święto

Artykuły - święto (865)

Filmy - święto (13)

 • Pomysł na winietki na przyjęcie

  Wesele to wyjątkowe przyjęcie, w czasie którego wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! Coraz częściej niezwykle ważną sprawą jest kwestia przydzielania miejsc dla gości przy weselnym stole - warto więc zadbać o odpowiednie oznaczenia. Dobrym pomysłem jest zrobienie prostych, ale pięknych winietek - możliwości są właściwie nieograniczone, my przygotowaliśmy dla was pomysł z łódeczkami. Co więcej, takie winietki można wykorzystać nie tylko w przypadku wesel, ale każdych innych większych imprez!
 • Życzenia w wydmuszce

  Wydmuszki, z którymi kojarzymy święta Wielkanocne, mogą być nie tylko świetną, misternie przygotowaną ozdobą, ale też ciekawym pomysłem na przygotowanie... świątecznych życzeń! Do pustej skorupki z jajka można włożyć przecież niewielki rulonik z życzeniami - będzie to inna forma chińskich ciasteczek! Jak więc zrobić wydmuszkę? Zobaczcie nasz poradnik!
 • Szklane bombki z piórkami

  Szklane bombki, niegdyś bardzo popularne, nie muszą być nudne w swoim wyglądzie. Wystarczy, że udekorujecie je drobnostkami - w ten sposób będą się prezentowały o wiele ciekawiej! Tym razem wersja z piórkami!
 • Kartka walentynkowa z guzikami

  Walentynki to szczególna okazja, kiedy liczy się nie wartość materialna prezentu, ale uczucia! Chociaż w każdym sklepie można wtedy kupić drobne upominki i przede wszystkim kartki walentynkowe, lepiej będzie, gdy zrobicie samodzielną kartkę - w ten sposób dodatkowo podkreślicie, jak bardzo wam zależy na ukochanej osobie. Tym razem pomysł na kartkę walentynkową z guzikami.