Szlachetna Paczka

Artykuły - Szlachetna Paczka (192)

 • Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Ksiądz Jacek Stryczek zmierzył się z Andrzejem Supronem

  Do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na warszawskim Torwarze. Znany ksiądz Jacek Stryczek pobił się z wicemistrzem olimpijskim w zapasach Andrzejem Supronem. Całe zajście zarejestrowały kamery podczas IV Gali Biznes Boxing Polska.
 • Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Ksiądz zaboksuje w słusznej sprawie

  Twardy wzrok, skrzyżowane pięści. Walczą, by Polacy również potrafili walczyć: o samych siebie i o innych. Już 13 maja Ksiądz Jacek Wiosna Stryczek zmierzy się ze znanym zapaśnikiem Andrzejem Supronem. Staną naprzeciw siebie w ringu, by zawalczyć dla Szlachetnej Paczki pod hasłem "Walczę o ludzi".
 • Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Robert Lewandowski wierzy w Świętego Mikołaja

  Kto z najwybitniejszych polskich sportowców wierzy w Mikołaja, kto był grzeczny i spodziewa się prezentu, a kto już teraz wie, że pod choinką znajdzie rózgę? W tym przedświątecznym tygodniu w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby mieli piękne święta.
 • Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Lewandowski i inni nasi sportowcy o wymarzonych prezentach świątecznych

  Jaki był najpiękniejszy prezent, który Robert Lewandowski znalazł pod choinką i o czym marzyła Agnieszka Radwańska, kiedy miała kilka lat? W specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby i oni mieli piękne święta.
 • Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Tradycje wigilijne polskich sportowców

  Czy mistrzynię olimpijską Anitę Włodarczyk da się zagonić do przedświątecznego sprzątania? Co Rafał Majka robi w każdy wigilijny poranek? I jaka jest ulubiona wigilijna potrawa Mai Włoszczowskiej? Zobaczcie jak spędzają święta polscy sportowcy. W tym przedświątecznym tygodniu, w specjalnym cyklu Interii i Szlachetnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i pomóc potrzebującym, aby oni również mieli piękne święta!
 • Polscy sportowcy opowiadają o idealnych świętach

  Polscy sportowcy opowiadają o idealnych świętach

  Szlachetna Paczka zapytała najwybitniejszych polskich sportowców o to, jak wyobrażają sobie swoje idealne święta. Musi być choinka, prezenty, czy wystarczy tylko karp? W tym przedświątecznym tygodniu w specjalnym cyklu Interii i Szlachewtnej Paczki możesz odkryć piękno Świąt Bożego Narodzenia i samemu pomóc potrzebującym, aby oni mieli również piękne święta.
 • "Szlachetna Paczka" wiślaków

  "Szlachetna Paczka" wiślaków

  Piłkarze i sztab szkoleniowy Wisły Kraków przyłączyli się do akcji "Szlachetna Paczka".
 • Grzegorz Krychowiak ma wielkie serce. Piłkarz wsparł „Szlachetną Paczkę”

  Grzegorz Krychowiak ma wielkie serce. Piłkarz wsparł „Szlachetną Paczkę”

  – To, co robicie, jest naprawdę niewiarygodne. Walczcie dalej. Jesteśmy z wami – powiedział Grzegorz Krychowiak do rodziny pani Aleksandry, która wychowuje niepełnosprawną córkę. Piłkarz odwiedził ich razem ze swoją partnerką Celią Jaunat.
 • Sportowcy włączają się do akcji "Szlachetna Paczka"

  Sportowcy włączają się do akcji "Szlachetna Paczka"

  Dla wielu znanych polskich sportowców udział w "Szlachetnej Paczce" stał się już tradycją. Były kulomiot Tomasz Majewski, Agnieszka i Urszula Radwańskie, Robert Lewandowski i inni piłkarze czy siatkarze nieraz robili już zakupy, które jako prezent trafiają do biednych rodzin przed świętami.
 • Jak siostry Radwańskie zmieniały się ze "Szlachetną Paczką"

  Jak siostry Radwańskie zmieniały się ze "Szlachetną Paczką"

  To już XVI edycja "Szlachetnej Paczki"! Godna pochwały inicjatywa lada dzień wejdzie w decydującą fazę, pomagając kolejnym potrzebującym. W akcję znów zaangażowały się nasze znakomite tenisistki, siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie, które od 2010 roku chętnie biorą w niej udział. Zobaczcie, jak zmieniały się przez lata razem ze "Szlachetną Paczką"!

Filmy - Szlachetna Paczka (29)