RMF

Artykuły - RMF (7489)

Filmy - RMF (201)

 • "Tego się słuchało - 2003"

  Jeżeli kochacie przeboje, które przypominają wam szkolne dyskoteki, pierwsze miłości i pocałunki to trafiliście idealnie. Jacek Tomkowicz w programie „Tego się słuchało” zabierze was w sentymentalną muzyczną podróż.
 • Szkolne dyskoteki 14 lat temu. Przypomnij sobie jak wyglądały

  Czas na muzyczną wycieczkę do roku 2001. Załóż słuchawki, wciśnij play i odpal swój wehikuł czasu. Posłuchaj hitów, które królowały wtedy na listach przebojów.
 • Andrzej Duda: Kandydowanie na prezydenta? Jestem człowiekiem służby. I jestem gotów służyć

  - Jak zobaczyłem panoramę Tatr z Giewontem bez krzyża, to trochę zrobiło mi się nieswojo. Mnie się to nie spodobało – tak europoseł komentuje spot przygotowany przez MSZ. - Nie wykluczam tutaj pewnej ideologii – mówi o spocie promującym Polskę Andrzej Duda w Kontrwywiadzie RMF FM. Zapytany o swoją kandydaturę na prezydenta Polski odpowiada: - Jestem człowiekiem służby. I jestem gotów służyć. PiS w odpowiednim czasie wskaże swojego kandydata. Każdemu politykowi jest miło, kiedy słyszy swoje nazwisko w dobrym kontekście – zaznacza.
 • Trzeci finał konkursu RMF FM FM "Ja cię kręcę"

  Premiera piosenki nagranej przez Ewę Farnę i kolejnego finalisty konkursu "Ja cię kręcę" – Mateusza Guzowskiego. Wykonali razem przebój Pink pt. "Just Like Pill". - Mateusz po prostu śpiewa jakby był mega profesjonalistą. W głosie ma zarówno pewność i lekkość. Jego wokal jest także bardzo charakterystyczny i będzie na pewno od razu rozpoznawalny. Ma co pokazać wokalnie i bardzo dobrze! - powiedziała na antenie RMF FM Ewa Farna.