Tomasz Adamek

Synonimy:
adamek,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tomasz Adamek (2284)

 • Andrzej Gołota: Spoczywaj w pokoju, trenerze

  Andrzej Gołota: Spoczywaj w pokoju, trenerze

  Polskie środowisko bokserskie z wielkim smutkiem przyjęło informację o śmierci legendarnego trenera Louisa "Lou" Duvy, który odszedł do wieczności w wieku 94 lat w szpitalu w Paterson (New Jersey). Poruszony śmiercią amerykańskiego szkoleniowca jest między innymi jego wieloletni podopieczny Andrzej Gołota.
 • Andrzej Fonfara zmierzy się w Nowym Jorku z Chadem Dawsonem

  Andrzej Fonfara zmierzy się w Nowym Jorku z Chadem Dawsonem

  Stało się to, o czym spekulowano od dobrych kilku tygodni. Andrzej Fonfara (28-4, 16 KO) 4 marca w nowojorskiej Barclays Centre skrzyżuje rękawice na dystansie dziesięciu rund z Chadem Dawsonem (34-4, 19 KO). W głównym pojedynku wieczoru Keith Thurman podejmie Danny'ego Garcię.
 • Dwadzieścia przerażających nokautów 2016 roku

  Dwadzieścia przerażających nokautów 2016 roku

  Kanał "EditinKing Boxing Channel" wybrał dwadzieścia najbardziej porażających nokautów 2016 roku. W tym niechlubnym rankingu znalazło się aż trzech polskich pięściarzy.
 • Władimir Kliczko ma coś z... Tomasza Adamka

  Władimir Kliczko ma coś z... Tomasza Adamka

  Szeroko zakrojona promocja walki, zwłaszcza pojedynku dekady, ma swoje prawa, ale wszystko ma swoje granice. Tymczasem były czempion Władimir Kliczko przekonuje, że do pojedynku o dwa mistrzowskie pasy z Anthony'm Joshuą przystąpi tak dysponowany, jak jeszcze nie był nigdy w swojej karierze.
 • ​Artur Szpilka: Walkę Andrzeja Wawrzyka z Tomaszem Adamkiem bym zobaczył

  ​Artur Szpilka: Walkę Andrzeja Wawrzyka z Tomaszem Adamkiem bym zobaczył

  Przebywający w Stanach Zjednoczonych Artur Szpilka włączył się w dyskusję, która rozgorzała po czwartkowej publikacji przez Interię autorskiej rozmowy z promotorem boksu Andrzejem Wasilewskim. Współwłaściciel grupy Sferis KnockOut Promotions w wywiadzie przekonuje, że jego zawodnik Andrzej Wawrzyk zasługuje na walkę z Tomaszem Adamkiem podczas przyszłorocznej gali "Polsat Boxing Night" w Tauron Arenie Kraków.
 • ​Wasilewski: Andrzej Wawrzyk zasługuje na walkę z Tomaszem Adamkiem

  ​Wasilewski: Andrzej Wawrzyk zasługuje na walkę z Tomaszem Adamkiem

  - Ściągnięcie do Polski kolejnego, anonimowego gościa, typu Eric Molina 2, który nie dość, że wygrał z Tomaszem Adamkiem, to jeszcze zapewnił średnią sprzedaż pay-per-view, kompletnie nic nie buduje na przyszłość, na kolejne edycje "Polsat Boxing Night" - mówi w rozmowie z Interią Andrzej Wasilewski, współpromotor Andrzeja Wawrzyka i współwłaściciel największej w kraju grupy promotorskiej Sferis KnockOut Promotions.
 • ​Andrzej Wawrzyk rzuca rękawicę Tomaszowi Adamkowi

  ​Andrzej Wawrzyk rzuca rękawicę Tomaszowi Adamkowi

  Były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej, 29-letni Andrzej Wawrzyk, w ekskluzywnej rozmowie z Interią wyzywa na pojedynek Tomasza "Górala" Adamka. Pięściarz jest przekonany, że takie starcie pretenduje do rangi walki wieczoru, podczas przełożonej na przyszły rok gali "Polsat Boxing Night" w Tauron Arenie Kraków.
 • ​"Diablo" Włodarczyk: Szpilka jest dziurawy jak szwajcarski ser

  ​"Diablo" Włodarczyk: Szpilka jest dziurawy jak szwajcarski ser

  - Dla Szpilki jestem "Diablicą"? Wejdę do ringu, żeby go znokautować - zapowiada w pierwszej części rozmowy z Interią Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, zapytany o potencjalną walkę z Arturem Szpilką i prowokacyjne odzywki ze strony młodszego kolegi. Były dwukrotny mistrz świata kategorii junior ciężkiej prognozuje, że starcie ze "Szpilą" może wydarzyć się w nieodległej przyszłości.
 • Przemysław Saleta: Walkę Tomasza Adamka wyobrażam sobie w formule pożegnalnej

  Przemysław Saleta: Walkę Tomasza Adamka wyobrażam sobie w formule pożegnalnej

  - Tomasz Adamek ma teraz nie współpracować z trenerem Rogerem Bloodworthem. Roger mówił Tomkowi to, co ten chciał usłyszeć, a nie to, co powinien. Warto mieć u boku kogoś obiektywnego i na tyle odważnego, żeby w oczy powiedział ci coś, co tobie jest niemiłe i czego sam nie potrafisz ocenić - powiedział Interii znany wojownik Przemysław Saleta, który ocenia plany powrotu "Górala" na ring.
 • Tomasz Adamek wraca na ring!

  Tomasz Adamek wraca na ring!

  Tomasz Adamek (50-5, 30 KO) wraca do zawodowego boksu! O swojej decyzji "Góral" poinformował w magazynie "Puncher" na antenie stacji Polsat Sport.

Filmy - Tomasz Adamek (50)

 • Adamek znokautowany. "Smutne, że wielcy mistrzowie nie umieją powiedzieć dość"

  Tomasz Adamek przegrał przez nokaut w dziesiątej rundzie z Erikiem Moliną podczas walki wieczoru gali bokserskiej w Krakowie. Po starciu niemal 40-letni pięściarz z Gilowic ogłosił zakończenie kariery. - Tacy zawodnicy, którzy zasłużyli się dla polskiego boksu, nie powinni w taki sposób żegnać się ze sportem. Podobnie było po walce ze Szpilką, wtedy też zapowiadał koniec i powinien dotrzymać słowa. Nie wiadomo, czy za jakiś czas za parę groszy znowu mu się nie zachce boksować z takim Saletą czy Gołotą. Smutne jest to, że wielcy mistrzowie nie umieją powiedzieć "dość", a telewizja promuje takich ludzi. I tak podziwiam Adamka, że wyszedł na ring - powiedział były mistrz olimpijski w boksie Jerzy Rybicki. Źródło: Press Focus/x-news
 • Eric Molina wzruszony po pokonaniu Tomasza Adamka

  Eric Molina pokonał Tomasza Adamka przez nokaut w 10. rundzie podczas bokserskiej gali w Krakowie. - Czekałem na to całe lata. Wszyscy eksperci zawsze mnie skreślali. Zawsze! Ale ja się nie załamywałem. Po porażkach wracałem mocniejszy i pokazałem, że nie można mnie złamać. Tak napisałem moją historię - mówił Amerykanin ze łzami w oczach.
 • Adamek-Molina. Gmitruk o nadchodzącej walce

  2 kwietnia podczas gali Polsat Boxing Night w Krakowie Tomasz Adamek stoczy pojedynek z Erikiem Moliną, który jeszcze rok temu walczył o pas mistrza świata federacji WBC. - Twardy, solidny, silny przeciwnik. Dla jednego i drugiego to ważna walka. Dla Adamka może być przepustką walki o najwyższe trofea. Z kolei dla Moliny, wygrywając z Tomkiem będzie on dalej atrakcyjnym przeciwnikiem dla wielu pięściarzy w USA - ocenił Andrzej Gmitruk, były trener Adamka. Press Focus/x-news
 • Tomasz Adamek odpowiedział na zaczepki Moliny

  Tomasz Adamek odpowiedział na zaczepki Erika Moliny.