wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (5230)

 • Poranna kolizja prezydenta Wrocławia

  Poranna kolizja prezydenta Wrocławia

  Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz spowodował poranną kolizję na mostach Młyńskich we Wrocławiu. Jego auto zderzyło się z tramwajem. Oświadczenie w tej sprawie wydał wrocławski magistrat.
 • Pijany 16-latek spowodował wypadek samochodowy

  Pijany 16-latek spowodował wypadek samochodowy

  Kolejny wypadek spowodowany przez pijanego nastolatka. Doszło do niego w Kubicach na Opolszczyźnie. Wypadek przypomina wczorajszą tragedię spod Chełmna. Na szczęście pod Nysą nikt nie zginął.
 • RMF24: Odpowie za wypadek w Klamrach? Zależy od sądu rodzinnego

  RMF24: Odpowie za wypadek w Klamrach? Zależy od sądu rodzinnego

  ​Sąd rodzinny może zadecydować, że 16-latek, który prawdopodobnie spowodował wypadek w Klamrach w woj. kujawsko-pomorskim, będzie odpowiadał jak dorosły. W katastrofie zginęło 7 nastolatków. Przeżyły dwie osoby. Prokuratura Rejonowa w Chełmnie zadecydowała, że nie będzie wszczynać śledztwa w sprawie tragedii.
 • Policjant po pijanemu spowodował kolizję. Może stracić pracę

  Policjant po pijanemu spowodował kolizję. Może stracić pracę

  Policjantowi z Piekar Śląskich grozi wyrzucenie ze służby. Szef tamtejszej jednostki już rozpoczął procedurę w tej sprawie. W czasie weekendu funkcjonariusz jechał pijany samochodem i spowodował kolizję drogową.
 • Wypadek w Klamrach. Nie będzie śledztwa

  Wypadek w Klamrach. Nie będzie śledztwa

  Nie będzie prokuratorskiego śledztwa w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Klamrach koło Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie). Domniemany 16-letni sprawca tragedii nie poniesie odpowiedzialności karnej. Dziś odbędzie się sekcja zwłok ofiar. W wypadku zginęło siedem osób.
 • "Chcieli pomóc koleżance. Niestety, już nie żyła". Klamry pogrążone w żałobie

  - Byli w ciężkim szoku. Próbowali ratować jedną koleżankę, ale ona, niestety, już nie żyła - relacjonuje mieszkanka miejscowości Klamry.W tragicznym wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę zginęło siedem osób. Dwie kolejne zostały ranne. Trwa postępowanie w sprawie tragedii.
 • Wypadek w Klamrach: Rodzice 16-latka nie byli właścicielami auta

  Wypadek w Klamrach: Rodzice 16-latka nie byli właścicielami auta

  ​Po porannym obchodzie lekarze z Grudziądza mają zdecydować, czy policja może przesłuchać 16-latka, który przeżył tragiczny wypadek w Klamrach pod Chełmnem w województwie kujawsko-pomorskim. Zginęło tam 7 z 9 młodych ludzi, którzy jechali przeładowanym samochodem. Wypadek przeżyła też 16-letnia dziewczyna, która już wczoraj opuściła szpital.
 • "Jesteś pijany, nie wsiadam". Kolega rozmawiał z kierowcą przed tragedią

  Patryk, kolega ofiar wypadku w Klamrach koło Chełmna w województwie kujawsko-pomorskim twierdzi, że jeszcze w nocy widział swoich znajomych. Jak stwierdził w rozmowie z TVP INFO, nie wsiadł do ich auta, bo uznał, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. W wypadku zginęło 7 osób w wieku 13-17 lat.
 • Nowe informacje o spalonym jachcie

  Nowe informacje o spalonym jachcie

  Udało się zidentyfikować jednego z czterech żeglarzy, którzy zginęli dziś na Kanale Cieplickim niedaleko Elbląga. Ich jacht zahaczył masztem o linie wysokiego napięcia i stanął w płomieniach.
 • Wypadek w Klamrach.

  Wypadek w Klamrach. "Chciało mi się stanąć i krzyczeć z niemocy"

  16-latka, która przeżyła wypadek w Klamrach pod Chełmnem w Kujawsko-Pomorskiem, nie pamięta, jak do niego doszło. Jak zeznała policjantom - spała. Samochodem jechało dziewięcioro nastolatków. Siedmioro zginęło na miejscu.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (176)

 • Staranowała radiowóz, bo... rozmawiała przez komórkę

  Kobieta z Oklahomy z pełną prędkością wjechała swoim pojazdem w radiowóz, omal nie taranując przy tym policjanta przeprowadzającego kontrolę drogową. Powodem jej roztargnienia było prowadzenie rozmowy przez telefon komórkowy w trakcie jazdy. Policjantowi nic się nie stało. - To najlepsza przestroga dla tych, którzy używają telefonu podczas jazdy - mówią miejscowi stróże prawa (CNN Newsource/x-news). UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.