Szlachetna Paczka

Artykuły - Szlachetna Paczka (188)

 • Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Kto z najwybitniejszych polskich sportowców wierzy w Mikołaja, kto był grzeczny i spodziewa się prezentu, a kto już teraz wie, że pod choinką znajdzie rózgę? W tym przedświątecznym tygodniu w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby mieli piękne święta.
 • Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Jaki był najpiękniejszy prezent, który Robert Lewandowski znalazł pod choinką i o czym marzyła Agnieszka Radwańska, kiedy miała kilka lat? W specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby i oni mieli piękne święta.
 • Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Czy mistrzynię olimpijską Anitę Włodarczyk da się zagonić do przedświątecznego sprzątania? Co Rafał Majka robi w każdy wigilijny poranek? I jaka jest ulubiona wigilijna potrawa Mai Włoszczowskiej? Zobaczcie jak spędzają święta polscy sportowcy. W tym przedświątecznym tygodniu, w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby oni również mieli piękne święta!
 • Polscy sportowcy opowiadają o idealnych świętach

  Polscy sportowcy opowiadają o idealnych świętach

  Szlachetna Paczka zapytała najwybitniejszych polskich sportowców o to, jak wyobrażają sobie swoje idealne święta. Musi być choinka, prezenty, czy wystarczy tylko karp? W tym przedświątecznym tygodniu w specjalnym cyklu Interii i Szlachewtnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i samemu pomóc potrzebującym, aby oni mieli również piękne święta.
 • "Szlachetna Paczka" wiślaków

  "Szlachetna Paczka" wiślaków

  Piłkarze i sztab szkoleniowy Wisły Kraków przyłączyli się do akcji "Szlachetna Paczka".
 • Grzegorz Krychowiak ma wielkie serce. Piłkarz wsparł „Szlachetną Paczkę”

  Grzegorz Krychowiak ma wielkie serce. Piłkarz wsparł „Szlachetną Paczkę”

  – To, co robicie, jest naprawdę niewiarygodne. Walczcie dalej. Jesteśmy z wami – powiedział Grzegorz Krychowiak do rodziny pani Aleksandry, która wychowuje niepełnosprawną córkę. Piłkarz odwiedził ich razem ze swoją partnerką Celią Jaunat.
 • Sportowcy włączają się do akcji "Szlachetna Paczka"

  Sportowcy włączają się do akcji "Szlachetna Paczka"

  Dla wielu znanych polskich sportowców udział w "Szlachetnej Paczce" stał się już tradycją. Były kulomiot Tomasz Majewski, Agnieszka i Urszula Radwańskie, Robert Lewandowski i inni piłkarze czy siatkarze nieraz robili już zakupy, które jako prezent trafiają do biednych rodzin przed świętami.
 • Jak siostry Radwańskie zmieniały się ze "Szlachetną Paczką"

  Jak siostry Radwańskie zmieniały się ze "Szlachetną Paczką"

  To już XVI edycja "Szlachetnej Paczki"! Godna pochwały inicjatywa lada dzień wejdzie w decydującą fazę, pomagając kolejnym potrzebującym. W akcję znów zaangażowały się nasze znakomite tenisistki, siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie, które od 2010 roku chętnie biorą w niej udział. Zobaczcie, jak zmieniały się przez lata razem ze "Szlachetną Paczką"!
 • Agnieszka i Urszula Radwańskie wzięły udział w akcji "Szlachetna Paczka"

  Agnieszka i Urszula Radwańskie wzięły udział w akcji "Szlachetna Paczka"

  Siostry Radwańskie po raz kolejny wzięły udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Polskie tenisistki w tym roku pomogły rodzinie z Kujawsko-Pomorskiego, która jest w trudnej sytuacji.
 • Piłkarska reprezentacja Polski darczyńcą "Szlachetnej Paczki"

  Piłkarska reprezentacja Polski darczyńcą "Szlachetnej Paczki"

  Dzisiaj ruszyła XVI edycja "Szlachetnej Paczki". Pierwszym darczyńcą, który przygotował paczki dla potrzebującej rodziny, została reprezentacja Polski. Kadra narodowa pomogła samotnej matce z trójką dzieci. Do prezentów piłkarze dołączyli "Biało-czerwony" szalik z autografami oraz medal.

Filmy - Szlachetna Paczka (29)