wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6648)

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (608)

 • Ciężarówka skasowała barierkę i stanęła w płomieniach

  Autostrada niedaleko Kansas City, Stany Zjednoczone. Kamera monitoringu zarejestrowała dramatyczne wydarzenie. Ciężarówka jadąca autostradą, niedaleko miejscowości Kansas City w stanie Missouri, wjechała w barierę rozdzielającą pasy. W wyniku uderzenia pojazd natychmiast stanął w płomieniach. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jak wyprowadzić auto z poślizgu?

  Największe szanse na wpadnięcie w poślizg mamy zimą, jednak patowe sytuacje na drodze mogą zdarzyć się przez cały rok. Warto więc przeszkolić się na taki wypadek. Trener techniki jazdy Skoda Autoszkoła Piotr Frąckowiak wyjaśnił i pokazał, jak wyprowadzić auto z poślizgu. Gdzie można poćwiczyć ten manewr? (Dzień Dobry Wakacje/x-news)
 • Jak kończą się popisy? Właśnie tak

  Mężczyzna chcąc zaimponować kobiecie często porywa się na różne sposoby. Fakt, nie zawsze kończy się to porażką jak w tym przypadku.
 • Do czego może doprowadzić brawurowa jazda

  Do groźnie wyglądającego wypadku motocyklisty doszło 30 lipca na drodze międzystanowej nr 495 w stanie Maryland w USA. Do zdarzenia doprowadziła brawura i niezastosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Na chwilę przed wypadkiem możemy zauważyć, że grupa motocyklistów porusza się kilkoma pasami jezdni, blokując ruch. Niektórzy z nich popisywali się przy tym cyrkowymi sztuczkami. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.