Roma Gąsiorowska

Artykuły - Roma Gąsiorowska (122)

 • "Mali Giganci" po raz trzeci. Show wraca w listopadzie

  "Mali Giganci" po raz trzeci. Show wraca w listopadzie

  W niedzielę 5 listopada na antenie TVN zadebiutuje trzecia edycja programu "Mali Giganci".
 • Jakim dzieckiem była Roma Gąsiorowska?

  Jakim dzieckiem była Roma Gąsiorowska?

  Roma Gąsiorowska była typem wzorowej uczennicy, ale z zacięciem sportowym. Wychowała się na filmach z serii o Panu Kleksie. Teraz sama zagrała w filmie adresowanym do dzieci - "Tarapatach".
 • Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

  Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

  Roma Gąsiorowska twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia. Obecnie pracuje nad nowym spektaklem, w którym wystąpią takie gwiazdy jak Anna Czartoryska, Adam Fidusiewicz i Elżbieta Romanowska.
 • ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

  ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

  W warszawskim klubie Stodoła odbyła się premiera spektaklu "Płyń" w reżyserii Romy Gąsiorowskiej. Na scenie wystąpili m.in. Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Matylda Damięcka. Gąsiorowska, która pełniła również funkcję producentki, planuje obecnie trasę koncertową po Polsce. Niewykluczone, że spektakl zostanie pokazany na jednym z letnich festiwali.
 • Roma Gąsiorowska pracuje nad spektaklem multimedialnym

  Roma Gąsiorowska pracuje nad spektaklem multimedialnym

  "Płyń" to interdyscyplinarne widowisko z pogranicza teatru, koncertu na żywo, i wideo-artu. Spektakl powstaje na podstawie tekstów i muzyki Piotra Roguckiego, a za reżyserię odpowiedzialna jest m.in. Roma Gąsiorowska. Na scenie wystąpią Agata Kulesza, Tomasz Schuchardt, Matylda Damięcka oraz Irena Melcer.
 • Roma Gąsiorowska w "Boskim planie" Kingi Dębskiej

  Roma Gąsiorowska w "Boskim planie" Kingi Dębskiej

  Roma Gąsiorowska gra w nowym filmie Kingi Dębskiej zatytułowanym "Boski plan". Twierdzi, że autorka obrazu "Moje córki krowy" to reżyserka, z którą bardzo chciała pracować. Aktorka pracuje także na planie nowej produkcji TVN - "Podatek od miłości". Wciela się w niej w pracownicę urzędu skarbowego.
 • Roma Gąsiorowska wykładowcą w Gdyńskiej Szkole Filmowej

  Roma Gąsiorowska wykładowcą w Gdyńskiej Szkole Filmowej

  Roma Gąsiorowska uczy studentów reżyserii zasad pracy z aktorem. Jej zdaniem jest to niezwykle potrzebna wiedza, której często brakuje młodym filmowcom. Możliwość dołączenia do kadry gdyńskiej filmówki aktorka uważa za wielką nobilitację.
 • Roma Gąsiorowska debiutuje w filmie dla dzieci

  Roma Gąsiorowska debiutuje w filmie dla dzieci

  Roma Gąsiorowska zagrała w pierwszym w swojej karierze filmie dla dzieci, który wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku. Niebawem rozpocznie również pracę na planie nowej produkcji TVN. Gwiazda przygotowuje się także do otwarcia W-arte! Open Art Space, miejsca łączącego szkołę aktorską, klub ze sceną, centrum szkoleniowe oraz concept store.
 • Roma Gąsiorowska o nagości w pracy aktora

  Roma Gąsiorowska o nagości w pracy aktora

  Roma Gąsiorowska nie ma problemu z pokazywaniem nagiego ciała na ekranie. Twierdzi, że jest to jeden z elementów jej zawodu. Zdaje sobie jednak sprawę, że może to być problemem w związku, dlatego o każdej odgrywanej scenie erotycznej rozmawia z mężem, również aktorem. Artystka nie wyklucza, że napisze książkę o nagości w zawodzie aktora - jej zdaniem temat ten jest bowiem marginalizowany.
 • Nowy projekt kulturalny Romy Gąsiorowskiej

  Nowy projekt kulturalny Romy Gąsiorowskiej

  Roma Gąsiorowska potrzebuje ponad 3 mln zł, aby w pełni otworzyć działalność W-arte! Open Art Space. Dotychczas, dzięki platformie crowdfundingowej, zebrała 1,5 mln zł. Pieniądze zamierza przeznaczyć m.in. na remont budynku, w którym znajduje się klubokawiarnia oraz przygotowanie kilku pierwszych premier.

Zdjęcia - Roma Gąsiorowska (72)

Filmy - Roma Gąsiorowska (20)

 • Dbam o to, żeby regularnie chodzić na masaże

  Roma Gąsiorowska zdradziła, że bardzo lubi korzystać z usług spa. - Masaż w różnej formie, bardzo mnie relaksuje, dbam o to, żeby regularnie na nie chodzić - powiedziała. Aktorka zdradziła też, że korzysta z masaży robionych przez męża.
 • Roma Gąsiorowska o swojej aktywności na Instagramie

  Roma Gąsiorowska należy do grona osób aktywnych w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie opowiada o swojej obecności na Instagramie. - Mam dużo empatii dla ludzi, którzy pokazują to, co jest prawdziwe - powiedziała Gąsiorowska. Aktorka zdementowała także plotkę o tym, że mąż jej nie pomaga w domowych obowiązkach.
 • Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

  Roma Gąsiorowska twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia.
 • ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

  W warszawskim klubie Stodoła odbyła się premiera spektaklu "Płyń" w reżyserii Romy Gąsiorowskiej. Na scenie wystąpili m.in. Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Matylda Damięcka.