rozstanie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Rozstanie (Film (2011)[Jodaeiye Nader az Simin] Reż.Asghar Farhadi) , Rozstanie (tytuł filmu Asghara Farhariego)

Artykuły - Rozstanie (368)

Filmy - Rozstanie (11)

 • Mariah Carey rozstała się z młodszym o 13 lat kochankiem

  Mariah Carey rozstała się z młodszym o 13 lat kochankiem. Przez blisko pół roku diwa spotykała się z Bryanem Tanaką. Krążą plotki, że tancerz był o nią zbyt zazdrosny. Wcześniej gwiazda była narzeczoną miliardera Jamesa Packera. (Źródło: Cover Video/x-news).
 • Grzegorz Hyży o relacjach z byłą żoną i dziećmi

  Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi. Mam też kontakt z byłą żoną. Dogadujemy się teraz o wiele lepiej niż wtedy, kiedy byliśmy razem. To pokazuje, że ta decyzja o rozstaniu była świetną decyzją - mówi Grzegorz Hyży. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Grzegorz Hyży: Jesteśmy już dość długo po rozwodzie

  Nasze drogi rozeszły się w naturalny sposób właściwie zaraz po programie - przyznaje Grzegorz Hyży, który wspólnie ze swoją byłą już żoną występował w muzycznym show "X Factor". Wokalista zdradził, że muzyka, którą tworzy, jest dla niego sposobem na radzenie sobie ze złymi emocjami i formą terapii. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Iwona Węgrowska: Potwierdzam. Jestem w trakcie sprawy rozwodowej

  Iwona Węgrowska ogłosiła, że rozstała się z mężem, ucinając w ten sposób spekulacje o kryzysie w jej związku, pojawiające się od pewnego czasu. - Czułam się, jakbym była zamknięta w klatce - wyznała wokalistka, która oskarżyła męża o zazdrość "podcinającą jej skrzydła". - Wszystko było chyba takie udawane - podsumowała swój związek Węgrowska. Podkreśliła jednak, że jej uczucie do Krzysztofa Madejskiego nie wygasło. (Dzień Dobry TVN/x-news)