Słodki listopad

Artykuły - Słodki listopad (0)

 • Hugh Grant: Szatan w niebie

  Hugh Grant: Szatan w niebie

  Hugh Grant ("Bridget Jones: W pogoni za rozumem", "Był sobie chłopiec", "Rozważna i romantyczna") jest zainteresowany udziałem w filmie "I, Lucifer". Reżyserem obrazu będzie Pat O'Connor ("Słodki listopad"), a scenariusz napisał David Logan ("Oszustwo").
 • DVD: "Obszar Niskich Cen"

  DVD: "Obszar Niskich Cen"

  W piątek, 9 kwietnia, w promocji "Obszar Niskich Cen" na rynku pojawi się na DVD (do sprzedaży) dziesięć ciekawych filmów. Domowe kolekcje uzupełnić będzie można między innymi o przeboje "Tajemnice Los Angeles", "Negocjator", "Miasto Aniołów", "Gniew oceanu", "Słodki listopad".
 • Stanley Tucci jako Kubrick

  Stanley Tucci jako Kubrick

  Przygotowywany przez amerykańską telewizję HBO film o nieżyjącym już angielskim aktorze Peterze Sellersie, będzie miał wspaniałą obsadę. W "The Life and Death of Peter Sellers", obok Geoffrey'a Rusha ("Frida"), zagrają m.in. John Lithgow ("Shrek") i Charlize Theron ("Słodki listopad"). Jako mistrz kina, Stanley Kubrick, wystąpi zaś aktor i reżyser Stanley Tucci ("Tajemniczy Joe").
 • Theron lepsza od Portman

  Theron lepsza od Portman

  Na miesiąc przed rozpoczęciem zdjęć zmienili się główni bohaterowie filmu "Head in the Clouds", który przygotowuje John Duigan. Zamiast Natalie Portman i Jay'a Rodana w obrazie zagrają Charlize Theron ("Słodki listopad") i Stuart Townsend ("Królowa potepionych").
 • Charlize Theron żoną Petera Sellersa

  Charlize Theron żoną Petera Sellersa

  Charlize Theron ("Słodki listopad", "Żona astroanuty") zagra w filmie "The Life and Death of Peter Sellers", opowiadajacym o życiu wybitnego brytyjskiego komika. Produkcja, w oparciu o powieść autorstwa Rogera Lewisa, powstaje dla stacji HBO. W postać Petera Sellersa wcieli się Geoffrey Rush.
 • Charlize Theron seryjną morderczynią

  Charlize Theron seryjną morderczynią

  Młoda hollywoodzka gwiazda Charlize Theron ("Słodki listopad", "Żona astronauty", "Klątwa skorpiona") w swym kolejnym filmie zagra seryjną morderczynię. Aktorka wcieli się w autentyczną postać, Aileen Wuornos, która za swe zbrodnie została skazana na karę śmierci. Wyrok wykonano w środę, 9 października, w jednym z więzień na Florydzie.
 • Keanu Reeves zagra Supermana?

  Keanu Reeves zagra Supermana?

  Keanu Reeves ("Matrix", "Słodki listopad", "Mały Budda") jest kandydatem do objęcia roli Supermana w przygotowywanej w Hollywood nowej wersji słynnego przeboju z 1978 roku. Wciąż nie wiadomo, kto zasiądzie na fotelu reżysera.
 • Charlize Theron przyjęła oświadczyny Stewarta Townsenda

  Charlize Theron przyjęła oświadczyny Stewarta Townsenda

  Irlandzki aktor Stewart Townsend, który ostatnio robi sporą karierę dzięki kreacji w obrazie "The Queen Of The Damned", poprosił o rękę swoją towarzyszkę życia od kilku miesięcy, piękną aktorkę Charlize Theron (m.in. "Adwokat diabła", "Słodki listopad"). Pochodząca z Republiki Południowej Afryki gwiazda odpowiedziała "tak".
 • Edward Norton w obsadzie "The Italian Job"

  Edward Norton w obsadzie "The Italian Job"

  Amerykański aktor Edward Norton ("Czerwony smok", "Podziemny krąg","Rozgrywka"), dołączył do obsady hollywoodzkiego remake'u obrazu z 1969 roku - "The Italian Job". Gwiazdor wystąpi u boku Marka Wahlberga ("Gniew oceanu") i Charlize Theron ("Słodki listopad").
 • Charlize Theron kasiarzem

  Charlize Theron kasiarzem

  Charlize Theron ("Słodki listopad", "Klątwa skorpiona") prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Marka Wahlberga w realizowanym przez wytwórnię Paramount Pictures remake'u obrazu "The Italian Job " z 1969 roku.

Filmy - Słodki listopad (1)

 • Dziewczyny wtedy płaczą

  Pożegnania w filmie to sposób na wzruszające zakończenie opowiadanej historii. Czasem nawet łza się w oku zakręci… Oto 10 najpiękniejszych scen pożegnania w skrajnie subiektywnym rankingu filmowym „Krzywe Kino 10”.