wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (5754)

 • Wypadek. Kierowca chciał uciec z miejsca zdarzenia

  Wypadek. Kierowca chciał uciec z miejsca zdarzenia

  Kierowca Forda najpierw wjechał do rowu, a potem próbował uciec z miejsca zdarzenia. Do wypadku doszło w Wojcieszycach niedaleko Jeleniej Góry.
 • Tragiczny wypadek w Tworkowie. Zginęły 3 osoby

  Do tragicznego wypadku doszło w Tworkowie w woj. śląskim. Zginęli 3 młodzi mężczyźni, w wieku 19-21 lat. Ofiary to mieszkańcy powiatu raciborskiego.
 • RMF24: Wypadek na zakopiance. Ranna trójka dzieci

  RMF24: Wypadek na zakopiance. Ranna trójka dzieci

  Ślisko jest na całym południu Polski. Do poważnego wypadku doszło w Małopolsce - w Rabce na zakopiance.
 • Tragiczny bilans zderzenia autobusów: 37 osób nie żyje

  W poniedziałek w północnym Peru doszło do zderzenia czołowego autobusów. Lokalne władze poinformowały o co najmniej 37 ofiarach śmiertelnych i 70 rannych - podał serwis AFP.
 • Zderzenie samochodu z motocyklem. 2 osoby ranne

  Zderzenie samochodu z motocyklem. 2 osoby ranne

  Na drodze krajowej nr 91 doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Dwie osoby zostały ranne.
 • RMF24: Wypadek na A4. Cztery osoby ranne

  Utrudnienia na autostradzie A4 Kraków-Tarnów. Na wysokości Biadolin Szlacheckiech między Brzeskiem a Tarnowem, ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym. Ranne zostały cztery osoby. Zdjęcia z miejsca wypadku zostały przesłane na Gorącą Linię RMF FM.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (335)

 • Zabawa malucha mogła skończyć się tragedią

  Singapur. Ta sytuacja omal nie skończyła się tragedią. Dziecko zaklinowało się pomiędzy balustradą na wysokości drugiego piętra na Jurong East Street w Singapurze. Całe szczęście, robotnik pracujący nieopodal usłyszał krzyki i ruszył na pomoc. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.  
 • Szok! Gigantyczna fala porwała mężczyznę

  Australia. Z wysokimi falami i szalejącym sztormem lepiej nie zadzierać. Przekonał się o tym bohater tego nagrania. Mężczyzna został porwany przez gigantyczną falę, na szczęście nic poważnego się nie stało. To jednak musiało być dla niego spore zaskoczenie… (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.