skok

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skok (Film (1999)[The Heist] Reż.Kurt Voss) , Skok (Film (2001)[The Heist] Reż.David Mamet) SKOK (Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe)

Artykuły - Skok (760)

Filmy - Skok (24)

 • Chciał popisać się skokiem, ale coś poszło nie tak

  Ten kot podbił serca internautów nagraniem, na którym niezdarnie próbował „upolować” śnieżkę. Tym razem Swakke chciał popisać się skokiem. Założył, że miejsce, które obrał za cel jest stabilne. Czy słusznie? (STORYFUL/x-news)
 • Ten skok do wody wyjątkowo się nie udał

  Nie każdy skok do wody to sama przyjemność. Przekonał się o tym ten śmiałek, który postanowił zrobić podwójnego backflipa do jeziora. Niestety, coś poszło nie tak. Zobaczcie wodną wpadkę! (STORYFUL/x-news)
 • Taki skok do wody nie mógł się udać

  Skoki do wody to nieodłączny element wakacyjnej zabawy. Czym byłby wypad nad wodę bez zaliczenia zabawnego upadku z rampy? Ten chłopak chyba przeliczył się ze swoim wyzwaniem. Przynajmniej znajomi mieli ubaw... (STORYFUL/x-news)
 • Niebezpieczny wypadek podczas próby pobicia rekordu

  Próba pobicia rekordu zakończyła się groźnie wyglądającym upadkiem. Guerlain Chicherit wykonał skok samochodem z rampy. Zderzenie z podłożem i dachowanie wyglądało przerażająco, ale na szczęście kierowca nabił sobie tylko kilka siniaków. (STORYFUL/x-news)