wróżby

Artykuły - Wróżby (80)

 • Wróżby, przepowiednie... Zabobon czy psychoterapia?

  Wróżby, przepowiednie... Zabobon czy psychoterapia?

  Jedni wierzą, inni traktują wróżby z przymrużeniem oka.
 • Andrzejkowy horoskop

  Andrzejkowy horoskop

  Andrzejki to magiczny czas, szczególnie dla osób samotnych. Wróżby skupiają się w tym czasie szczególnie na sprawach miłości, niewielu zdaje sobie sprawę, że w tym czasie możemy przyciągnąć w nasze życie miłość, albo uwolnić od starych zależności sercowych.
 • Zła sława Tarota

  Zła sława Tarota

  ​Wyobraź sobie, że idziesz ciemnymi korytarzami. W ręku trzymasz kartkę z adresem, który zdobyłaś od swojej najbliższej przyjaciółki. Wchodzisz we wskazane drzwi. Za ciemną kotarą czeka na Ciebie ONA. Czarny kot na kolanach, szklana kula na stole, i karty, które zaraz odkryją twoją przyszłość.
 • Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  Bardzo często w dzisiejszych czasach mamy trudności wychowawcze z naszymi dziećmi. Każdy rodzic wie, że małe dzieci nie dają nam spać, zaś większe, nie dają nam żyć.
 • Czy trzeba sprzedać dusze diabłu, by skutecznie wróżyć?

  Czy trzeba sprzedać dusze diabłu, by skutecznie wróżyć?

  Trudno sobie dziś wyobrazić nam scenę, w której własną krwią podpisujemy cyrograf, na mocy którego otrzymamy dar wróżenia, czytania kart, run, cyfr czy jasnowidzenia.
 • Jaki jest tata spod znaku...

  Jaki jest tata spod znaku...

  Wyluzowany jak Wodnik czy zorganizowany niczym Panna? Sprawdź swój rodzicielski potencjał.
 • Wynagrodzenia wróżek

  Wynagrodzenia wróżek

  Zwykle za 60-minutową rozmowę z wróżką trzeba zapłacić około 90-130 zł. Nieco droższe są konsultacje osobiste, gdzie cena osiąga 140-170 zł - podaje portal wynagrodzenia.pl.
 • Wynagrodzenia wróżek

  Wynagrodzenia wróżek

  Zwykle za 60-minutową rozmowę z wróżką trzeba zapłacić około 90-130 zł. Nieco droższe są konsultacje osobiste, gdzie cena osiąga 140-170 zł - podaje portal wynagrodzenia.pl.

Filmy - Wróżby (8)

 • Wróżka o swojej pracy. Jak pomaga ludziom, którzy do niej dzwonią?

  - Uratowałam życie kilku osobom - zdradziła wróżka Sybilla Jolanta Jurewicz. Czy to prawda, że socjolog Tomasz Sobierajski był kiedyś wróżbitą? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jakie znasz andrzejkowe tradycje?

  Andrzejki za pasem. Tradycyjnie istotną częścią wieczoru andrzejkowego były wróżby. Niegdyś miały one charakter wyłącznie matrymonialny i przeznaczone były tylko dla niezamężnych dziewcząt. Wróżby brano bardzo poważnie, odprawiano je w odosobnieniu. Teraz traktowane są jak zabawa i dodatkowa atrakcja w czasie imprezy. Zapytaliśmy przechodniów czy znają jakieś andrzejkowe tradycje i czy zamierzają z nich skorzystać. PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK O 9.00.
 • Sytuacja w Polsce oczami wróżki

  Co czeka Polskę w najbliższym czasie? Kiedy podział społeczeństwa zacznie zanikać - Do lata wiele może się zadziać - zdradziła wróżka Małgorzata Maciejewska. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wakacyjny horoskop dla każdego znaku zodiaku

  Astrolog Miłka Krogulska przygotowała horoskop wakacyjny dla wszystkich znaków zodiaku. Kto może wybrać się w dalekie podróże, a na kogo czeka wakacyjna miłość? (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.