sporty zimowe

Artykuły - Sporty zimowe (50)

Filmy - Sporty zimowe (6)

 • Kraków przegra walkę o igrzyska? Wszystko przez…

  Chińczycy pokochali sporty zimowe! Na potęgę budują trasy zjazdowe, wyciągi i luksusowe hotele, w których można odpoczywać po białym szaleństwie. Mają też chrapkę na zorganizowanie zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku. O ten przywilej ubiega się Pekin, który stanowi groźną konkurencję dla Krakowa. Gigantyczne środki będące w posiadaniu chińskich inwestorów, determinacja i doświadczenie zdobyte podczas organizacji letnich IO w Pekinie w 2008 roku – to atuty, których nie można lekceważyć.
 • Łyżworolki w bardzo praktycznej odsłonie

  Kevin Lapierre nagrał się podczas testowania nowego typu łyżew. Te ciekawe buty do jazdy na lodzie, latem mogą służyć jako rolki. Jean-Denis Caron zaprojektował dosłownie uniwersalne łyżworolki. Bardzo praktyczne rozwiązanie dla miłośników tych dwóch sportów. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • 17-letni mistrz narciarskiego slopestyle’u. Igrzyska czekają!

  17-letni Markus Fohr zaczął jeździć na nartach, gdy miał dwa lata. Kiedy skończył jedenaście, zainteresował się slopestyle'em - czyli narciarskim freestyle'em, który polega na wykonywaniu ewolucji, rotacji na nartach, a także jeździe przez przeszkody. Jak przyznaje, od tamtej pory nie robi nic innego. Można w to uwierzyć, obserwując jego zapierające dech w piersiach akrobacje (Markus Fohr/x-news).
 • Grudzień i styczeń to czas żniw dla sprzedawców sprzętu sportowego

  Zmieniliśmy nasze podejście do towarowania sklepów. Jesień towarujemy jeszcze grupami całorocznymi, a nacisk na grupy zimowe stawiamy od listopada, i liczymy na nadejście zimy – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Artur Mikołajko, prezes zarządu Intersport Polska SA. – Z tej jesieni jesteśmy zadowoleni. Listopad też jest na dwucyfrowym wzroście.