rzeź

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Rzeź (Film (2006)[The Tripper] Reż.David Arquette) , Rzeź (Film (2011)[Carnage] Reż.Roman Polański) Rzeź (tytuł filmu Romana Polańskiego)

Artykuły - Rzeź (51)

Filmy - Rzeź (2)

  • Smutna historia z pięknym zakończeniem

    Pewna rodzina kiedy przeprowadziła się na wieś, zaczęła adoptować i ratować zwierzęta, które były sprzedawane na rzeź. W tym przypadku nie było inaczej. Dowiedzieli się, że niedaleko ich miejsca zamieszkania organizowana jest aukcja zwierząt. Udało im się wykupić dwa kucyki. Jeden z nich po przyjechaniu do nowego domu okazał mu wdzięczność w taki sposób, jak na załączonym obrazku.
  • Szeryf Las Vegas o nowym bilansie ofiar ataku i wstępnych wynikach śledztwa. W aucie zamachowca były materiały do budowy bomb

    Policja w Las Vegas potwierdziła śmierć 59 osób w wyniku ataku zamachowca. Rannych zostało 527 osób. Funkcjonariusze przeszukali dom zamachowca Stephena Craiga Paddocka, w Mesquite, gdzie znaleziono 18 sztuk broni palnej, tysiące sztuk amunicji oraz materiały wybuchowe. W samochodzie Paddocka odkryto znaczną ilość azotanu amonu, który może być wykorzystany do budowy ładunków wybuchowych.