • Coraz mniej ofiar wypadków, ale droga wciąż długa

  Coraz mniej ofiar wypadków, ale droga wciąż długa

  Edukacja, także dzieci i młodzieży, ma duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drogach - podkreślali uczestnicy konferencji zorganizowanej w związku z Europejskim Dniem Bez Ofiar na Drodze, z inicjatywy europejskiej organizacji ruchu drogowego obchodzonym 21 września.
 • Śląskie: Czołowe zderzenie z tirem. Dwie ofiary

  Śląskie: Czołowe zderzenie z tirem. Dwie ofiary

  Dwie osoby nie żyją. To bilans tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano w Koziegłowach. W zderzeniu samochodu ciężarowego z dostawczym fiatem zginął 22-letni kierowca i pasażer fiata – informuje Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie.
 • Potrącili rowerzystę w Belgii. Wpadli w... Biłgoraju

  Potrącili rowerzystę w Belgii. Wpadli w... Biłgoraju

  Biłgorajscy policjanci zatrzymali 39-latka i jego 29-letnią znajomą, którzy poszukiwani byli Europejskim Nakazem Aresztowania.
 • Tragedia na paraolimpiadzie. Zginął kolarz

  Tragedia na paraolimpiadzie. Zginął kolarz

  Do tragicznego wypadku doszło na trasie wyścigu kolarskiego podczas igrzysk paraolimpijskich w Rio de Janeiro. Nie żyje irański kolarz Bahman Golbarnezhad.
 • Bali: Wybuch na turystycznym statku. Dwie osoby nie żyją

  Bali: Wybuch na turystycznym statku. Dwie osoby nie żyją

  Indonezyjczyk i Holender zginęli podczas wybuchu na statku przewożącym 23 turystów z Bali na Lombok. Są też ranni - informuje "The Guardian".
 • Przewróciła się laweta, nowe auta spadły na jezdnię

  Przewróciła się laweta, nowe auta spadły na jezdnię

  Zablokowana jest krajowa "jedynka" w Tychach w kierunku Bielska-Białej. Na drodze przewróciła się laweta wioząca samochody. Kilka aut spadło na jezdnię. Informację o zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Krajowa "jedynka" ma być zablokowana co najmniej do 11. Jak wynika z informacji reporterki RMF FM Anny Kropaczek, kierowca lawety był nietrzeźwy.
 • Tychy: Przewróciła się ciężarówka z lawetą

  Tychy: Przewróciła się ciężarówka z lawetą

  Przewożącą kilka samochodów ciężarówka z lawetą przewróciła się w piątek rano na drodze krajowej numer 1 w Tychach. Kierowca samochodu ciężarowego był nietrzeźwy – informuje "Dziennik Zachodni".
 • 5-latek uruchomił auto i ruszył w drogę do babci

  5-latek uruchomił auto i ruszył w drogę do babci

  Nawet policja nie mogła uwierzyć w to, co się stało. "Czy to wydarzyło się naprawdę?" - napisali funkcjonariusze z Waszyngtonu na Facebooku, publikując fotografie samochodu.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (474)

 • Oszukał przeznaczenie

  Kierowca "Garbusa" stracił panowanie nad samochodem. O mało nie przejechał mężczyzny wysiadającego z samochodu. Skończyło się jedynie na zadrapaniach.
 • Wypadek w czasie ćwiczeń wojskowych

  Pilot stracił panowanie nad helikopterem. Cała załoga trafiła do szpitala.
 • Skrzydło samolotu prawie urwało mu głowę!

  Thom Richard, pilot kaskader, właśnie przygotowywał się do lotu. Jednak z powodu małej awarii nie mógł ruszyć. Wówczas stało się coś co mrozi krew w żyłach. O jego samolot zahaczyło skrzydło drugiego, pędzącego prawie 100 km/h samolotu, uderzając Thoma w głowę. Siłę uderzenia można poznać po tym, że na jego skutek skrzydło odpadło, a samolot obrócił się o 180 stopni. Pilot miał ogromne szczęście, że przeżył.
 • Zderzenie zakończyło się dachowaniem

  Nie wiadomo dlaczego osoba kierująca pojazdem nie ominęła zaparkowanego samochodu. Pozornie niegroźna stłuczka zakończyła się dachowaniem.