Tomasz Adamek

Synonimy:
adamek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Adamek (2058)

 • Gmitruk wróci do narożnika Adamka?

  Gmitruk wróci do narożnika Adamka?

  Po latach Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) i Andrzej Gmitruk znowu złączą siły. 63-letni trener stanie w narożniku "Górala", jeżeli ten zdecyduje się stoczyć pożegnalną walkę - poinformował na Twitterze Mateusz Borek.
 • Tomasz Adamek o życiowych planach: Trzeba to zakończyć

  Tomasz Adamek o życiowych planach: Trzeba to zakończyć

  Tomasz Adamek zapowiedział, że chciałby stoczyć w Polsce swój ostatni pojedynek. - Niestety nie da się być w ringu całe życie - powiedział popularny "Góral".
 • Tomasz Adamek wróci do ringu, ale tylko za duże pieniądze

  Tomasz Adamek wróci do ringu, ale tylko za duże pieniądze

  - Co chwilę pojawiają się jakieś oferty, niedawno na przykład z Anglii, ale naprawdę tylko bardzo dobre warunki finansowe mogłyby mnie skłonić do powrotu ze sportowej emerytury - nie ukrywa Tomasz Adamek (49-4, 29 KO), obok Dariusza Michalczewskiego najwybitniejszy polski pięściarz w historii naszego boksu zawodowego.
 • To może być pożegnalna walka Tomasza Adamka

  To może być pożegnalna walka Tomasza Adamka

  Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) może jeszcze wrócić na ring. Jest szansa, że "Góral" stoczy pożegnalną walkę jesienią na antenie Polsatu.
 • David Price chciał walczyć z Tomaszem Adamkiem

  David Price chciał walczyć z Tomaszem Adamkiem

  Dwumetrowy angielski bokser David Price miał ochotę walczyć z Tomaszem Adamkiem, ale ten po porażce z Arturem Szpilką nie zamierza już wracać na ring.
 • Raubo: Dzisiejszy Szpilka przegrałby z dawnym Szpilką

  Raubo: Dzisiejszy Szpilka przegrałby z dawnym Szpilką

  Trener reprezentacji Polski i Rafako Hussars Poland Zbigniew Raubo skrytykował Artura Szpilkę (17-1, 12 KO) w programie "AS Wywiadu" na antenie Sportklubu. Szkoleniowiec dobrze pamięta 25-letniego pięściarza z ringów amatorskich i jego zdaniem "Szpila" był wtedy znacznie lepszym zawodnikiem niż jest obecnie.
 • Tomasz Adamek odniósł się do zarzutów dopingowych

  Tomasz Adamek odniósł się do zarzutów dopingowych

  Andrzej Wasilewski zapowiedział, że zakończy współpracę z Dawidem Kosteckim (39-2, 25 KO), jeśli potwierdzi się sprawa dopingu. Uczynił to w programie "Puncher", w którym do zarzutów dopingowych wobec swojej osoby odniósł się także Tomasz Adamek.
 • Adamek i Kostecki mogą wnioskować o próbki "B"

  Adamek i Kostecki mogą wnioskować o próbki "B"

  Szef Polskiego Wydziału Boksu Zawodowego Krzysztof Kraśnicki stwierdził, że Tomasz Adamek i Dawid Kostecki mają siedem dni na złożenie wniosków o zbadanie próbek "B". Badania antydopingowe wykazały obecność niedozwolonych substancji w organizmach obu pięściarzy.
 • Tomasz Adamek na dopingu?

  Tomasz Adamek na dopingu?

  Dawid Kostecki nie jest jedynym uczestnikiem listopadowej gali Polsat Boxing Night, w którego organizmie wykryto zakazaną substancję. Jak informuje "Przegląd Sportowy", podejrzany o stosowanie niedozwolonych środków jest też jeden z dwóch głównych bohaterów krakowskich zawodów - Tomasz Adamek (49-4, 29 KO).
 • Cunningham: Walka z Adamkiem to była dla mnie nauczka

  Cunningham: Walka z Adamkiem to była dla mnie nauczka

  W najbliższy weekend, po latach tułaczki po Europie i problemach osobistych, Steve Cunningham (28-6, 13 KO) w końcu dostąpi jednego z największych bokserskich zaszczytów - walki na antenie stacji HBO. W debiucie na antenie potężnej stacji zmierzy się z Wiaczesławem Głazkowem (19-0-1, 12 KO).

Filmy - Tomasz Adamek (34)

 • Adamek o życiowych planach: Trzeba to zakończyć

  Tomasz Adamek zapowiedział, że chciałby stoczyć w Polsce swój ostatni pojedynek. - Niestety nie da się być w ringu całe życie. Odbyłem już tyle walk, tyle wojen, a dzięki Bogu jestem zdrowy. Trzeba to zakończyć. Chciałem pożegnać się z kibicami i przekazać pałeczkę młodszym - powiedział Adamek. Były zawodowy mistrz świata w boksie dodał, że po zakończeniu kariery nie zamierza wycofać się z aktywnego życia. - Żona mówi, że mam wciąż ADHD, tak więc nie mogę siedzieć w domu i nic nie robić - zakończył 38-letni pięściarz. Źródło: Press Focus/x-news
 • Parzęcki: Adamek wróci, jeśli pojawi się dobra oferta

  Po przegranej walce z Arturem Szpilką Tomasz Adamek zadeklarował, że kończy zawodową karierę. Jednak zdaniem Andrzeja Parzęckiego, byłego wiceprezesa Polskiego Związku Bokserskiego ds. boksu zawodowego, jeśli "Góral" otrzymałby propozycję skrzyżowania rękawic z kimś z grona Mariusz Wach, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i Przemysław Saleta, wówczas zdecydowałby się na powrót do ringu. Foto Olimpik/x-news
 • Szpilka: Wiedziałem, że jak się podpale to może się to źle skończyć

  konferencja prasowa Artura Szpilki, po wygranej walce z Tomaszem Adamkiem.
 • Oficjalne ważenie przed walka Adamek vs Szpilka

  W obecności kilkuset fanów Tomasz Adamek i Artur Szpilka stanęli na wadze przed sobotnią walką w Kraków Arenie na gali Polsat Boxing Night. Cięższy okazał się Adamek.