Tomasz Karolak

Artykuły - Tomasz Karolak (521)

 • Tomasz Karolak w "Milionerach": Pytanie za 20 tys. zł o Łąki Łan

  Tomasz Karolak w "Milionerach": Pytanie za 20 tys. zł o Łąki Łan

  W wydaniu specjalnym "Milionerów" aktor i wokalista Tomasz Karolak grający z Mateuszem Winkiem usłyszeli muzyczne pytanie warte 20 tys. zł.
 • Tomasz Karolak: Sprzedał kolekcję samochodów

  Tomasz Karolak: Sprzedał kolekcję samochodów

  "Po tym, jak ostatnio wylądowałem w szpitalu, przewartościowałem swoje życie totalnie. Co jest ważne, co jest nieważne" - mówi Tomasz Karolak. Aktor sprzedał swoją kolekcję aut.
 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak na wylocie z Polski

  "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak na wylocie z Polski

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak zostaną parą nie tylko w serialu. Miłość połączy ich również w animacji "Riko prawie bocian", gdzie wcielą się w małżeństwo... bocianów. Zdumiewająca historia adoptowanego przez nich wróbla, który wbrew rozmiarom, zakazom i naturze poleciał do Afryki, trafi do kin 5 maja.
 • "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak jako rodzinka kle-kle

  "Riko prawie bocian": Kożuchowska i Karolak jako rodzinka kle-kle

  Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak jako rodzinka kle-kle, Magdalena Boczarska jako sowa z wyimaginowanym przyjacielem i Piotr Gąsowski w kolorowych piórkach disco-papugi. Animacja "Riko prawie bocian" trafi na ekrany kin 5 maja.
 • Tomasza Karolaka recepta na szczęśliwy związek

  Tomasza Karolaka recepta na szczęśliwy związek

  Dużymi krokami zbliża się premiera "Porad na zdrady" - komedii o testowaniu wierności facetów. W filmie występuje m.in. Tomasz Karolak. Aktora grającego specjalistę od relacji damsko-męskich spytaliśmy o jego receptę na szczęśliwy związek.
 • Tomasz Karolak jako Marek Hłasko

  Tomasz Karolak jako Marek Hłasko

  Premiera spektaklu "Komeda", poświęconego życiu i twórczości Krzysztofa Komedy, który zyskał międzynarodową sławę jako autor muzyki filmowej, odbędzie się 13 stycznia w Teatrze IMKA. W pisarza Marka Hłaskę, przyjaciela Komedy, wciela się Tomasz Karolak.
 • Tomasz Karolak specjalistą od związków

  Tomasz Karolak specjalistą od związków

  Król poczytnych poradników na temat relacji damsko-męskich - oto nowe wcielenie aktorskie Tomasza Karolaka. W pewnym stopniu gra samego siebie. "Kiedyś jedną z moich specjalności było doradzanie kolegom, jak mają się zachowywać w związku" - mówi aktor.
 • Tomek Karolak & Pączki w Tłuszczu na Euro 2016: "My wygramy"

  Tomek Karolak & Pączki w Tłuszczu na Euro 2016: "My wygramy"

  Prawie 20 tys. odsłon ma już zagrzewający polskich piłkarzy do walki teledysk "My wygramy" nagrany pod szyldem Tomek Karolak & Pączki w Tłuszczu.
 • "Jazdy Karolaka", czyli coś dla automaniaków

  "Jazdy Karolaka", czyli coś dla automaniaków

  Popularny aktor Tomasz Karolak będzie gospodarzem programu dla twardzieli, uwielbiających cztery kółka. Pierwszy odcinek produkcji "Jazdy Karolaka" widzowie Discovery Channel obejrzą 20 stycznia.

Zdjęcia - Tomasz Karolak (148)

 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Listy do M. 3"
 • film.interia.pl
  "Narzeczony na niby"
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role
 • film.interia.pl
  Tomasz Karolak: Najgorsze role

Filmy - Tomasz Karolak (37)

 • Sztuka teatralna Kołakowskiej i Karolaka

  "Byk Ferdynand" to spektakl w reżyserii Tomasza Karolaka. Główną rolę zagrała aktorka Viola Kołakowska. Para jest znana z częstych rozstań i powrotów do siebie. Jak przebiegła ich współpraca? - Jest wymagającym reżyserem, dobrze się z nim pracuje, bo wie czego chce - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Kołakowska. Czy ich dzieci widziały spektakl? W studiu programu psycholog i terapeuta par Paulina Biernat oraz psycholog Piotr Mosak powiedzieli o parach, które się rozstają i potem znów do siebie wracają. Czy to ma sens? Czy warto to robić ze względu na dzieci?
 • Komentuje swoją spektakularną metamorfozę

  - Wszystko jest w głowie - powiedział o swojej metamorfozie Tomasz Karolak. - Po moich przygodach zdrowotnych trzymam wagę i czuję się świetnie - zdradził aktor. Jaką dostał propozycję filmową?
 • Strój Mikołaja i gitara to dary od Karolaka

  Tomasz Karolak przekazał na aukcję dwie równie cenne rzeczy. Pierwsza to kostium Św. Mikołaja, w którym zagrał w filmie „Listy do M 2”, a druga to gitara zespołu „Pączki W Tłuszczu” z autografem artysty. Wspieraj WOŚP razem z Interią! Liczy się każda złotówka!
 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności. Jej dyrektor artystyczny podkreśla, że nie stawia na tanią rozrywkę dla mas, lecz stara się zaspokoić najbardziej wysublimowane gusta, również dziecięce.