TVP

Artykuły - TVP (4593)

 • Prezydent Opola skomentował pomysł TVP na organizację koncertu w Kielcach

  Prezydent Opola skomentował pomysł TVP na organizację koncertu w Kielcach

  - Ze swoim pomysłem na organizację koncertu w Kielcach zamiast festiwalu w Opolu TVP przypomina Titanica, który pędzi na spotkanie z górą lodową - powiedział prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.
 • Telewizja Polska bierze piłkę ręczną. Długoletnia umowa

  Telewizja Polska bierze piłkę ręczną. Długoletnia umowa

  Sportowa ofensywa TVP trwa. Telewizja Polska kupiła od Związku Piłki Ręcznej w Polsce prawa do transmisji meczów towarzyskich i eliminacyjnych reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, finałowych spotkań PGNiG Pucharu Polski kobiet i mężczyzn oraz rozgrywek PGNiG Superligi kobiet. Umowa obowiązywać będzie do końca 2020 roku.
 • Miasto Opole wypowiedziało TVP umowę o współpracy w sprawie festiwalu

  Miasto Opole wypowiedziało TVP umowę o współpracy w sprawie festiwalu

  Miasto Opole wypowiada umowę TVP dotyczącą organizacji 54 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu - poinformował w poniedziałek prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski.
 • Marta Budzyńska-Giersz odchodzi z TVP po 10 latach

  Marta Budzyńska-Giersz odchodzi z TVP po 10 latach

  Marta Budzyńska-Giersz po 10 latach zakończyła współpracę z Telewizją Polską.
 • Platformy cyfrowe upadłyby bez TVP?

  Platformy cyfrowe upadłyby bez TVP?

  Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański 25 kwietnia w emocjonalny sposób zareagował na skargi dostawców płatnych telewizji do Komisji Europejskiej. W ocenie posła Prawa i Sprawiedliwości oferta Cyfrowego Polsatu i nc+ bez kanałów Telewizji Polskiej byłaby o wiele uboższa. Poszło oczywiście o propozycję, żeby platformy i sieci kablowe przekazywały Poczcie Polskiej dane swoich klientów, aby ta mogła egzekwować od nich abonament radiowo-telewizyjny.
 • "Głodne kawałki", czyli blogerzy i vlogerzy w TVP

  "Głodne kawałki", czyli blogerzy i vlogerzy w TVP

  W sobotę, 22 kwietnia, w telewizyjnej Dwójce wystartuje nowy cykl zatytułowany "Głodne kawałki". Jego bohaterami będą najpopularniejsi polscy blogerzy, vlogerzy i ich goście.
 • TVP chce abonamentu także od kierowców

  TVP chce abonamentu także od kierowców

  Jacek Kurski krytykuje pomysł bezwarunkowej abolicji dla abonamentowych dłużników. Prezes TVP proponuje za to, by opłatę wnosili właściciele aut.
 • Wojskowe reality show w TVP1 od jesieni 2017

  Wojskowe reality show w TVP1 od jesieni 2017

  Oficerowie jednostek specjalnych z całego świata, dwa kontynenty, blisko stu uczestników i zadania ponad ludzkie siły - tak najkrócej streścić można program "Special Forces: Ultimate Hell Week", który od jesieni 2017 roku oglądać będą mogli widzowie TVP1.
 • Telewizja publiczna za prywatne pieniądze. TVP stara się o kredyt w komercyjnym banku

  Telewizja publiczna za prywatne pieniądze. TVP stara się o kredyt w komercyjnym banku

  TVP chce wziąć 800 mln zł kredytu, najlepiej w którymś komercyjnym banku. O ile znajdzie się taki, który zechce go udzielić.

Zdjęcia - TVP (50)

 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko

Filmy - TVP (52)

 • "Sytuacja godzi w dobre imię miasta". Opole wypowiedziało umowę na organizację festiwalu piosenki

  Miasto Opole wypowiedziało umowę TVP dotyczącą organizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. - Opole jest tylko jedno. Opole to miasto, które ma 800 lat tradycji. Z czego ponad 50 to tradycja stolicy polskiej piosenki. Moim obowiązkiem, jako prezydenta miasta, jest bronić tej tradycji, bronić tego dorobku. W sytuacji, w której tylu artystów zrezygnowało z udziału w festiwalu nie mogłem postąpić inaczej - powiedział prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski. Zapowiedział, że prawnicy będą domagać się wielomilionowego odszkodowania od nadawcy publicznego za straty wizerunkowe. Radni PiS chcą, aby prezydent wznowił negocjacje z TVP. Zdania mieszkańców są podzielone w tej kwestii. Wszyscy jednak zgodnie twierdzą, że to duża strata dla miasta, a muzyka powinna być apolityczna. - Artyści powinni iść swoim torem, a polityka swoim - mówiła jedna z mieszkanek Opola.
 • Wygrana w Familiadzie była dla niego sprawą życia i śmierci

  Karol Strasburger od 1994 roku prowadzi w TVP program Familiada. Prezenter zdradził nam którego z uczestników i dlaczego zapamiętał najbardziej.
 • Jurek Owsiak w ostrych słowach do prezesa TVP

  - Panie Kurski, jest pan właścicielem telewizji publicznej, nie prywatnej (...), to nie jest po prostu piknik, który się odbywa ni stąd, ni zowąd. Miliony Polaków biorą w tym udział - zwraca uwagę Owsiak. - Panie Jacku Kurski, to nie jest pana prywatna telewizja, ja za nią też płacę, a pan nie pokazał tego, czym żyła dzisiaj Polska. Nie jest pan profesjonalistą, szkoda - skwitował.
 • S. Neumann: Dziś to kaprys Kaczyńskiego, czy Piotr Gliński będzie dalej wicepremierem w tym rządzie

  Dziś to jest kaprys Jarosława Kaczyńskiego, czy Piotr Gliński będzie dalej wicepremierem w tym rządzie - powiedział Sławomir Neumann. Szef klubu parlamentarnego PO skomentował wypowiedzi ministra kultury, który w „Wiadomościach” bronił działalności organizacji pozarządowych. - Ocenił to, jak jest naprawdę w mediach publicznych po dobrej zmianie. Szkoda, że dopiero wtedy, gdy dobra zmiana dotknęła jego rodzinę - stwierdził Neumann. Jego zdaniem, dni Glińskiego w rządzie nie są jeszcze policzone. Przyznał jednak, że wicepremier nie ma zaplecza politycznego i jest człowiekiem, którego "wymyślił" Jarosław Kaczyński. Neumann skomentował też kwestię fundacji, z którą związana jest żona prof. Glińskiego. Fundacja miała otrzymać 50 tys. zł od ministerstwa kultury. - CBA powinno sprawdzić, czy to był transparenty konkurs i czy żona wicepremiera miała wpływ na przyznanie tych środków - stwierdził. (TVN24/X-news)