Tychy

Synonimy:
Tychach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tychy (844)

 • Euro U-21. Prezydent Tychów: Zbieramy wiele wyrazów uznania i gratulacji

  Euro U-21. Prezydent Tychów: Zbieramy wiele wyrazów uznania i gratulacji

  - UEFA jest zachwycona frekwencją na naszych meczach. Mamy trzecią najwyższą frekwencję spośród wszystkich miast organizatorów - cieszy się prezydent Tychów Andrzej Dziuba po meczach Euro U-21 w tym śląskim mieście.
 • ​Porozumienie płacowe w zakładzie General Motors w Tychach

  ​Porozumienie płacowe w zakładzie General Motors w Tychach

  W najbliższych czterech latach wynagrodzenia pracowników tyskiego oddziału General Motors Manufacturing Poland, gdzie od 2018 r. mają być produkowane nowoczesne silniki, wzrosną o ok. 950 zł brutto - wynika z porozumienia, zawartego z pracodawcą przez działającą w firmie Solidarność.
 • Euro 2017 U21. Prezydent Tychów liczy na pełne trybuny

  Euro 2017 U21. Prezydent Tychów liczy na pełne trybuny

  - Tychy kochają piłkę nożną, pokazaliśmy to już nie raz. Jestem pewny, że trybuny stadionu będą pełne - uważa Andrzej Dziuba, prezydent miasta, które będą współgospodarzem młodzieżowych mistrzostw Europy w 2017 roku.
 • Tychy: Przewróciła się ciężarówka z lawetą

  Tychy: Przewróciła się ciężarówka z lawetą

  Przewożącą kilka samochodów ciężarówka z lawetą przewróciła się w piątek rano na drodze krajowej numer 1 w Tychach. Kierowca samochodu ciężarowego był nietrzeźwy – informuje "Dziennik Zachodni".
 • ​Tyska Galeria Sportu już otwarta dla zwiedzających

  Raki alpinisty Krzysztofa Wielickiego, pamiątki przekazane przez bramkarza Jerzego Dudka, czy hokeistę Mariusza Czerkawskiego można oglądać w Tyskiej Galerii Sportu - nowym oddziale Muzeum Miejskiego w Tychach (Śląskie) - udostępnionej w sobotę zwiedzającym.
 • Tychy: 6-latek utonął w oczku wodnym

  Tychy: 6-latek utonął w oczku wodnym

  Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 6-latka. Chłopczyk utonął w oczku wodnym w rejonie ulicy Browarowej w Tychach.
 • Pożar w Tychach: Skala zniszczeń gigantyczna

  Pożar w Tychach: Skala zniszczeń gigantyczna

  Ok. dwóch tygodni zajmie odbudowa ponad 1,2 km linii wysokiego napięcia zniszczonej w Tychach po pożarze, do jakiego doszło w nocy z soboty na niedzielę. Prądu przez kilka godzin nie miało 400 odbiorców. Prócz linii 110 kV, zniszczona została sieć średniego i niskiego napięcia.
 • Tychy: Pożar słupa energetycznego. Mieszkańcy bez prądu

  W tyskiej dzielnicy Urbanowice zapalił się słup energetyczny. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę – informuje "Dziennik Zachodni".
 • "Dziennik Zachodni": Tychy: Zginął od petardy odpalonej w ustach

  Makabryczne znalezisko w Tychach. W piątek w lesie przy osiedlu Cztery Pory Roku znaleziono zwłoki mężczyzny z petardą w ustach – podała gazeta.
 • ​Tychy: Pijany 52-latek wiózł 6-letnią córkę

  ​Tychy: Pijany 52-latek wiózł 6-letnią córkę

  52-letni kierowca spowodował wypadek w Tychach. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. W samochodzie znajdowała się 6-letnia córka kierowcy. Dziewczynce na szczęście nic się nie stało.

Filmy - Tychy (1)

 • Edukacji 7. Świetny adres

  Stadion Miejski w Tychach powstał w miejscu starego boiska z 1970 roku. Za 129 mln złotych zbudowano nowoczesny obiekt, którym klub mógłby szczycić się nawet na poziomie rodzimej Ekstraklasy. Dzięki podgrzewanej murawie i odpowiedniemu oświetleniu piłkarska arena spełnia wszystkie wymogi UEFA i FIFA. W 2017 roku odbędą się tutaj spotkania w ramach mistrzostw Europy do lat 21. Stadion otwarto 19 lipca 2015 r. mecz Tychy - 1.FC Köln (0:1). Wybór nie był przypadkowy, bo to właśnie ten zespół zmierzył się z tyszanami w 1976 roku, gdy jako wicemistrzowie Polski uczestniczyli w Pucharze UEFA. Liczby Stadionu Miejskiego Tychy: 16 789 m kw. (powierzchnia zabudowy), 15 150 (pojemność), 10 000 m kw. (powierzchnia boiska), 5363 m kw. (powierchnia komercyjna), 2000 luksów (natężenie oświetlenia z 218 reflektorów), 312 (miejsc na parkingu), 17 metrów (wysokość elewacji frontowej).