Tomasz Adamek

Synonimy:
adamek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Adamek (1912)

 • Zimnoch nie wierzy, że Szpilka zmierzy się z Adamkiem

  Zimnoch nie wierzy, że Szpilka zmierzy się z Adamkiem

  Wszystko jest już dogadane i Artur Szpilka (16-1, 12 KO) 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night ma skrzyżować rękawice z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) wciąż nie wierzy, że tego dnia ci panowie naprawdę staną oko w oko. - Uwierzę jak zobaczę - twierdzi niedoszły rywal "Szpili".
 • To już pewne: 8 listopada walka Adamka ze Szpilką

  To już pewne: 8 listopada walka Adamka ze Szpilką

  Informacje z ostatnich dni znalazły oficjalne potwierdzenie. 8 listopada w Krakowie Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką w walce wieczoru gali Polsat Boxing Night.
 • Adamek nie chce powtórzyć błędu sprzed walki z Kliczką

  Adamek nie chce powtórzyć błędu sprzed walki z Kliczką

  8 listopada w Krakowie Tomasz Adamek stoczy walkę z Arturem Szpilką. "Góral" nie chce powtórzyć błędu, jaki popełnił przed walką z Witalijem Kliczką.
 • Artur Szpilka rywalem Tomasza Adamka

  Artur Szpilka rywalem Tomasza Adamka

  To już pewne, Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) zmierzy się w kolejnym pojedynku z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO) - poinformował "Super Express". Walka odbędzie się 8 listopada w Krakowie.
 • Adamek: Od najbliższej walki będzie zależała kolejna

  Adamek: Od najbliższej walki będzie zależała kolejna

  - Coś tam się ruszam, choć jeszcze nie boksersko. Na razie jest jeszcze odpoczynek - powiedział Tomasz Adamek (49-3, 29 KO), który wciąż czeka na konkretne nazwisko rywala listopadowej gali Polsat Boxing Night w Krakowie. Dwóch kandydatów do starcia z "Góralem" to Artur Szpilka (16-1, 12 KO) oraz Mariusz Wach (27-1, 15 KO). - Od tej najbliższej walki będzie zależała kolejna - powiedział.
 • Wach zastąpi Szpilkę? Jest stanowisko promotora

  Wach zastąpi Szpilkę? Jest stanowisko promotora

  W poniedziałek pojawiła się informacja o możliwej walce Mariusza Wacha (27-1, 15 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO), do której miałoby dojść na gali z cyklu Polsat Boxing Night, 8 listopada w krakowskiej hali Arena. "Wiking" miałby zastąpić Artura Szpilkę (16-1, 12 KO), który podobno oczekiwał zbyt wysokiego wynagrodzenia za pojedynek z "Góralem".
 • Wach zastąpi Szpilkę w walce z Adamkiem?

  Wach zastąpi Szpilkę w walce z Adamkiem?

  Jak zdradził członek obozu Mariusza Wacha (27-1, 15 KO), być może nieaktywny od ponad półtora roku olbrzym zastąpi Artura Szpilkę (16-1, 12 KO) w konfrontacji z Tomkiem Adamkiem (49-3, 29 KO), do jakiej miałoby dojść podczas gali Polsat Boxing Night 8 listopada w Krakowie.
 • Walka Szpilki z Adamkiem:

  Walka Szpilki z Adamkiem: "To najlepszy moment"

  - Czułem się słaby fizycznie. Chciałem być szybki, ale brakowało tej siły fizycznej. Postanowiłem, że będę ważył 108 kg. Wcześniej, na tych ważniejszych walkach, było 105. Czułem się silny, ale byłem jakiś taki spasiony. Teraz jest inaczej - zapewnia w rozmowie z dziennikarzem TVN24 Artur Szpilka (16-1, 12 KO), szykowany do starcia z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO) podczas Polsat Boxing Night.
 • Tomasz Adamek o walce ze Szpilką: Po Gołocie nadal mnie obrażają

  Tomasz Adamek o walce ze Szpilką: Po Gołocie nadal mnie obrażają

  Coraz głośniej mówi się o pojedynku Tomasza Adamka z Arturem Szpilką. Były mistrz świata jest niechętny do walki z polskim rywalem.
 • Artur Szpilka imponuje muskulaturą i waży 108 kg

  Artur Szpilka imponuje muskulaturą i waży 108 kg

  Po bolesnej porażce w styczniu Artur Szpilka (16-1, 12 KO) doszedł do wniosku, że musi jeszcze popracować nad tężyzną fizyczną. Jak widać ciężka praca przynosi efekty.

Filmy - Tomasz Adamek (25)

 • Tomasz Adamek o walce ze Szpilką: Po Gołocie nadal mnie obrażają

  Coraz głośniej mówi się o pojedynku Tomasza Adamka z Arturem Szpilką. Były mistrz świata jest niechętny do walki z polskim rywalem. - 7 listopada będę gotowy. Raczej nie będzie to Polak, tylko ktoś z zagranicy. Po walce z Andrzejem Gołotą jestem cały czas obrażany, że pokonałem rodaka - powiedział Adamek. Pięściarz ma nadzieję na starcie o pas mistrza świata wagi ciężkiej. - Jeżeli wygram najbliższą walkę, to szansa zawsze jest. Czuję się dobrze i odczuwam głód powrotu na ring - dodał Adamek. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Michalczewski: Adamek rozmienia się na drobne

  Wszystko wskazuje na to, że 18 października dojdzie do jednej z najbardziej oczekiwanych walk w polskiej wadze ciężkiej. Tomasz Adamek zgodził się na warunki, jakie przedstawił mu Polsat i podczas gali w Łodzi zmierzy się z Arturem Szpilką. Były mistrz świata wagi półciężkiej Dariusz Michalczewski stwierdził, że ten pojedynek może być ostatnią szansą dla Adamka na zarobienie na ringu poważnych pieniędzy. - Tą walką ze Szpilką już się całkowicie rozmienia na drobne - powiedział były bokser. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Adamek - Briggs I skrót walki

  Skrót pierwszej walki Tomasza Adamka z Paulem Briggsem o pas WBC
 • Adamek o procesie z Wprost

  Tomasz Adamek podtrzymał decyzję o tym, że pozwie do sądu tygodnik "Wprost" za publikację na jego temat, odniósł się też do zarzutów o rzekomej jeździe w USA pod wpływem alkoholu. Źródło: agencja x-news.