wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6614)

 • Mazowieckie: Tragiczny wypadek z udziałem busa

  Mazowieckie: Tragiczny wypadek z udziałem busa

  ​Pięć osób nie żyje, a co najmniej trzy zostały ranne w zderzeniu busa z ciężarówką w miejscowości Pawłowo w powiecie mławskim - podaje RMF FM.
 • ​A4: BMW stanęło w płomieniach

  ​A4: BMW stanęło w płomieniach

  Na autostradzie A4, między Wrocławiem a Legnicą, doszczętnie spłonął samochód marki BMW. Osób podróżujących pojazdem nie było na miejscu. Trwają ich poszukiwania - informuje TVN 24.
 • 5-latek przypadkowo powiesił się na ramieniu plecaka

  Lekarze z łódzkiego szpitala walczą o życie 5-latka, który przypadkowo powiesił się na ramieniu plecaka. Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę. Chłopcem i jego starszym bratem opiekował się ojciec.
 • Oficerowie BOR kłamali ws. prędkości? Prokuratura nie komentuje

  Oficerowie BOR kłamali ws. prędkości? Prokuratura nie komentuje

  Prokuratura nie chce komentować nowych medialnych doniesień ws. wypadku Beaty Szydło. "Rzeczpospolita" podała, że limuzyna premier jechała z prędkością nawet 90 kilometrów na godzinę, a nie, jak zeznali oficerowie BOR - 40-50 km na godz.
 • Wypadek premier: Przesłuchano sześciu świadków obrony

  Wypadek premier: Przesłuchano sześciu świadków obrony

  W śledztwie dotyczącym wypadku z udziałem premier Beaty Szydło w Oświęcimiu przesłuchiwano w czwartek sześciu świadków zgłoszonych przez obrońcę podejrzanego Sebastiana K. - poinformowała w komunikacie prasowym Prokuratura Okręgowa w Krakowie.
 • ​Grodkowo: Zderzenie z udziałem kolumny wojskowej

  ​Grodkowo: Zderzenie z udziałem kolumny wojskowej

  Na drodze krajowej nr 50, w pobliżu Grodkowa, doszło do wypadku z udziałem kolumny wojskowej - informuje TVN 24.
 • Beata Szydło napisała list do kierowcy seicento

  Beata Szydło napisała list do kierowcy seicento

  Premier Beata Szydło napisała list do kierowcy seicento, który brał udział w piątkowym wypadku kolumny rządowej - poinformowała PAP szefowa gabinetu premier Elżbieta Witek. "Wypadek, w którym my braliśmy udział, stał się niestety sprawą polityczną" - napisała Beata Szydło.
 • Marek Suski: Być może Sebastian K. zmienił zdanie po interwencji opozycji

  Marek Suski: Być może Sebastian K. zmienił zdanie po interwencji opozycji

  Być może kierowca seicento zmienił zeznania po interwencji posłów PO i Nowoczesnej; opozycja od dłuższego czasu próbuje ze sprawy wypadku zrobić jakąś hiperaferę - powiedział we wtorek wieczorem Marek Suski (PiS). To bzdura - uważa poseł PO Arkadiusz Myrcha.
 • ​Wypadek premier Szydło. Coraz więcej wątpliwości

  ​Wypadek premier Szydło. Coraz więcej wątpliwości

  Czy kolumna premier Szydło miała w Oświęcimiu włączone sygnały dźwiękowe? "Na prośbę pani premier chłopaki wyłączają dźwięk na tej trasie" - mówi "Rzeczpospolitej" oficer BOR. Gazeta pisze również o obrażeniach, jakich doznała premier, a o których rząd milczy. Do tych informacji odniósł się rzecznik rządu, Rafał Bochenek.
 • RMF: Wyjaśnienia domniemanego sprawcy wypadku Beaty Szydło

  RMF: Wyjaśnienia domniemanego sprawcy wypadku Beaty Szydło

  "Widziałem w tylnym lusterku zbliżające się auto, które jechało na sygnałach świetlnych" - miał zeznać 21-letni kierowca seicento, który w piątek w Oświęcimiu uderzył w samochód wiozący Beatę Szydło. Do wyjaśnień mężczyzny jako pierwsi dotarli reporterzy śledczy RMF FM.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (572)