Tomasz Adamek

Synonimy:
adamek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Adamek (1922)

 • Wiaczesław Głazkow tłumaczy się ze słabej formy

  Wiaczesław Głazkow tłumaczy się ze słabej formy

  Wiaczesław Głazkow (18-0-1, 11 KO) trzy tygodnie temu mocno zawiódł. Co prawda pokonał Derrica Rossy'ego, ale zdaniem wielu niedoceniany Amerykanin zrobił wystarczająco dużo, by chociaż zremisować. Teraz pogromca naszego Tomasza Adamka tłumaczy swoją gorszą postawę.
 • Mansour ocenił szanse Adamka w walce ze Szpilką

  Mansour ocenił szanse Adamka w walce ze Szpilką

  Kto wygra walkę Adamka ze Szpilką? Czołowy amerykański "ciężki" Amir Mansour ma swoje zdanie. - Dawny Adamek to, moim zdaniem, znacznie lepszy pięściarz od Szpilki, ale jego ostatnia wersja może mieć problemy - ocenił.
 • Michalczewski: Artur Szpilka to nie jest mój poziom

  Michalczewski: Artur Szpilka to nie jest mój poziom

  W ostatnich tygodniach były mistrz świata Dariusz Michalczewski i Artur Szpilka nie szczędzą sobie "uprzejmości", wymienianych za pomocą mediów.
 • Adamek: Wasilewski wie, że zakończę karierę Szpilki

  Adamek: Wasilewski wie, że zakończę karierę Szpilki

  Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) rzuca nowe światło na negocjacje w sprawie walki z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). "Góral" uważa, że na przeszkodzie stoi główny organizator Andrzej Wasilewski, który nie chce puścić kury znoszącej złote jaja na pewną porażkę, po której bardzo trudno byłoby jeszcze raz przekonać kibiców, że "Szpila" jest w stanie zawojować światowe ringi.
 • Zimnoch: Szpilka nie ma szans w walce z Adamkiem

  Zimnoch: Szpilka nie ma szans w walce z Adamkiem

  Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) wyraźnie podkreśla, że jego zdaniem coś się wydarzy i do pojedynku Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO) ostatecznie nie dojdzie. Ale jeśli stanie się inaczej, to i tak widzi tylko jednego faworyta - "Górala" z Gilowic.
 • Zimnoch nie wierzy, że Szpilka zmierzy się z Adamkiem

  Zimnoch nie wierzy, że Szpilka zmierzy się z Adamkiem

  Wszystko jest już dogadane i Artur Szpilka (16-1, 12 KO) 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night ma skrzyżować rękawice z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) wciąż nie wierzy, że tego dnia ci panowie naprawdę staną oko w oko. - Uwierzę jak zobaczę - twierdzi niedoszły rywal "Szpili".
 • To już pewne: 8 listopada walka Adamka ze Szpilką

  To już pewne: 8 listopada walka Adamka ze Szpilką

  Informacje z ostatnich dni znalazły oficjalne potwierdzenie. 8 listopada w Krakowie Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night.
 • Adamek nie chce powtórzyć błędu sprzed walki z Kliczką

  Adamek nie chce powtórzyć błędu sprzed walki z Kliczką

  8 listopada w Krakowie Tomasz Adamek stoczy walkę z Arturem Szpilką. "Góral" nie chce powtórzyć błędu, jaki popełnił przed walką z Witalijem Kliczką.
 • Artur Szpilka rywalem Tomasza Adamka

  Artur Szpilka rywalem Tomasza Adamka

  To już pewne, Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) zmierzy się w kolejnym pojedynku z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO) - poinformował "Super Express". Walka odbędzie się 8 listopada w Krakowie.
 • Adamek: Od najbliższej walki będzie zależała kolejna

  Adamek: Od najbliższej walki będzie zależała kolejna

  - Coś tam się ruszam, choć jeszcze nie boksersko. Na razie jest jeszcze odpoczynek - powiedział Tomasz Adamek (49-3, 29 KO), który wciąż czeka na konkretne nazwisko rywala listopadowej gali Polsat Boxing Night w Krakowie. Dwóch kandydatów do starcia z "Góralem" to Artur Szpilka (16-1, 12 KO) oraz Mariusz Wach (27-1, 15 KO). - Od tej najbliższej walki będzie zależała kolejna - powiedział.

Filmy - Tomasz Adamek (25)

 • Tomasz Adamek o walce ze Szpilką: Po Gołocie nadal mnie obrażają

  Coraz głośniej mówi się o pojedynku Tomasza Adamka z Arturem Szpilką. Były mistrz świata jest niechętny do walki z polskim rywalem. - 7 listopada będę gotowy. Raczej nie będzie to Polak, tylko ktoś z zagranicy. Po walce z Andrzejem Gołotą jestem cały czas obrażany, że pokonałem rodaka - powiedział Adamek. Pięściarz ma nadzieję na starcie o pas mistrza świata wagi ciężkiej. - Jeżeli wygram najbliższą walkę, to szansa zawsze jest. Czuję się dobrze i odczuwam głód powrotu na ring - dodał Adamek. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Michalczewski: Adamek rozmienia się na drobne

  Wszystko wskazuje na to, że 18 października dojdzie do jednej z najbardziej oczekiwanych walk w polskiej wadze ciężkiej. Tomasz Adamek zgodził się na warunki, jakie przedstawił mu Polsat i podczas gali w Łodzi zmierzy się z Arturem Szpilką. Były mistrz świata wagi półciężkiej Dariusz Michalczewski stwierdził, że ten pojedynek może być ostatnią szansą dla Adamka na zarobienie na ringu poważnych pieniędzy. - Tą walką ze Szpilką już się całkowicie rozmienia na drobne - powiedział były bokser. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Adamek - Briggs I skrót walki

  Skrót pierwszej walki Tomasza Adamka z Paulem Briggsem o pas WBC
 • Adamek o procesie z Wprost

  Tomasz Adamek podtrzymał decyzję o tym, że pozwie do sądu tygodnik "Wprost" za publikację na jego temat, odniósł się też do zarzutów o rzekomej jeździe w USA pod wpływem alkoholu. Źródło: agencja x-news.