TVN SA

Synonimy:
TVN, TVN SA
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TVN SA (3007)

Zdjęcia - TVN SA (6)

Filmy - TVN SA (20)

 • Małgorzata Kożuchowska i jej chwile w TVN

  Małgorzata Kożuchowska z okazji 20. urodzin telewizji TVN postanowiła przed kamerą "Dzień Dobry TVN" powspominać swoje chwile w stacji. - Zrobiłam taki kolaż zdjęć i to był pretekst, żeby sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć sobie różne produkcje - zdradziła w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską. Gdzie gwiazda zagrała rockową piosenkarkę w czarnych długich włosach? (STORYFUL/x-news)
 • Największe sukcesy stacji TVN z perspektywy dyrektora programowego

  Z okazji 20-lecia stacji TVN Edward Miszczak powiedział w "Dzień Dobry TVN" o największych sukcesach stacji. - Ta telewizja daje ogromną wolność - zaznaczył. Czy przychodząc z radia do telewizji miał jakiekolwiek wątpliwości? Jak wyglądały początki TVN? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Grupa TVN chce docierać do widzów poprzez wszystkie platformy

  Grupa TVN chce nadal walczyć o uwagę widzów, wykorzystując różne metody komunikacji. Stawia więc mocno na kanał online oraz na dostęp do treści poprzez urządzenia mobilne. Ma to związek z zadowalającymi wynikami kanału TVN24 Biznes i Świat. Komentuje Maciej Maciejowski, TVN.
 • Martyna Wojciechowska: oko w oko z wampirzycą

  Duża dawka wiedzy o świecie, duża dawka pozytywnej energii i niesamowite spotkania, m.in. z kobietą-wampirem - Martyna Wojciechowska obiecuje, że czwarty sezon "Kobiety na krańcu świata" będzie najlepszym z dotychczasowych!