teledyski

Synonimy:
klip, klipy teledysk
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Teledyski (4048)

Zdjęcia - Teledyski (22)

 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami
 • muzyka.interia.pl
  "Kaczuszki" z dzieciakami

Filmy - Teledyski (58)

 • Donatan o Maryli Rodowicz: Zaskoczyła mnie

  Donatan, który stworzył klip do nowej piosenki Maryli Rodowicz zatytułowany „Pełnia”, zdradził, że wokalistka podczas pracy bardzo dbała o szczegóły, podobnie jak on, stąd sukces teledysku, który na YouTube obejrzało już prawie 2,4 mln widzów. Producent był także zdziwiony, że wokalistka osobiście pilnuje wszystkich spraw związanych z jej występami. Radziła mu robić podobnie.
 • Tomasz Lubert o kontrowersyjnym teledysku Marii Niklińskiej

  Maria Niklińska mocno wchodzi na rynek muzyczny. Wokalistka zaszokowała publiczność teledyskiem do kawałka „Ile jeszcze”, w którym wciela się w rolę zakonnicy całującej się z inną kobietą. Zdaniem Tomasza Luberta, autora piosenki, w klipie nie ma nic zdrożnego, a Niklińska dobrze zrobiła, stawiając na kontrowersję. Zaznacza jednak, że sam nie nakręciłby takiego wideo.
 • Na planie teledysku do piosenki "Ostatni raz" Haliny Mlynkovej

  Nie życzyłbym sobie, żeby ten teledysk był prawdziwy - wzdycha Leszek Wronka, producent muzyczny, a prywatnie narzeczony Haliny Mlynkovej. Wronka i Mlynkova wraz z polsko-słowacko-czeską ekipą nagrywali teledysk do piosenki "Ostatni raz", która została SuperPremierą na tegorocznym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Teledysk i piosenka opowiadają o przegranej miłości. Na planie artystce towarzyszył przystojny brunet, który wcielił się w jej ukochanego. Zdjęcia powstawały w malowniczych okolicach słowackiego miasta Preszów. (Dzień Dobry TVN/x-news)