sceny erotyczne

Artykuły - Sceny erotyczne (37)

Filmy - Sceny erotyczne (6)

 • Zmysłowa Katarzyna Warnke

  Katarzyna Warnke to nowy symbol seksu wśród polskich aktorek! Artystka nie krępuje się mówić o cielesności i zmysłowości. Nie stroni też od śmiałych erotycznych scen, jak chociażby w serialu "Lekarze". Niedawno Katarzyna Warnke zamieściła na jednym z portali społecznościowych swoje seksowne zdjęcie, na którym pojawia się jedynie w kostiumie kąpielowym. Agnieszka Jastrzębska z porównała aktorkę do Scarlett Johansson i zapytała, czy jest świadoma swojego seksapilu. - Nauczyłam się tego. Kiedyś byłam bardzo skromna. W szkole teatralnej zobaczyłam, że to jest mój atut i jako aktorka powinnam się tego nie wstydzić, tylko tego używać - przyznała Warnke. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Agnieszka Dygant o graniu scen łóżkowych

  Agnieszka Dygant przyznaje, ze granie w śmiałych scenach erotycznych jest dla niej krępujące. Gwieździe serialu „Prawo Agaty” niełatwo jest pokonać tremę na planie zdjęciowym, gdy niemal całkowicie rozebrana musi przytulać się do obcego mężczyzny i udawać podniecenie. Aktorka stara się wtedy wyobrazić sobie, że po prostu jest w nim zakochana. Jedną z odważniejszych scen łóżkowych w swojej karierze Agnieszka Dygant zagrała z Leszkiem Lichotą w najnowszym sezonie „Prawa Agaty”. – Scenę łóżkową postanowiliśmy rozegrać inaczej, bo pokazaliśmy końcówkę zbliżenia między kobietą a mężczyzną i to nie było grzeczne, nie było glamour. Nie ma dotykania, nie ma rozrzuconych części garderoby, tylko skupiamy się na esencji, czyli na tym, co tam się dzieje, że mężczyzna jest na kobiecie i uprawiają seks. Nie chcieliśmy tego ugrzecznić, ulepszyć i robić z tego takiej figury obłej – mówi Agnieszka Dygant.
 • Tego zwiastuna nie zobaczycie w telewizji!

  Największe stacje telewizyjne w Polsce nie zgodziły się na emisję zwiastuna filmu "28 pokoi hotelowych" - sceny erotyczne opatrzono komentarzem "do usunięcia". "28 pokoi hotelowych" to próba jak najpełniejszego opisania relacji pomiędzy mężczyzną a kobietą. Ona jest mężatką. On ma dziewczynę. Zaczyna się od niewinnego spotkania w hotelowej restauracji, a kończy na szalonej nocy w pokoju hotelowym. Ta noc powtórzy się 28 razy, za każdym razem w innych hotelu i za każdym razem będzie inaczej. Zasada była prosta: to tylko seks bez zobowiązań.
 • Ada Fijał o scenach erotycznych

  Nie jestem aktorką, która z chęcią się rozbiera, więc myślę, że miałabym poważny dylemat - zdradziła nam Ada Fijał.