Tomasz Karolak

Artykuły - Tomasz Karolak (518)

 • Tomasz Karolak: Sprzedał kolekcję samochodów

  Tomasz Karolak: Sprzedał kolekcję samochodów

  "Po tym, jak ostatnio wylądowałem w szpitalu, przewartościowałem swoje życie totalnie. Co jest ważne, co jest nieważne" - mówi Tomasz Karolak. Aktor sprzedał swoją kolekcję aut.
 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak na wylocie z Polski

  "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak na wylocie z Polski

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak zostaną parą nie tylko w serialu. Miłość połączy ich również w animacji "Riko prawie bocian", gdzie wcielą się w małżeństwo... bocianów. Zdumiewająca historia adoptowanego przez nich wróbla, który wbrew rozmiarom, zakazom i naturze poleciał do Afryki, trafi do kin 5 maja.
 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak jako rodzinka kle-kle

  "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak jako rodzinka kle-kle

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak jako rodzinka kle-kle, Magdalena Boczarska jako sowa z wyimaginowanym przyjacielem i Piotr Gąsowski w kolorowych piórkach disco-papugi. Animacja "Riko prawie bocian" trafi na ekrany kin 5 maja.
 • Tomasza Karolaka recepta na szczęśliwy związek

  Tomasza Karolaka recepta na szczęśliwy związek

  Dużymi krokami zbliża się premiera "Porad na zdrady" - komedii o testowaniu wierności facetów. W filmie występuje m.in. Tomasz Karolak. Aktora grającego specjalistę od relacji damsko-męskich spytaliśmy o jego receptę na szczęśliwy związek.
 • Tomasz Karolak jako Marek Hłasko

  Tomasz Karolak jako Marek Hłasko

  Premiera spektaklu "Komeda", poświęconego życiu i twórczości Krzysztofa Komedy, który zyskał międzynarodową sławę jako autor muzyki filmowej, odbędzie się 13 stycznia w Teatrze IMKA. W pisarza Marka Hłaskę, przyjaciela Komedy, wciela się Tomasz Karolak.
 • Tomasz Karolak specjalistą od związków

  Tomasz Karolak specjalistą od związków

  Król poczytnych poradników na temat relacji damsko-męskich - oto nowe wcielenie aktorskie Tomasza Karolaka. W pewnym stopniu gra samego siebie. "Kiedyś jedną z moich specjalności było doradzanie kolegom, jak mają się zachowywać w związku" - mówi aktor.
 • Tomek Karolak & Pączki w Tłuszczu na Euro 2016: "My wygramy"

  Tomek Karolak & Pączki w Tłuszczu na Euro 2016: "My wygramy"

  Prawie 20 tys. odsłon ma już zagrzewający polskich piłkarzy do walki teledysk "My wygramy" nagrany pod szyldem Tomek Karolak & Pączki w Tłuszczu.
 • "Jazdy Karolaka", czyli coś dla automaniaków

  "Jazdy Karolaka", czyli coś dla automaniaków

  Popularny aktor Tomasz Karolak będzie gospodarzem programu dla twardzieli, uwielbiających cztery kółka. Pierwszy odcinek produkcji "Jazdy Karolaka" widzowie Discovery Channel obejrzą 20 stycznia.

Zdjęcia - Tomasz Karolak (148)

 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Narzeczony na niby"
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role

Filmy - Tomasz Karolak (35)

 • Strój Mikołaja i gitara to dary od Karolaka

  Tomasz Karolak przekazał na aukcję dwie równie cenne rzeczy. Pierwsza to kostium Św. Mikołaja, w którym zagrał w filmie „Listy do M 2”, a druga to gitara zespołu „Pączki W Tłuszczu” z autografem artysty. Wspieraj WOŚP razem z Interią! Liczy się każda złotówka!
 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności. Jej dyrektor artystyczny podkreśla, że nie stawia na tanią rozrywkę dla mas, lecz stara się zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta, również dziecięce.
 • Małgorzata Kożuchowska o przyjaźni z Tomkiem Karolakiem: To absolutna bzdura!

  Czy przyjaźń Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka się zakończyła? Tak sugerowały w ostatnim czasie tabloidy. Aktorzy jednak zaprzeczyli tym plotkom. - Jest to absolutna bzdura i głupota totalna - powiedziała zirytowana Małgorzata Kożuchowska. (TVP/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Karolak o ciąży Kożuchowskiej: Służę radą

  Tomasz Karolak odniósł się do bieżących plotek na swój temat. Wyjaśnił również, czy to za jego sprawą świat dowiedział się o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej. - Jak będzie trzeba, udzielę Małgorzacie Kożuchowskiej ojcowsko-matczynych rad - zapewnił aktor. Czyżby sam uważał się za wzorowego rodzica? (TVP/x-news)