rekord świata

Artykuły - Rekord świata (506)

Filmy - Rekord świata (10)

 • Niebezpieczny wypadek podczas próby pobicia rekordu

  Próba pobicia rekordu zakończyła się groźnie wyglądającym upadkiem. Guerlain Chicherit wykonał skok samochodem z rampy. Zderzenie z podłożem i dachowanie wyglądało przerażająco, ale na szczęście kierowca nabił sobie tylko kilka siniaków. (STORYFUL/x-news)
 • 34-latek okrążył świat na rowerze w 78 dni. "To była najbardziej wymagająca wyprawa w moim życiu"

  34-letni Mark Beaumont pobił rekord Guinnessa w okrążeniu kuli ziemskiej na rowerze. Brytyjczykowi zajęło to 78 dni i poprawił poprzedni rekord aż o ponad 40 dni. - Moim marzeniem było okrążyć świat na rowerze w 80 dni. Udało mi się to zrobić w 78, zatem jestem niezwykle szczęśliwy. Mam za sobą kilka tygodni, w których spędziłem wiele godzin na rowerze i walczyłem ze swoimi myślami. Musiałem wmawiać sobie, że nie mogę się zatrzymać, dopóki koła się kręcą. To była najbardziej wymagająca przeprawa w moim życiu - powiedział Beaumont. (Associated Press/x-news)
 • Niesamowite akrobacje na linie na wysokości 1210 metrów

  Tureccy akrobaci pobili rekord świata w powietrznej akrobacji na linach. Zespół wykonywał ewolucje na wysokości 1210 metrów nieopodal miasta Malatya. Zarówno widoki, jak i wyczyn akrobatów, zapierał dech w piersiach. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • 5-latek układa kostkę Rubika w 90 sekund

  Chan Hong Lik kolejny raz imponuje swoimi, niesamowitymi umiejętnościami. 5-latek układa kostkę Rubika stopami. Czas, w jakim to robi, jest imponujący. Kostka gotowa jest w niewiele ponad minutę. Wiele osób nie potrafi wykonać tego zadania w ogóle. Może ktoś jednak spróbuje? Powodzenia! UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.