Tomasz Adamek

Synonimy:
adamek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Adamek (2082)

 • Przemysław Saleta: Liczę, że od pierwszej rundy będzie wojna

  Przemysław Saleta: Liczę, że od pierwszej rundy będzie wojna

  - Mam nadzieję, że chodzenia będzie jak najmniej i od pierwszej rundy stoczymy w ringu wojnę - powiedział Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) o swojej walce z Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO).
 • Tomasz Adamek: Nie mam już czego udowadniać

  Tomasz Adamek: Nie mam już czego udowadniać

  Tomasz Adamek ostatnią walkę w karierze stoczy 26 września w Łodzi, a jego przeciwnikiem będzie Przemysław Saleta. Obaj pięściarze zmierzą się na gali Polsat Boxing Night.
 • Coraz bliżej walki Adamka z Saletą

  Coraz bliżej walki Adamka z Saletą

  To już pewne - czwarta gala Polsat Boxing Night odbędzie się 26 września w łódzkiej Atlas Arenie. W walce wieczoru rękawice skrzyżują prawdopodobnie Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) i Przemysław Saleta (44-7, 22 KO).
 • Saleta: Walka z Adamkiem niemal pewna

  Saleta: Walka z Adamkiem niemal pewna

  Walka pomiędzy Tomaszem Adamkiem (49-4, 29 KO) a Przemysławem Saletą (44-7, 22 KO) jest coraz bardziej prawdopodobna. Drugi z nich był wczoraj gościem programu "Puncher", w którym potwierdził, że rozmowy są bardzo zaawansowane, a niemal wszystkie szczegóły już ustalone.
 • Gmitruk wróci do narożnika Adamka?

  Gmitruk wróci do narożnika Adamka?

  Po latach Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) i Andrzej Gmitruk znowu złączą siły. 63-letni trener stanie w narożniku "Górala", jeżeli ten zdecyduje się stoczyć pożegnalną walkę - poinformował na Twitterze Mateusz Borek.
 • Tomasz Adamek o życiowych planach: Trzeba to zakończyć

  Tomasz Adamek o życiowych planach: Trzeba to zakończyć

  Tomasz Adamek zapowiedział, że chciałby stoczyć w Polsce swój ostatni pojedynek. - Niestety nie da się być w ringu całe życie - powiedział popularny "Góral".
 • Tomasz Adamek wróci do ringu, ale tylko za duże pieniądze

  Tomasz Adamek wróci do ringu, ale tylko za duże pieniądze

  - Co chwilę pojawiają się jakieś oferty, niedawno na przykład z Anglii, ale naprawdę tylko bardzo dobre warunki finansowe mogłyby mnie skłonić do powrotu ze sportowej emerytury - nie ukrywa Tomasz Adamek (49-4, 29 KO), obok Dariusza Michalczewskiego najwybitniejszy polski pięściarz w historii naszego boksu zawodowego.
 • To może być pożegnalna walka Tomasza Adamka

  To może być pożegnalna walka Tomasza Adamka

  Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) może jeszcze wrócić na ring. Jest szansa, że "Góral" stoczy pożegnalną walkę jesienią na antenie Polsatu.
 • David Price chciał walczyć z Tomaszem Adamkiem

  David Price chciał walczyć z Tomaszem Adamkiem

  Dwumetrowy angielski bokser David Price miał ochotę walczyć z Tomaszem Adamkiem, ale ten po porażce z Arturem Szpilką nie zamierza już wracać na ring.
 • Raubo: Dzisiejszy Szpilka przegrałby z dawnym Szpilką

  Raubo: Dzisiejszy Szpilka przegrałby z dawnym Szpilką

  Trener reprezentacji Polski i Rafako Hussars Poland Zbigniew Raubo skrytykował Artura Szpilkę (17-1, 12 KO) w programie "AS Wywiadu" na antenie Sportklubu. Szkoleniowiec dobrze pamięta 25-letniego pięściarza z ringów amatorskich i jego zdaniem "Szpila" był wtedy znacznie lepszym zawodnikiem niż jest obecnie.

Filmy - Tomasz Adamek (35)

 • Adamek skrzyżuje rękawice z Saletą? Michalczewski: To odgrzewany kotlet

  Wszystko wskazuje na to, że 26 września Tomasz Adamek i Przemysław Saleta skrzyżują rękawice podczas gali w Łodzi. Starcie dwóch bokserów wagi ciężkiej będzie walką wieczoru. - Przemek jest średniej klasy zawodnikiem, ale nim jest. A ci wszyscy, którzy mieli się za wielkich bokserów, teraz są na dnie - powiedział Dariusz Michalczewski, były zawodowy mistrz świata w boksie. - U nas jest głód dobrego boksu, ale taka walka to odgrzewany kotlet - dodał. Źródło: Press Focus/x-news
 • Adamek o życiowych planach: Trzeba to zakończyć

  Tomasz Adamek zapowiedział, że chciałby stoczyć w Polsce swój ostatni pojedynek. - Niestety nie da się być w ringu całe życie. Odbyłem już tyle walk, tyle wojen, a dzięki Bogu jestem zdrowy. Trzeba to zakończyć. Chciałem pożegnać się z kibicami i przekazać pałeczkę młodszym - powiedział Adamek. Były zawodowy mistrz świata w boksie dodał, że po zakończeniu kariery nie zamierza wycofać się z aktywnego życia. - Żona mówi, że mam wciąż ADHD, tak więc nie mogę siedzieć w domu i nic nie robić - zakończył 38-letni pięściarz. Źródło: Press Focus/x-news
 • Parzęcki: Adamek wróci, jeśli pojawi się dobra oferta

  Po przegranej walce z Arturem Szpilką Tomasz Adamek zadeklarował, że kończy zawodową karierę. Jednak zdaniem Andrzeja Parzęckiego, byłego wiceprezesa Polskiego Związku Bokserskiego ds. boksu zawodowego, jeśli "Góral" otrzymałby propozycję skrzyżowania rękawic z kimś z grona Mariusz Wach, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Przemysław Saleta, wówczas zdecydowałby się na powrót do ringu. Foto Olimpik/x-news
 • Szpilka: Wiedziałem, że jak się podpale to może się to źle skończyć

  konferencja prasowa Artura Szpilki, po wygranej walce z Tomaszem Adamkiem.