samochód

Synonimy:
samochów,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Samochód (294)

Filmy - Samochód (115)

 • Rozpędził samochód i wbił się w pierwsze piętro budynku

  Dwie osoby zostały ranne w wyniku niecodziennego wypadku, do którego doszło w Los Angeles. Kierowca, będący pod wpływem narkotyków, rozpędził samochód i wbił się w pierwsze piętro budynku znajdującego się przy drodze. Auto niemal zderzyło się z przejeżdżającym autobusem. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerkę umieszczoną w autokarze. (STORYFUL/x-news)
 • Samochód porwany przez lawinę błotną w Kalifornii

  Ulewne opady deszczu w Kalifornii spowodowały powstawanie lawin błotnych, z których duża część schodziła lokalnymi drogami. Jedna z nich porwała w Burbank samochód z kierowcą w środku. Na szczęście kierujący zachował zimną krew i zdołał wyjść z całej sytuacji bez szwanku. (STORYFUL/x-news)
 • Ormiańska Superwoman. Karine Sargsjan przeciągnęła dwutonowe auto za pomocą... włosów

  Karine Sargsjan, 16-letnia Ormianka, zademonstrowała swoją siłę, przeciągając dwutonowe auto za pomocą... włosów. Poza ćwiczeniami siłowymi, sportsmenka pasjonuje się boksem i - jak sama przyznaje - to właśnie z pięściarstwem wiąże swoją przyszłość. (RUPTLY/x-news)
 • Wjechał samochodem do zatoki. Udana akcja ratunkowa straży przybrzeżnej

  Straż przybrzeżna na Florydzie musiała zmierzyć się z niecodziennym zadaniem. Uratowała mężczyznę, który wjechał samochodem do zatoki. Na nagraniu udostępnionym przez straż widać, jak funkcjonariusze wydobywają mężczyznę z samochodu. 89-letni kierowca wjechał autem do zatoki w Panama City. Strażnicy widzieli, jak samochód wjeżdża do wody i natychmiast ruszyli na ratunek. Wybili szyby w aucie i wyciągnęli kierowcę. Nie wiadomo, dlaczego stracił panowanie nad pojazdem. (STORYFUL/x-news)