TIR-y

Synonimy:
TIR, tiry
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - TIR-y (324)

Filmy - TIR-y (13)

 • Tir zawisł nad przepaścią

  Podczas trudnych warunków atmosferycznych łatwo o wypadek drogowy. Przekonał się o tym jeden z kierowców ciężarówki ze Szwecji. Jego samochód wpadł w poślizg i wypadł z drogi nad urwiskiem. Szczęśliwie dla kierowcy, tir nie spadł w przepaść, ale w nietypowy sposób zawisł między drogą a uskokiem.
 • Silny wiatr w starciu z tirem

  Do wypadku brakowało niewiele...
 • Jak pan Henryk zablokował pół Warszawy

  Nietypową formę protestu wybrał sobie kierujący samochodem ciężarowym, który zablokował przejazd Rondem Radosława w dniu 17.09.2013. O godzinie 16:00 zatrzymał swój pojazd na rondzie w poprzek torowiska tramwajowego twierdząc, że czas pracy mu się skończył i musi stać tam do godziny 20, protestując w ten sposób przeciwko jakości życia w Polsce i towarzyszącemu jej wyzyskowi. Na nic się zdały perswazje Nadzoru Ruchu, kierowca pozostawał nieugięty. Na miejsce wezwano policję oraz straż pożarną, gdyż kierujący zagroził, że w przypadku próby wdarcia się do kabiny podpali samochód. Jak zakończyła się ta sprawa? Zobaczcie!
 • O krok od tragedii w Szczecinie!

  W Szczecinie przy ul. Gdańskiej doszło do sytuacji, w której do tragedii brakowało niewiele. Gdzie kierowca tira miał rozum?