wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6394)

 • Opolskie: Trzy osoby nie żyją

  Opolskie: Trzy osoby nie żyją

  Trzy osoby zginęły w wyniku zderzenia auta osobowego z busem w miejscowości Głogówek. Z ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad autem i zderzył się z jadącym z naprzeciwka mikrobusem. Czworo rannych przetransportowano do szpitala.
 • Tragiczny wypadek na A4 pod Krakowem

  Tragiczny wypadek na A4 pod Krakowem

  Jedna osoba zginęła a pięć kolejnych zostało rannych w wypadku na autostradzie w Brzesku pod Krakowem - podała Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad.
 • Czołowe zderzenie pod Wrocławiem. 1 osoba nie żyje

  Czołowe zderzenie pod Wrocławiem. 1 osoba nie żyje

  W niedzielę nad ranem doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Pustków Wilczkowski pod Wrocławiem.
 • Lubelskie: Tragiczny wypadek. Nie żyje 17-latka

  Lubelskie: Tragiczny wypadek. Nie żyje 17-latka

  W wyniku zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Wola Osińska (województwo lubelskie) śmierć poniosła jedna osoba.
 • Nie żyje aktor Anton Jelczin. Przygniotło go auto

  Nie żyje aktor Anton Jelczin. Przygniotło go auto

  Nie żyje 27-letni amerykański aktor rosyjskiego pochodzenia Anton Jelczin. Zmarł na skutek tragicznego wypadku. Aktor został przygnieciony do ogrodzenia przez własny samochód, który z nieustalonych przyczyn stoczył się po podjeździe jego domu w Los Angeles.
 • Dlaczego Polacy tak często giną na drogach?

  Dlaczego Polacy tak często giną na drogach?

  Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, na zlecenie Sejmowej Komisji Infrastruktury, przygotowała ciekawy raport dotyczący poziomu bezpieczeństwa na polskich drogach w 2015 roku.
 • Najechał na leżącą na jezdni osobę. Grozić mu może 12 lat!

  Najechał na leżącą na jezdni osobę. Grozić mu może 12 lat!

  Włocławscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu włocławskiego, który najechał na leżącą na drodze osobę i odjechał z miejsca zdarzenia.
 • Rozbili auto i zostawili ciężko ranną koleżankę

  Rozbili auto i zostawili ciężko ranną koleżankę

  Do aresztu na najbliższe trzy miesiące trafił 28-letni mieszkaniec Mierzęcic, podejrzany o spowodowanie wypadku samochodowego, do którego doszło na początku czerwca. W zdarzeniu ucierpiała wówczas 19-letnia pasażerka auta, której pozostali uczestnicy nie udzielili pomocy.
 • Kontrowersja. Karetka na czerwonym, zderzenie. Kto zawinił?

  Kontrowersja. Karetka na czerwonym, zderzenie. Kto zawinił?

  Obaj kierowcy współwinni, obaj zostali skazani na grzywny - przed sądem Okręgowym w Białymstoku zapadł we wtorek prawomocny wyrok w procesie dotyczącym wypadku z udziałem karetki pogotowia, której drogę na skrzyżowaniu zajechało auto osobowe.
 • Tragiczny wypadek w Lublińcu. Nie żyje 26-latek

  Tragiczny wypadek w Lublińcu. Nie żyje 26-latek

  Do tragicznego wypadku doszło w środę wcześnie rano w Lublińcu (woj. śląskie). Motocyklista zderzył się z koparką. 26-letni mężczyzna zmarł na miejscu - informuje "Dziennik Zachodni".

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (455)

 • Pijany pirat drogowy pędził na oślep

  24-letni kierowca BMW gdzieś miał przepisy i bezpieczeństwo. Pijany wsiadł do auta i pędził drogami Kumbrii w północno-zachodniej Anglii. Na szczęście nieodpowiedzialnego i całkiem pijanego mężczyznę zauważył inny kierowca, który wezwał policję. I choć 24-letni pirat drogowy ignorował goniące go radiowozy, w końcu udało się go schwytać.
 • Mieli wypadek, więc z rozpaczy...

  Rosja. Panowie mieli wypadek na prostej drodze. Smutek postanowili... zapić.
 • Potrącił dziecko na przejściu. Został natychmiast ukarany

  Kierowca nie zatrzymał się przed przejściem. Mimo, że na sąsiednich pasach samochody już stały. Nie zdążył wyhamować kiedy tuż przed jego maską pojawiło się dziecko. Dziewczynka na szczęście szybko wstała, chociaż wypadek wyglądał poważnie. Przejeżdżający rowerzysta postanowił od razu ukarać bezmyślnego kierowcę. Dobrze zrobił?
 • Rośnie wartość wypłat za szkody osobowe w wypadkach komunikacyjnych

  OC komunikacyjne mogą wzrosnąć od 20 do nawet 50 proc. – prognozuje Andrzej Jarczyk, prezes UNIQA Towarzystwa Ubezpieczeń. To skutek dużych strat ubezpieczycieli na rynku OC, wzrostu wypłat za szkody osobowe mimo spadającej liczby wypadków, większej liczby uprawnionych osób i zmieniającego się prawa. W ubiegłym roku łączna wartość wypłat za szkody osobowe przekroczyła 1,3 mld zł.