wideo

Filmy - Wideo (114)

 • Kaczyński w sejmie do opozycji: Nie wycierajcie swoich zdradzieckich mord nazwiskiem mojego brata!

  Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich nazwiskiem mojego świętej pamięci brata, niszczyliście go, zamordowaliście go, jesteście kanaliami - mówił lider PiS Jarosław Kaczyński podczas drugiego czytania poselskiego projektu nowej ustawy o Sądzie Najwyższym. Wcześniej poseł PO Borys Budka zwracając się do Jarosława Kaczyńskiego mówił: "Pan jest wyjątkową osobą, ponieważ amnezję, którą pan potrafił uruchomić we właściwym czasie, pan ją uruchamia wtedy, gdy zmieniają się pana poglądy. Dopóki był świętej pamięci Lech Kaczyński, pan nie odważył się podnieść ręki na wymiar sprawiedliwości, bo na szczęście był ktoś, kto rozumiał, na czym polega trójpodział władzy". Po tych słowach na sejmową mównicę wszedł Jarosław Kaczyński, zaczynając swoje wystąpienie od słów: "Panie marszałku, ja bez żadnego trybu".
 • Sztokholm: Ciężarówka wjechała w ludzi. Panika w mieście

  Sztokholm: Ciężarówka wjechała w tłum. Panika w mieście.
 • Ciężarówka wjechała w ludzi na ulicy w centrum Sztokholmu

  Ciężarówka wjechała w ludzi na ulicy w centrum Sztokholmu - poinformował dziennik "Aftonbladet". Szwedzka policja bezpieczeństwa informuje o co najmniej dwóch ofiarach śmiertelnych i wielu rannych w Sztokholmie. Nie wiadomo jeszcze, co się stało z kierowcą pojazdu. Policja zaleciła mieszkańcom unikanie centrum Sztokholmu.
 • „Opłaca się kupować w Polsce”. Dwa miesiące bez ruchu granicznego z Obwodem Kaliningradzkim

  Od dwóch miesięcy zawieszony jest tzw. małych ruch graniczny z Rosją. Ułatwione procedury przekraczania granicy, bez potrzeby wyrabiania wizy, zostały wstrzymane w związku z odbywającymi się w Polsce szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży. Po zakończeniu tych ostatnich przywrócono mały ruch na granicy z Ukrainą, ale na granicy z Obwodem Kaliningradzkim ułatwienia nie wróciły. To problem dla lokalnych przedsiębiorców, ale jak mówią mieszkańcy przygranicznych terenów, sytuacja powoli się poprawia. - W Polsce jest dużo taniej, dlatego tu przyjeżdżamy - tłumacza Rosjanie. (x-news)