seks

Artykuły - Seks (3714)

Filmy - Seks (177)

 • Dzieci rodzą dzieci. Czy to skutek braku edukacji seksualnej?

  Wiele nastolatków zostaje obecnie rodzicami. Dlaczego tak się dzieje? - Wynika to z braku edukacji seksualnej - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" seksuolog Monika Staruch. - Bardzo często młodzi ludzie edukują się przez internet. Pierwsza wartość edukacji seksualnej jest taka, że zwiększa się świadomość na temat chorób przenoszonych drogą płciową, a druga to jest to, że przesuwa się ta granica rozpoczęcia aktywności seksualnej - dodała. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czego o seksie dowiemy się od zwierząt?

  Ruszyła kampania społeczna Ministerstwa Zdrowia promująca zdrowy styl życia. Zachęca do ruchu, zdrowego odżywiania, unikania stresu i używek oraz płodzenia potomstwa. Jako wzór do naśladowania posłużyły twórcom spotu króliki. Czy rzeczywiście w tej kwestii powinniśmy naśladować te zwierzęta? Powiedział o tym w "Dzień Dobry TVN" biolog Łukasz Bożycki. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak mówimy o seksie i co to oznacza?

  Słownictwo związane z seksem jest ubogie w języku polskim. Co może oznaczać sposób, w jaki komunikujemy się w sytuacjach intymnych? Powiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN" seksuolog Monika Staruch. Jak mówić o seksie? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Nauka BEZ fikcji: Kiedy zaczęto uprawiać seks?

  W dzisiejszym odcinku Dawid Myśliwiec odpowiada na ciekawe pytanie: od kiedy na Ziemi uprawia się seks? Żeby na nie odpowiedzieć trzeba wziąć pod uwagę parę kwestii. Jakich? Tego dowiecie się po obejrzeniu materiału! Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec. Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII W KAŻDĄ ŚRODĘ O 9:00.