wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6126)

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (390)

 • Samolot ledwo przetrwał to spotkanie

  Praga, Czechy. Rutynowy lot czeskiego pilota wojskowego Abela Zbynka z 212. Eskadry Lotnictwa Taktycznego w jednej chwili zmienił się w walkę o życie, gdy z jego maszyną zderzył się ptak. Samolot Aero L-159 ALCA został poważnie uszkodzony – w skrzydle powstała ogromna dziura. Pilotowi udało się bezpiecznie wylądować. - Mam nadzieję, że nie będę musiał płacić za naprawę – mówił Abel Zbynek, oglądając uszkodzenia. (Cihan News Agency/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Kierowca zajechał mu drogę!

  Motocyklista zrobił fikołka przez maskę i na szczęście nie stało mu się nic poważnego
 • Niebezpieczny motocross

  Powietrzne ewolucje motocrossowe zachwycają wielu fanów dwóch kółek. Duża prędkość, szybkie maszyny na torach umożliwiających wysokie i dalekie skoki. To wszystko tworzy wyjątkowy klimat motocrossu. Czasami rywalizacja jest tak zażarta, że zawodników ponosi fantazja. Wówczas bardzo łatwo o tragedię na torze.
 • Bolesny skok

  Parkour jest niebezpiecznym sportem. Szybkie przemieszczanie się z wykorzystaniem infrastruktury miejskiej wymaga ogromnej sprawności fizycznej i koordynacji. Brak doświadczenia to prosta droga do wypadku skutkującego poważnego kontuzją. Pewien amator parkouru ze Stanów Zjednoczonych bardzo chciał przetestować swoje umiejętności pokonując przeszkody znajdujące się w jednym z pubów w stanie Oregon. O ile pierwszy skok poszedł mu bez problemów, kolejny okazał się niezwykle bolesny.