wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (5298)

 • Thomas Voeckler znów złamał obojczyk

  Thomas Voeckler znów złamał obojczyk

  Jeden z najlepszych francuskich kolarzy - Thomas Voeckler już po raz drugi w tym roku zaliczył kraksę z samochodem i złamał obojczyk. Pech tym większy, że do wypadku doszło na rozgrzewce przed pierwszym etapem wyścigu Tour du Limousin.
 • Tragiczna śmierć krewnych papieża Franciszka

  Tragiczna śmierć krewnych papieża Franciszka

  Troje krewnych papieża Franciszka zginęło w wypadku w środkowej Argentynie - poinformowały dziś lokalne media. Śmierć poniosła żona papieskiego bratanka i ich dwóch małych synów. Bratanek w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala.
 • Tragiczny wypadek koło Szczecina. Zginęły 3 osoby

  Tragiczny wypadek koło Szczecina. Zginęły 3 osoby

  Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku na trasie S3. W miejscowości Wysoka Gryfińska w województwie zachodniopomorskim zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich stanął w płomieniach.
 • Groźny wypadek w Krakowie, 3 osoby ranne

  Groźny wypadek na przejściu dla pieszych w Krakowie. 36-letnia kobieta potrąciła autem trzy osoby przy ulicy Krakowskiej.
 • Mario Cipollini został potrącony przez samochód

  Mario Cipollini został potrącony przez samochód

  Mario Cippolini miał wypadek. Były kolarski mistrz świata został potrącony przez samochód.
 • Natalia Czerwonka po wypadku. Miała dużo szczęścia

  Natalia Czerwonka po wypadku. Miała dużo szczęścia

  Jest duża szansa, że panczenistka Natalia Czerwonka, która miała wypadek podczas treningu w Spale, będzie mogła wrócić do sportu. Wicemistrzyni olimpijska z Soczi, jadąc na rowerze, zderzyła się z ciągnikiem. - Ma uraz w miejscu, gdzie łączy się czaszka z kręgosłupem. Na szczęście okazał się niegroźny - a mógł być bardzo groźny - powiedział RMF FM szef kliniki neurochirurgii szpitala im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, prof. Andrzej Radek.
 • Poważny wypadek Natalii Czerwonki

  Poważny wypadek Natalii Czerwonki

  Panczenistka Natalia Czerwonka miała poważny wypadek, na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje RMF FM.
 • Wypadek w moskiewskim metrze

  Wypadek w moskiewskim metrze

  W wypadku, do jakiego doszło we wtorek rano w godzinach szczytu między stacjami w moskiewskim metrze zginęły cztery osoby - poinformował stołeczny oddział ministerstwa ds. sytuacji nadzwyczajnych. 95 osób hospitalizowano.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (235)

 • Koszmar w restauracji! W herbacie zamiast cukru był żrący detergent

  67-letnia Amerykanka Jan Harding wybrała się z mężem do restauracji, by w miłej atmosferze zjeść wspólny posiłek. Nie przypuszczała, co ją czeka... Na skutek pomyłki pracownika lokalu, w mrożonej herbacie zamiast cukru znalazł się żrący detergent służący do odtłuszczania frytownic. Już po pierwszym łyku napoju usta nieszczęsnej kobiety zaczęły płonąć żywym ogniem! Lekarze przez tydzień walczyli o życie Jan, która doznała poparzeń jamy ustnej, języka, gardła i górnego odcinka przełyku. Obecnie poszkodowana powoli wraca do zdrowia. Jej mąż, emerytowany pastor, zapewnia, że nie myśli zupełnie o odszkodowaniu - ani o tym, by pracowników restauracji spotkała kara. Jak mówi, obchodzi go wyłącznie zdrowie żony. Policja i prokuratura Salt Lake County w stanie Utah uruchomiły procedurę dochodzeniową. Ustalono, że jedna z pracownic lokalu chciała uzupełnić zawartość pojemnika z cukrem. W tym celu sięgnęła po inny, nieoznakowany pojemnik, w którym znajdowała się przypominająca cukier substancja. Niestety, był to silnie działający chemiczny odtłuszczacz.
 • Czołowe zderzenie autobusów w Warszawie. 4 osoby ranne!

  Warszawa. Dwa przegubowe autobusy i osobowy mercedes zderzyły się przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ulicy Anielewicza w Warszawie. Ranne zostały cztery osoby. Z relacji świadków wynika, że mercedes jechał al. Jana Pawła II w kierunku centrum. Na skrzyżowaniu wjechał w bok autobusu linii 180 jadącego w kierunku pętli Esperanto. Uderzony autobus wjechał w jadący z naprzeciwka inny autobus - też linii 180. Trzy lekko ranne osoby zostały przewiezione do szpitala, czwarta została opatrzona na miejscu.