wypadek

Synonimy:
wypadki,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Wypadek (6568)

 • Dwa wypadki wozów strażackich

  Dwa wypadki wozów strażackich

  Wtorkowy poranek nie był szczęśliwy dla dwóch załóg straży pożarnej, które jechały na akcję gaśniczą w miejscowości Nosów (woj. lubelskie). Do pożaru zabytkowego dworku wysłano kilka zastępów straży. Na skutek wypadków i kolizji aż dwa nie dojechały na miejsce.
 • Poważny wypadek. Ciężarówka zmiażdżyła auto

  Poważny wypadek. Ciężarówka zmiażdżyła auto

  ​Kierowca ciężarówki, który spowodował w sobotę poważny wypadek, prowadził pojazd bez zalogowanej w tachografie karty kierowcy.
 • Ubrali się na czarno, nie założyli odblasków...

  Ubrali się na czarno, nie założyli odblasków...

  Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na trasie Pisz - Babrosty. Kierujący pojazdem ciężarowym marki Volvo potrącił dwóch pieszych, idących poboczem po złej stronie jezdni i bez odblasków.
 • Straszna śmierć 19-letniej celebrytki. Jechała BMW X6

  Straszna śmierć 19-letniej celebrytki. Jechała BMW X6

  Rosyjskie media żyją dramatycznym wypadkiem, do którego doszło w miniony czwartek w... Szwajcarii. W jego wyniku śmierć poniosła jedna z lokalnych celebrytek - 19-letnia Diana Lebiediewa.
 • Jeden samochód stanął. Drugi nie...

  Jeden samochód stanął. Drugi nie...

  Jesień to szczególnie niebezpieczny okres dla pieszych. Szybko zapadający zmrok sprawia, że kierowcy mają duże problemy z zauważeniem niechronionych uczestników ruchu. Opady atmosferyczne dodatkowo wpływają na wydłużenie drogi hamowania.
 • Groźni są nie tylko młodzi kierowcy. Także starsi!

  Groźni są nie tylko młodzi kierowcy. Także starsi!

  Rośnie liczba osób powyżej 60 roku życia; zwiększa się też ich udział w wypadkach komunikacyjnych. Według danych policji stanowią one ok. 17 proc. ofiar wypadków drogowych. Sprawcy wypadków w tej grupie wiekowej to głównie kierujący pojazdami (84 proc.), w mniejszym stopniu piesi (14 proc.).
 • Chwila nieuwagi i kolizja gotowa

  Chwila nieuwagi i kolizja gotowa

  Ogólnych potłuczeń ciała doznał kierujący audi, który zderzył się z oplem. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący oplem podczas manewru zawracania nie zachował należytej ostrożności i doprowadził do zderzenia pojazdów. 62-latek stracił prawo jazdy.
 • Wpadła w poślizg, wyrzuciła z drogi ciężarówkę

  Wpadła w poślizg, wyrzuciła z drogi ciężarówkę

  Elbląska policja ku przestrodze opublikowała film, na którym widać, jak łatwo może dojść do kolizji czy nawet poważnego wypadku.
 • Pierwszy raz od lat rośnie liczba wypadków

  Pierwszy raz od lat rośnie liczba wypadków

  ​Po raz pierwszy od pięciu lat wzrosła liczba wypadków drogowych. Porównując dane z pierwszych dziesięciu miesięcy zaobserwowano wzrost liczby wypadków i ofiar zdarzeń komunikacyjnych.
 • Zderzenie policyjnego radiowozu i busa. Wiemy, kto zawinił

  Zderzenie policyjnego radiowozu i busa. Wiemy, kto zawinił

  Jak już informowaliśmy w minioną sobotę na rondzie przy dworcu PKP w Zakopanem bus zderzył się z policyjnym radiowozem. Na szczęście skończyło się tylko na strachu. Zarówno kierowca busa, jak i policjant jadący radiowozem nie odnieśli żadnych obrażeń. Sytuacja była jednak dla nas na tyle skomplikowana i niejasna, że poprosiliśmy o jej wyjaśnienie rzecznika prasowego zakopiańskiej policji.

Zdjęcia - Wypadek (0)

Filmy - Wypadek (497)