Wojciech Mann

Artykuły - Wojciech Mann (49)

 • Wojciech Mann odejdzie z radiowej Trójki?

  Wojciech Mann odejdzie z radiowej Trójki?

  Już niebawem nie będzie można usłyszeć Wojciecha Manna w radiowej Trójce? Podczas wyemitowanej 3 listopada audycji "Zapraszamy do Trójki", dziennikarz wielokrotnie nawiązywał do odejścia z rozgłośni Roberta Kantereita i Artura Andrusa, a także sugerował, że być może pójdzie w ich ślady.
 • Wojciech Mann i Krzysztof Materna, czyli "Za chwilę dalszy ciąg programu"

  Wojciech Mann i Krzysztof Materna, czyli "Za chwilę dalszy ciąg programu"

  Wojciech Mann i Krzysztof Materna, jako m.in. gruboskórny doktor Werner i usłużna siostra Irena, bawili widzów do łez w programie "Za chwilę dalszy ciąg programu". Celnie obśmiewali nasze narodowe kompleksy i przywary.
 • Wojciech Mann: Zdarzało się, że jechaliśmy po bandzie

  Wojciech Mann: Zdarzało się, że jechaliśmy po bandzie

  Wojciech Mann to człowiek błyskotliwy i dowcipny, znawca muzyki rozrywkowej, dziennikarz, współautor znanych programów oraz tekstów piosenek (m.in. Anny Jantar). Ma dystans do siebie i świata.
 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.
 • Wulgarna wpadka Wojciecha Manna

  Wulgarna wpadka Wojciecha Manna

  Podczas ubiegłotygodniowej audycji na antenie radiowej Trójki Wojciechowi Mannowi przytrafiła się wulgarna wpadka. Komentując utwór "Fire" grupy Kasabian użył niecenzuralnego słowa.
 • Kultura w TVP2 bez Wojciecha Manna

  Kultura w TVP2 bez Wojciecha Manna

  Rozmowy Hanny Krall i Janusza Głowackiego, kilkanaście premier filmowych i emisji koncertów od jazzu po pop znalazło się w ofercie kulturalnej telewizyjnej "Dwójki". Jesienią na antenę nie wróci program "Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna.
 • "Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna powraca

  "Kocham to, co lubię" Wojciecha Manna powraca

  Autorski program Wojciecha Manna, "Kocham to, co lubię" w sobotę, 9 marca 2013 roku powraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Naturalna swoboda autora, wyrafinowana inteligencja i niebanalny dowcip to cechy, które od początku towarzyszą nietuzinkowemu show prawdziwej legendy telewizji i radia, niezastąpionego Wojciecha Manna.

Zdjęcia - Wojciech Mann (1)

Filmy - Wojciech Mann (5)