TVP

Artykuły - TVP (4666)

 • Dyrektorka TVP 3 Szczecin nie żyje

  Zmarła szefowa TVP 3 Szczecin Maria Bartczak - poinformował we wtorek na stronie internetowej szczeciński oddział telewizji publicznej.
 • TVP kontra Opole: Jest wniosek do prokuratury

  TVP kontra Opole: Jest wniosek do prokuratury

  Na dzień przed rozpoczęciem 54. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu pojawił się wniosek do prokuratury w Świdnicy. Chodzi o ujawnienie korespondencji pomiędzy TVP a władzami miasta.
 • Liga Mistrzów wraca do Telewizji Polskiej. W środę pierwszy mecz

  Liga Mistrzów wraca do Telewizji Polskiej. W środę pierwszy mecz

  Piłkarska Liga Mistrzów znów w TVP! Telewizja Polska poinformowała, że nabyła sublicencję od nc+. Już w środę na jej antenach, w tym także w TVP1, będzie można obejrzeć mecz LM Real Madryt - APOEL Nikozja, a także skróty innych spotkań.
 • Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  Kosztowne gwiazdy Telewizji Polskiej. Wiemy, ile zarabiają dziennikarze TVP

  TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.
 • Zarobki gwiazd TVP!

  Zarobki gwiazd TVP!

  Ile zarabiają gwiazdy TVP? Jaka jest miesięczna gaża dziennikarzy "Wiadomości"? Danuta Holecka i Krzysztof Ziemiec nie mogą narzekać.
 • Michał Oleszczyk rzucił pracę w TVP!

  Michał Oleszczyk rzucił pracę w TVP!

  Dopiero co Michał Oleszczyk, krytyk filmowy i były dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni, nawiązał współpracę z Telewizją Polską, a już ją... rozwiązał. Poinformował o tym na Facebooku.
 • Czy nowe kanały TVP odniosą sukces?

  Czy nowe kanały TVP odniosą sukces?

  Jeśli Telewizja Polska zdecyduje się uruchomić dwie stacje muzyczne, to wejdzie na bardzo trudny rynek. W Polsce mamy bowiem rekordowo dużo kanałów muzycznych.
 • ​Jesienią 11 premierowych spektakli na antenach TVP

  ​Jesienią 11 premierowych spektakli na antenach TVP

  11 premier teatralnych jesienią w TVP zapowiedział w poniedziałek w Warszawie wiceprezes TVP Maciej Stanecki. Osiem premier pokazanych zostanie w poniedziałki w TVP1; trzy premiery wyemituje we wtorki TVP Kultura.
 • Jesień w Telewizji Polskiej. Co czeka widzów?

  Jesień w Telewizji Polskiej. Co czeka widzów?

  Nowe seriale, teleturnieje, premierowe spektakle Teatru Telewizji i publicystyka to tylko cześć propozycji programowych, jakie TVP przygotowała dla widzów. W czwartek, 24 sierpnia, w gmachu przy ulicy Woronicza w Warszawie, odbyła się uroczysta konferencja, podczas której zaprezentowano jesienną ofertę programową TVP.
 • Czabański chce wyjaśnień od Kurskiego w sprawie zwolnienia Paczuskiej

  Czabański chce wyjaśnień od Kurskiego w sprawie zwolnienia Paczuskiej

  Wirtualnemedia.pl donoszą, że przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański wezwał Jacka Kurskiego, by wyjaśnił sprawę zwolnienia byłej szefowej "Wiadomości" Marzeny Paczuskiej, która miała być poinformowana o tym fakcie na Twitterze. Spotkanie odbędzie się 29 sierpnia.

Zdjęcia - TVP (50)

 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko
 • film.interia.pl
  "Traktat o miłości": Agnieszka Podsiadlik traci dziecko

Filmy - TVP (54)

 • Jacek Kurski - były poseł, który został prezesem

  Od lat osoba prezesa Telewizji Polskiej nie budziła tylu kontrowersji wśród opinii publicznej. Czy Jacek Kurski ma szansę w kolejnych miesiącach poprawić swój wizerunek?
 • Co dalej z Anną Popek? W TVP jej nie zobaczymy?

  Moja miłość do telewizji jest obecnie uśpiona – mówi dziennikarka. Na czas przerwy wakacyjnej „Dzień dobry, Polsko”, nie otrzymała żadnej propozycji ze strony Telewizji Polskiej, mimo że składała propozycje nowych programów. Gwiazda twierdzi, że wbrew doniesieniom mediów, nie jest twarzą telewizji Jacka Kurskiego, a jej twarz należy tylko do niej.
 • "Sytuacja godzi w dobre imię miasta". Opole wypowiedziało umowę na organizację festiwalu piosenki

  Miasto Opole wypowiedziało umowę TVP dotyczącą organizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. - Opole jest tylko jedno. Opole to miasto, które ma 800 lat tradycji. Z czego ponad 50 to tradycja stolicy polskiej piosenki. Moim obowiązkiem, jako prezydenta miasta, jest bronić tej tradycji, bronić tego dorobku. W sytuacji, w której tylu artystów zrezygnowało z udziału w festiwalu nie mogłem postąpić inaczej - powiedział prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski. Zapowiedział, że prawnicy będą domagać się wielomilionowego odszkodowania od nadawcy publicznego za straty wizerunkowe. Radni PiS chcą, aby prezydent wznowił negocjacje z TVP. Zdania mieszkańców są podzielone w tej kwestii. Wszyscy jednak zgodnie twierdzą, że to duża strata dla miasta, a muzyka powinna być apolityczna. - Artyści powinni iść swoim torem, a polityka swoim - mówiła jedna z mieszkanek Opola.
 • Wygrana w Familiadzie była dla niego sprawą życia i śmierci

  Karol Strasburger od 1994 roku prowadzi w TVP program Familiada. Prezenter zdradził nam którego z uczestników i dlaczego zapamiętał najbardziej.