TIR-y

Synonimy:
TIR, tiry
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TIR-y (324)

Filmy - TIR-y (14)

 • O włos od czołówki z tirem... Wjechał za to w inny samochód

  Policja z Queensland opublikowała materiał wideo z wypadku samochodowego na autostradzie w mieście Coolbie. Jak się okazało, kierowca, który spowodował kraksę, jechał skradzionym autem i podążał za innym pojazdem przywłaszczonym przez złodziei. W wyniku kraksy ucierpiały trzy starsze osoby, podróżujące Toyotą Kluger, w którą uderzył mężczyzna, by uniknąć czołówki z tirem. (STORYFUL/x-news)
 • Niecodzienny wypadek w stanie Ohio. Potężny wiatr wywrócił ciężarówkę

  Do niecodziennego wypadku doszło w Toledo w stanie Ohio. Potężny podmuch wiatru uderzył bok naczepy ciężarówki z taką mocą, że kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który przewrócił się na bok. Na szczęście prowadzącemu samochód nic poważnego się nie stało. (STORYFUL/x-news)
 • Tir zawisł nad przepaścią

  Podczas trudnych warunków atmosferycznych łatwo o wypadek drogowy. Przekonał się o tym jeden z kierowców ciężarówki ze Szwecji. Jego samochód wpadł w poślizg i wypadł z drogi nad urwiskiem. Szczęśliwie dla kierowcy, tir nie spadł w przepaść, ale w nietypowy sposób zawisł między drogą a uskokiem.
 • Jak pan Henryk zablokował pół Warszawy

  Nietypową formę protestu wybrał sobie kierujący samochodem ciężarowym, który zablokował przejazd Rondem Radosława w dniu 17.09.2013. O godzinie 16:00 zatrzymał swój pojazd na rondzie w poprzek torowiska tramwajowego twierdząc, że czas pracy mu się skończył i musi stać tam do godziny 20, protestując w ten sposób przeciwko jakości życia w Polsce i towarzyszącemu jej wyzyskowi. Na nic się zdały perswazje Nadzoru Ruchu, kierowca pozostawał nieugięty. Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną, gdyż kierujący zagroził, że w przypadku próby wdarcia się do kabiny podpali samochód. Jak zakończyła się ta sprawa? Zobaczcie!