Tomasz Adamek

Synonimy:
adamek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Adamek (1930)

 • Szpilka zarzucił Adamkowi stosowanie dopingu!

  Szpilka zarzucił Adamkowi stosowanie dopingu!

  - Mówi się, że Adamek brał doping. Czemu nie chce się poddać testom? Tłumaczenie, że stoczył kilkadziesiąt walk jest śmieszne. Co to w ogóle za pier...? – powiedział Artur Szpilka podczas konferencji prasowej przed walką z Tomaszem Adamkiem, która odbędzie się 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night w Kraków Arenie.
 • Adamek o walce ze Szpilką: Pokażę, na czym polega dobry boks

  Adamek o walce ze Szpilką: Pokażę, na czym polega dobry boks

  - Jestem zdrowy i mam nadzieję, że pokażę dobry boks oraz +starego Adamka+" - zapowiada Tomasz Adamek przed starciem z Arturem Szpilką, do jakiego dojdzie 8 listopada w Krakowie. Dzisiaj obaj pięściarze spotkali się podczas konferencji prasowej.
 • Adamek już w Polsce: Jestem zdrowy i głodny walki

  Adamek już w Polsce: Jestem zdrowy i głodny walki

  Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) przyleciał dziś do Polski, gdzie będzie przygotowywał się do listopadowej walki z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). - Odpocząłem, jestem zdrowy, głodny walki, mam nadzieję, że obóz przepracuję solidnie, będę świeży w ringu i pokażę, jak się wygrywa - powiedział po przylocie "Góral".
 • Adamek - Szpilka: młodzian wygraża pięścią

  Adamek - Szpilka: młodzian wygraża pięścią

  Pięściarz Artur Szpilka wygraża pięścią rutyniarzowi Tomaszowi Adamkowi przed ciekawie zapowiadającą się walką, do jakiej dojdzie 8 listopada w Kraków Arenie.
 • Wiaczesław Głazkow tłumaczy się ze słabej formy

  Wiaczesław Głazkow tłumaczy się ze słabej formy

  Wiaczesław Głazkow (18-0-1, 11 KO) trzy tygodnie temu mocno zawiódł. Co prawda pokonał Derrica Rossy'ego, ale zdaniem wielu niedoceniany Amerykanin zrobił wystarczająco dużo, by chociaż zremisować. Teraz pogromca naszego Tomasza Adamka tłumaczy swoją gorszą postawę.
 • Mansour ocenił szanse Adamka w walce ze Szpilką

  Mansour ocenił szanse Adamka w walce ze Szpilką

  Kto wygra walkę Adamka ze Szpilką? Czołowy amerykański "ciężki" Amir Mansour ma swoje zdanie. - Dawny Adamek to, moim zdaniem, znacznie lepszy pięściarz od Szpilki, ale jego ostatnia wersja może mieć problemy - ocenił.
 • Michalczewski: Artur Szpilka to nie jest mój poziom

  Michalczewski: Artur Szpilka to nie jest mój poziom

  W ostatnich tygodniach były mistrz świata Dariusz Michalczewski i Artur Szpilka nie szczędzą sobie "uprzejmości", wymienianych za pomocą mediów.
 • Adamek: Wasilewski wie, że zakończę karierę Szpilki

  Adamek: Wasilewski wie, że zakończę karierę Szpilki

  Tomasz Adamek (49-3, 29 KO) rzuca nowe światło na negocjacje w sprawie walki z Arturem Szpilką (16-1, 12 KO). "Góral" uważa, że na przeszkodzie stoi główny organizator Andrzej Wasilewski, który nie chce puścić kury znoszącej złote jaja na pewną porażkę, po której bardzo trudno byłoby jeszcze raz przekonać kibiców, że "Szpila" jest w stanie zawojować światowe ringi.
 • Zimnoch: Szpilka nie ma szans w walce z Adamkiem

  Zimnoch: Szpilka nie ma szans w walce z Adamkiem

  Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) wyraźnie podkreśla, że jego zdaniem coś się wydarzy i do pojedynku Artura Szpilki (16-1, 12 KO) z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO) ostatecznie nie dojdzie. Ale jeśli stanie się inaczej, to i tak widzi tylko jednego faworyta - "Górala" z Gilowic.
 • Zimnoch nie wierzy, że Szpilka zmierzy się z Adamkiem

  Zimnoch nie wierzy, że Szpilka zmierzy się z Adamkiem

  Wszystko jest już dogadane i Artur Szpilka (16-1, 12 KO) 8 listopada podczas gali Polsat Boxing Night ma skrzyżować rękawice z Tomaszem Adamkiem (49-3, 29 KO). Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO) wciąż nie wierzy, że tego dnia ci panowie naprawdę staną oko w oko. - Uwierzę jak zobaczę - twierdzi niedoszły rywal "Szpili".

Filmy - Tomasz Adamek (26)

 • Artur Szpilka: Nie ma sensu gadać

  Artur Szpilka i Tomasz Adamek spotkali się po raz pierwszy przed planowaną na 8 listopada galą Polsat Boxing Night. "Szpila" i "Góral" skrzyżują rękawice w walce wieczoru imprezy organizowanej w Kraków Arenie. Dostawca X-NEWS
 • Tomasz Adamek o walce ze Szpilką: Po Gołocie nadal mnie obrażają

  Coraz głośniej mówi się o pojedynku Tomasza Adamka z Arturem Szpilką. Były mistrz świata jest niechętny do walki z polskim rywalem. - 7 listopada będę gotowy. Raczej nie będzie to Polak, tylko ktoś z zagranicy. Po walce z Andrzejem Gołotą jestem cały czas obrażany, że pokonałem rodaka - powiedział Adamek. Pięściarz ma nadzieję na starcie o pas mistrza świata wagi ciężkiej. - Jeżeli wygram najbliższą walkę, to szansa zawsze jest. Czuję się dobrze i odczuwam głód powrotu na ring - dodał Adamek. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Michalczewski: Adamek rozmienia się na drobne

  Wszystko wskazuje na to, że 18 października dojdzie do jednej z najbardziej oczekiwanych walk w polskiej wadze ciężkiej. Tomasz Adamek zgodził się na warunki, jakie przedstawił mu Polsat i podczas gali w Łodzi zmierzy się z Arturem Szpilką. Były mistrz świata wagi półciężkiej Dariusz Michalczewski stwierdził, że ten pojedynek może być ostatnią szansą dla Adamka na zarobienie na ringu poważnych pieniędzy. - Tą walką ze Szpilką już się całkowicie rozmienia na drobne - powiedział były bokser. Źródło: Foto Olimpik/x-news
 • Adamek - Briggs I skrót walki

  Skrót pierwszej walki Tomasza Adamka z Paulem Briggsem o pas WBC