Roma Gąsiorowska

Artykuły - Roma Gąsiorowska (118)

 • Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

  Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

  Roma Gąsiorowska twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia. Obecnie pracuje nad nowym spektaklem, w którym wystąpią takie gwiazdy jak Anna Czartoryska, Adam Fidusiewicz i Elżbieta Romanowska.
 • ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

  ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

  W warszawskim klubie Stodoła odbyła się premiera spektaklu "Płyń" w reżyserii Romy Gąsiorowskiej. Na scenie wystąpili m.in. Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Matylda Damięcka. Gąsiorowska, która pełniła również funkcję producentki, planuje obecnie trasę koncertową po Polsce. Niewykluczone, że spektakl zostanie pokazany na jednym z letnich festiwali.
 • Roma Gąsiorowska pracuje nad spektaklem multimedialnym

  Roma Gąsiorowska pracuje nad spektaklem multimedialnym

  "Płyń" to interdyscyplinarne widowisko z pogranicza teatru, koncertu na żywo, i wideo-artu. Spektakl powstaje na podstawie tekstów i muzyki Piotra Roguckiego, a za reżyserię odpowiedzialna jest m.in. Roma Gąsiorowska. Na scenie wystąpią Agata Kulesza, Tomasz Schuchardt, Matylda Damięcka oraz Irena Melcer.
 • Roma Gąsiorowska w "Boskim planie" Kingi Dębskiej

  Roma Gąsiorowska w "Boskim planie" Kingi Dębskiej

  Roma Gąsiorowska gra w nowym filmie Kingi Dębskiej zatytułowanym "Boski plan". Twierdzi, że autorka obrazu "Moje córki krowy" to reżyserka, z którą bardzo chciała pracować. Aktorka pracuje także na planie nowej produkcji TVN - "Podatek od miłości". Wciela się w niej w pracownicę urzędu skarbowego.
 • Roma Gąsiorowska wykładowcą w Gdyńskiej Szkole Filmowej

  Roma Gąsiorowska wykładowcą w Gdyńskiej Szkole Filmowej

  Roma Gąsiorowska uczy studentów reżyserii zasad pracy z aktorem. Jej zdaniem jest to niezwykle potrzebna wiedza, której często brakuje młodym filmowcom. Możliwość dołączenia do kadry gdyńskiej filmówki aktorka uważa za wielką nobilitację.
 • Roma Gąsiorowska debiutuje w filmie dla dzieci

  Roma Gąsiorowska debiutuje w filmie dla dzieci

  Roma Gąsiorowska zagrała w pierwszym w swojej karierze filmie dla dzieci, który wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku. Niebawem rozpocznie również pracę na planie nowej produkcji TVN. Gwiazda przygotowuje się także do otwarcia W-arte! Open Art Space, miejsca łączącego szkołę aktorską, klub ze sceną, centrum szkoleniowe oraz concept store.
 • Roma Gąsiorowska o nagości w pracy aktora

  Roma Gąsiorowska o nagości w pracy aktora

  Roma Gąsiorowska nie ma problemu z pokazywaniem nagiego ciała na ekranie. Twierdzi, że jest to jeden z elementów jej zawodu. Zdaje sobie jednak sprawę, że może to być problemem w związku, dlatego o każdej odgrywanej scenie erotycznej rozmawia z mężem, również aktorem. Artystka nie wyklucza, że napisze książkę o nagości w zawodzie aktora - jej zdaniem temat ten jest bowiem marginalizowany.
 • Nowy projekt kulturalny Romy Gąsiorowskiej

  Nowy projekt kulturalny Romy Gąsiorowskiej

  Roma Gąsiorowska potrzebuje ponad 3 mln zł, aby w pełni otworzyć działalność W-arte! Open Art Space. Dotychczas, dzięki platformie crowdfundingowej, zebrała 1,5 mln zł. Pieniądze zamierza przeznaczyć m.in. na remont budynku, w którym znajduje się klubokawiarnia oraz przygotowanie kilku pierwszych premier.
 • Roma Gąsiorowska otwiera scenę impresaryjną

  Roma Gąsiorowska otwiera scenę impresaryjną

  W ramach platformy artystyczno-medialnej W-arte! Open Art Space Romy Gąsiorowskiej publiczność będzie mogła m.in. brać udział w warsztatach, słuchać koncertów i oglądać spektakle teatralne. Inicjatywa oficjalnie ma wystartować jesienią.
 • Roma Gąsiorowska: Pogoda na jutro

  Roma Gąsiorowska: Pogoda na jutro

  W piątek, 29 stycznia, 35. urodziny świętuje Roma Gąsiorowska, jedna z najciekawszych i najzdolniejszych polskich aktorek. Uznanie widzów i krytyków zyskała dzięki rolom w "Wojnie polsko-ruskiej", "Sali samobójców" oraz "Ki". Już w marcu będziemy mogli ją zobaczyć w serialu "Bodo".

Zdjęcia - Roma Gąsiorowska (70)

Filmy - Roma Gąsiorowska (18)

 • Roma Gąsiorowska: To mnie nakręca

  Roma Gąsiorowska twierdzi, że wreszcie realizuje plan, który opracowała kilka lat temu. Uważa, że znajduje się obecnie na bardzo dobrym etapie życia zawodowego, gdy może wprowadzać w życie swoje kolejne marzenia.
 • ​"Płyń": Interdyscyplinarny spektakl Romy Gąsiorowskiej

  W warszawskim klubie Stodoła odbyła się premiera spektaklu "Płyń" w reżyserii Romy Gąsiorowskiej. Na scenie wystąpili m.in. Piotr Rogucki, Tomasz Schuchardt i Matylda Damięcka.
 • Roma Gąsiorowska: Rozrywka na wysokim poziomie

 • Roma Gąsiorowska w "Boskim planie" Kingi Dębskiej

  Roma Gąsiorowska gra w nowym filmie Kingi Dębskiej zatytułowanym "Boski plan". Twierdzi, że autorka obrazu "Moje córki krowy" to reżyserka, z którą bardzo chciała pracować. Aktorka pracuje także na planie nowej produkcji TVN - "Podatek od miłości".