sondaże

Synonimy:
sondaż,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Sondaże (2276)

 • Rekordowe poparcie dla PiS. 47 proc. w najnowszym sondażu CBOS

  Rekordowe poparcie dla PiS. 47 proc. w najnowszym sondażu CBOS

  Na początku października na PiS (wraz z Solidarną Polską i Polską Razem) zagłosowałoby 47 proc. badanych, deklarujących udział w wyborach; PO otrzymałaby 16 proc., Kukiz'15 - 8 proc., próg wyborczy przekroczyłaby jeszcze Nowoczesna z 6 proc. poparciem - wynika z najnowszego sondażu CBOS.
 • Najnowszy sondaż prezydencki: Andrzej Duda liderem

  Najnowszy sondaż prezydencki: Andrzej Duda liderem

  Gdyby wybory prezydenckie odbyły się dziś, Andrzej Duda zdobyłby 36 proc. głosów w pierwszej turze - wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej". Zaskakująco wysoki wynik uzyskał prezydent Słupska - Robert Biedroń.
 • Nieco inne spojrzenie na wysokie notowania PiS

  Nieco inne spojrzenie na wysokie notowania PiS

  Jak duże są szanse PiS na utrzymanie władzy w 2019 roku? Czy PiS może rządzić przez trzy kadencje, bijąc tym samym rekord III RP? Nie proponujemy bynajmniej wróżenia z fusów, a rzut oka na dane z przeszłości.
 • Sondaż CBOS: Większość Polaków uważa różnice między bogatymi i biednymi za zbyt duże

  Sondaż CBOS: Większość Polaków uważa różnice między bogatymi i biednymi za zbyt duże

  Ponad 85 procent badanych uważa, że różnice między bogatymi a biednymi są w Polsce zbyt duże - wynika z najnowszego sondażu Centrum Badania Opinii Społecznej.
 • Polscy przedsiębiorcy cenią niezależność

  Polscy przedsiębiorcy cenią niezależność

  Choć może to być zaskakujące, wysokie dochody są najważniejsze tylko dla ok. 30 proc. polskich przedsiębiorców z sektora małych i średnich firm. Właściciele firm bardziej cenią sobie niezależność - wynika z badań ankietowych.
 • ​Wielka Brytania: Rosną notowania Partii Pracy

  ​Wielka Brytania: Rosną notowania Partii Pracy

  Rządząca na Wyspach Partia Konserwatywna pozostaje liderem sondaży przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się 8 czerwca, jednak przewaga nad Partią Pracy maleje.
 • ​Nowy sondaż poparcia. PO już tylko punkt za PiS

  ​Nowy sondaż poparcia. PO już tylko punkt za PiS

  Najnowszy sondaż Kantar Public dla "Gazety Wyborczej" potwierdza rosnące poparcie dla Platformy Obywatelskiej. Liderem pozostaje Prawo i Sprawiedliwość.
 • Nowy sondaż. PiS z dużą przewagą nad PO

  Nowy sondaż. PiS z dużą przewagą nad PO

  Prawo i Sprawiedliwość prowadzi dziewięcioma punktami procentowymi nad Platformową Obywatelską - wynika z sondażu Kantar Public dla tygodnika "W Sieci".
 • Sondaż: PiS na czele, PO zdecydowanym liderem opozycji

  Sondaż: PiS na czele, PO zdecydowanym liderem opozycji

  33 proc. badanych, którzy zadeklarowali udział w najbliższych wyborach parlamentarnych, zagłosowałoby na PiS, 22 proc. na PO, po 8 proc. na Nowoczesną i Kukiz'15 - wynika z lutowego sondażu Kantar TNS. Pozostałe partie nie przekroczyłyby 5 proc. progu wyborczego.
 • ​Nowy sondaż: PO na czwartym miejscu

  ​Nowy sondaż: PO na czwartym miejscu

  Platforma Obywatelska ma mniejsze poparcie niż Kukiz'15 - wynika z sondażu Instytutu Badań Pollster dla "Super Expressu".

Filmy - Sondaże (10)